BU HASTALIĞIN BAŞLANGICI

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hastaolmak

BU HASTALIĞIN BAŞLANGICI

Mesaj gönderen hastaolmak »

merhabalar tam 18 gün önce stresli bir dönemimde üşütme yaşadım karın ve kasik ağrısı ile başladı 4. günden sonra penisim de yanma oldu ve penisim yanıyor makatta sizi var her an büyük tuvalete çıkma isteğim var ultrason çektirdim tomografi çektirdim kan değerleri me idrar testime gaita testime baktırdım birşey çıkmadı ama bu hastalık nasıl başladı ve nasıl tanı koydular herbir kardeşime sabır derman ve şifa dilerim
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: BU HASTALIĞIN BAŞLANGICI

Mesaj gönderen Raul7 »

hastaolmak yazdı:merhabalar tam 18 gün önce stresli bir dönemimde üşütme yaşadım karın ve kasik ağrısı ile başladı 4. günden sonra penisim de yanma oldu ve penisim yanıyor makatta sizi var her an büyük tuvalete çıkma isteğim var ultrason çektirdim tomografi çektirdim kan değerleri me idrar testime gaita testime baktırdım birşey çıkmadı ama bu hastalık nasıl başladı ve nasıl tanı koydular herbir kardeşime sabır derman ve şifa dilerim
Kardeş geçmiş olsun, bu hastalıkta anlattıgın tahlilerin pek bi önemi yok herkeste hemen hemen temiz çıkar, öncelikle prostatit olup olmadıgı ortaya koyman gerekir hastlaıgın basındasın hemen forumdaki tavsiye edile hekımlerden birine muayne ol teşhisini koysunlar, geçmiş olsun
hastaolmak

kardeşim sağol prostatit peki belli olabiliyor mu yada nasıl belli olabiliyor
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

prostat sivisindan lokasit degerine baktirmalisin.gerci çoğu dr.bunu yapmiyor.idrar aliyorlar sonra kutsal parmak sonra tekrar idrar aradaki lokasit farkina bakiyorlar
hastaolmak

prostatit sıvısında lokosit yoksa eğer ki bu olmadığı anlamına gelir mi
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

lokasit olmamasi prostatit olmadigin anlaminada gelmiyor :) prostatta herhangi bir defermasyonda ayni agriya sebep olabilir veya diger sikayetlere
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Kardeşim Trabzon da yaşıyorsun herhalde geceleri sık idrara çıkmak, iç ateşi, halsizlik, cinsel isteksizlik var sa parmak attır doktora zaten ağrılı bir boşalma sonrası teşhisin prostatit olur
hastaolmak

Neden doktorlar bu kadar önemsiz ve umursamaz oluyor urologlar sanki çok basit bir şey gibi bakıyor bir dahiliyeci daha endişeli ama bilgisiz niye
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

zahmetli bir hastalik ugrasmak.istemiyorlar.tedavisi uzun suruyor.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

onlara tas kirmak bobrek ameliyati daha kolay geliyor.koca koca proflar tas kirmakla ugrasiyor
hastaolmak

peki hiç makatta çatlak hissi makata sivri bişey batma hissi kendini kasma ve sürekli büyük tuvalete çıkma hissi olan varmı bunun yanında penis sızısı olan penisim durmadan sızlıyor ben hastalıkta 20 . günümdeyim hiç denk gelen oldumu lütfen yardımcı olun Allah bol şifa versin herbirinize
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Klasik prostatit semptomlari makata ve penise vuran sikayetler..
hastaolmak

akıntı gelmesi gerekir mi tuvaletten sonra yada parmak muayenesinden sonra
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

hamdi yazdı:onlara tas kirmak bobrek ameliyati daha kolay geliyor.koca koca proflar tas kirmakla ugrasiyor
Ahaha kesinlikle sanki bi iş yapıyorlarmış gibi :)
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

hastaolmak yazdı:akıntı gelmesi gerekir mi tuvaletten sonra yada parmak muayenesinden sonra
Bunlar prostatit kaynaklıdır gelebilir, kardeşim şuan seni anlıyorum ama sakin olmalısın senın sıkıntılarını bende yaşadım insan alışıyo zaman geçtikçe
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

hastaolmak yazdı:akıntı gelmesi gerekir mi tuvaletten sonra yada parmak muayenesinden sonra
Hastaligin en basindasin dogru doktora dogru tedaviyi ol gecikme..
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

hastaolmak yazdı:peki hiç makatta çatlak hissi makata sivri bişey batma hissi kendini kasma ve sürekli büyük tuvalete çıkma hissi olan varmı bunun yanında penis sızısı olan penisim durmadan sızlıyor ben hastalıkta 20 . günümdeyim hiç denk gelen oldumu lütfen yardımcı olun Allah bol şifa versin herbirinize
volla kardesim.bu hastalik ole biseyki surekli degisik tepkimeler gosteriyor.benim bazen makatta batma oluyor bazen penis ucunda batma .idrardan sonra yanma tabi bunlar surekli olmuyor.bazen bacaklarim cok agriyor.4 gundur felan iyiydim bgn makatta batma ve bacak agrim kasik agrim var ama genede eskisi gibi degil.hastaligini ihmal etme biran once bir doktora tedavi ol ama tavsiye edilen doktorlardan birine git imkanin varsa bu arada bendekendimi kasiyorum ozellikle bacaklarimi bunun icin doktordan kas gevsetici ve sakinlestirici istedim.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

hastaolmak yazdı:Neden doktorlar bu kadar önemsiz ve umursamaz oluyor urologlar sanki çok basit bir şey gibi bakıyor bir dahiliyeci daha endişeli ama bilgisiz niye
Bu hastalık malesef surundurur eger bulasıcı ve oldurucu bır hastalık olsaydı teshıs konuldugu anda gerekırse 2-3 ay hastanede yatıs verılırdı ve tamamen kurutmadan bırakmazlardı
Beslenmemıze dıkkat edıp kontrol ve tedavı ıle uzerıne gıdılırse en azından %70-80 daha ıyı olabılırız