cinsellik

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ysf2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

cinsellik

Mesaj gönderen ysf2323 »

Her erkekte, geceleri uykunun REM döneminde en az 3 kez ve en az 10 dakika olarak gerçekleşen ereksiyonlar olur. Bu ereksiyon sırasında penis oksijenli kanı alarak beslenir ve anatomik yapısını korur. Ereksiyon olmayan penis beslenemez ve anatomik yapısında incelme-kısalma meydana gelmeye başlar. Gece sık aralıklarla 4-5 kez tuvalet ihtiyacı için uyanan kişiler, uykunun REM dönemine giremediği için ereksiyon olamayabilir. Bu nedenle de geceleri istenilen seviyede beslenemeyen penise bağlı cinsel fonksiyon bozuklukları ortaya çıkar.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: cinsellik

Mesaj gönderen Raul7 »

Aq bu hastalık ne değişik bişi benim cinsellik 10 numara ereksiyonlar oluyo hersey iyi, idrar ve agrı var sadece ne garip
ysf2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ysf2323 »

Baskan bnmde ilk zamanlar oyleydi :) sadece idrar hissi vardi gun gectikce iste ufaktan ufaktan yarragi yioruz
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Valla sunu ogrendim agri vs idrar su bu sikintilari varken ereksiyon iyi oluyot agrilar semtimlar azalinca ereksiyon inisli cikisli oluyor,bi zik anlamadim:)))
thorin

Mesaj gönderen thorin »

Raul7 yazdı:Aq bu hastalık ne değişik bişi benim cinsellik 10 numara ereksiyonlar oluyo hersey iyi, idrar ve agrı var sadece ne garip
Hocam ereksiyon başından beri iyimiydi yoksa sonradan mı düzeldi ? Bir de sabah ereksiyonları falan ne durumda acaba ?
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

thorin yazdı:
Raul7 yazdı:Aq bu hastalık ne değişik bişi benim cinsellik 10 numara ereksiyonlar oluyo hersey iyi, idrar ve agrı var sadece ne garip
Hocam ereksiyon başından beri iyimiydi yoksa sonradan mı düzeldi ? Bir de sabah ereksiyonları falan ne durumda acaba ?
Valla hocam hastalığın ilk zamanı berbarttı sonradan düzeldi anlam veremedim, 1 2 ay kadar surdu ısteksızlık ereksıyon problemi, sabah ereksiyonu felan 15 ay oldu hastalıgıma cınsellıkten yana sıkıntım hiş yok
Galip

Mesaj gönderen Galip »

ysf2323 yazdı:Her erkekte, geceleri uykunun REM döneminde en az 3 kez ve en az 10 dakika olarak gerçekleşen ereksiyonlar olur. Bu ereksiyon sırasında penis oksijenli kanı alarak beslenir ve anatomik yapısını korur. Ereksiyon olmayan penis beslenemez ve anatomik yapısında incelme-kısalma meydana gelmeye başlar. Gece sık aralıklarla 4-5 kez tuvalet ihtiyacı için uyanan kişiler, uykunun REM dönemine giremediği için ereksiyon olamayabilir. Bu nedenle de geceleri istenilen seviyede beslenemeyen penise bağlı cinsel fonksiyon bozuklukları ortaya çıkar.
Bu metnın kaynagı nerden?
Bu sekılde olabılır dıye daha once bende bır yerde okumustum,
daha sonra gecelerı ereksıyon olmayan penıs beslenemez yada cınsel fonksıyonlarını yıtırır gıbı,yanı gecelerı sertlesmeyen penıs bu tıp rahatsızlıklara sebep olacak dıye nıtelendırılemez dıyenlerde vardı
Murtaza75
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Murtaza75 »

benim enbaslarda agrım sadece testıs agrım sızım vardı ve hıc bırsekılde cınsellıkle ılgılı bır skıntım yoktu...sonra yanmalar basladı ve cınsellıkte de anca hatuna sokulursam kalkıyor ama eskısı gıbı degılaz bıse konstarsyonu dagıtsam sonuyor hemen...bırde ben hersabah bastonla uyanırdım resmen sımdı bızımkı unu elemıs elegını asmıs,dedemınkı benımkınden daha ıyıdır yanı..ne olacak halımız..
aheste
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen aheste »

Bnde acayip idrar yapma k icib kaktigimda penis ereksiyonda ve hafof şiş. Ne is yapmaua baslayinca bi kac saniye sonra azardan çekilmekte.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

aheste yazdı:Bnde acayip idrar yapma k icib kaktigimda penis ereksiyonda ve hafof şiş. Ne is yapmaua baslayinca bi kac saniye sonra azardan çekilmekte.
Bu olaya eskiler "sidik kalkimi" der. İsedikce iner normaldir.Bizdede var.