Forumda yeniyim bir bakar mısınız

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Korkakhasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Forumda yeniyim bir bakar mısınız

Mesaj gönderen Korkakhasta »

Ben sorunlarımı buraya yazacağım tecrübeli abiler yardımcı olursa çok sevinirim. Yaşım 19. Hastalığım şu şekil başladı.
Bir gün evde tek kaldım fazla mastürbasyon yaptım..3-4 defa mastürbasyon yaptım en sonuncuyu yaptıktan kışa bir süre sonra kesik kesik işemeye başladım. Sık çise çıkma tam işeyememe gibi şeyler oldu baya bir tedirgin oldum . Sonra mastürbasyona ara verdim baya korktum kimseye demedim her gün bol su içtim ama nafile geçer gibi oldu sonra 1-2 ay sonra ağrılı boşalma testislerde ağrı (genel olarak mastürbasyon sonrası).. neyse okuduğum universite hastanesine gittim 25 yaşında biri var adam bir şey yok dedi bir toz ve antibiyotik verdi geçmedi.. Neyse çıktım özel hastaneye gittim şikayetlerimi tek tek kâğıda yazdım adam iyi ilgilendi röntgen filan ultrason...ama sanki hiç tedavisi yokmuş gibi bakıyor bana : ) dedi prostat iltihaplanması olmuş tedavide gecikmissin antibiyotikler verdi kontrole gittim 1 hafta sonra ek bir kaç şeyler daha verdi. Neyse ilaçlar bitti. Bendeki sorunlar şu simdi..ilaclar biteli 2 ay oldu - Bazen güçsüz idrar yapıyorum idrarı yapıyorum bazen yine yanma oluyor. Gece hiç idrara kalkmıyorum çok şu içtiğim halde. Ondan sonra rüyalanma olmuyor onun yerine büyük tuvaleti yaparken hemen sperm çıkıyor sonrası sıkıntı... kısa bir süre sonra hemen tekrar idrar hissi ve idrar yaparken daha çok ağrı ve yanma... testis ağrısı geçti. Boşalırken ağrı geçti. psikolojim çok bozuk derslerime odaklanamiyorum bazen sürekli araştırıyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Umarım çok kişi okur ve yardımcı olur bana doğru adımları attiracaginiza inanıyorum.

Birde idrarım sen hastasın der gibi kokuyor.
Tekrar doktora gitmeli miyim? Neler yapmalıyım
ozgurdodi
Hastalık Başlangıç Yılı: 1994

Re: Forumda yeniyim bir bakar mısınız

Mesaj gönderen ozgurdodi »

tedavini aksatma ,hastalığın üstüne git... hamama git...oturarak idrar yap son saniye öksür mesaneyi boşalt,sıcak suyu etek bölgene tutarak masaj yap....prostat dokusunda sanırım tahribat oluşmuş...sperm kültürü yaptır...bence acele et...
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

İstanbul dr sadi konuk eğit araştırma tavsiye edeceğiniz dr varmı
Korkakhasta

ozgurdodi yazdı:tedavini aksatma ,hastalığın üstüne git... hamama git...oturarak idrar yap son saniye öksür mesaneyi boşalt,sıcak suyu etek bölgene tutarak masaj yap....prostat dokusunda sanırım tahribat oluşmuş...sperm kültürü yaptır...bence acele et...
Abi peki sence tıp fakültesine mi gitmeliyim yoksa özel hastane mi ? Şöyle düşünüyorum önce fakülteye gidiyim ilgilenmezlerse yine özele gideceğim.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Tip fakultesine git once urologla gorus sikayetlerini anlat prostat sivisindan kultur yapilmasini iste eger gerek yok derlerse israr et ezbere ilac vermesinler. Kultur sonuclari cikinca sonuclarini al enfeksiyoncuya git o yazsin ilaci o belirlesin suresini..
Korkakhasta

Kc34 yazdı:Tip fakultesine git once urologla gorus sikayetlerini anlat prostat sivisindan kultur yapilmasini iste eger gerek yok derlerse israr et ezbere ilac vermesinler. Kultur sonuclari cikinca sonuclarini al enfeksiyoncuya git o yazsin ilaci o belirlesin suresini..
Sağol tessekkür ederim. Enfeksiyon hastalıkları bölümü diye de bir bölüm var fakültede sonuçlar çıkınca oraya da bir randevu alacağım. Abi peki bu kültür işi hemen basitçe oluyor mu ? Adam prostata dokunacak ondan sonra ağrı olurmu bende prostatda filan ağrı olmuyor.
Şikayetler şu işte: Yanma,ağrı,kokulu idrar,Büyük tuvalette meni çıkması,rüyalanma olmuyor bazen de güçsüz idrar.. antibiyotiklerden fayda gördüm. Inşallah eskiye sarmaz. Çoğu kişi ilaçların fayda etmediğini söylüyor abi sen benim yazdıklarımı hep okudun sağol
Sence iyileşir miyim
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Dogru tedaviyle niye iyilesemeyesin ki. Once etkeni tespit ettir sonra tedavini olursun. Rektal tusede ilkinde rahatsiz hissedebilirsin agri veya yanma olabilir orda iltihap ve odem var sonuc olarak..
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

prostata baskı yaptığında acı duymazsın ama penisin altı ve yumurtalıklarında biraz ağrı duyarsın ama sonrasında çok rahatlarsın kardeşim geçmiş olsun şimdiden.
Korkakhasta

Şimdi öğrendim. Saat 16:00 'dan sonra ücretli olarak prof veya doç bakıyormuş. Üniversite hastanesi bu dediğim. 110 tl ücretle.. Abi ben 100 tl yi verdikten sonra bunların iğneden iplige arastiriyor olması lazım. Ben hiç çömezlere muayene olmayayım o zaman. -sperm kültürü ve prostat sıvısına bakıp ilaç versin. En doğru teşhis buysa bunu yaparlar heralde. Bu hafta ici gidip parayı verecem muayeneyi olacağım. Bakalım ne çıkacak.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Proflara cok guvenme asil onlar hicbirsey yapmazlar piskolojik diyip yollarlar ornekleri cok :)
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Korkakhasta yazdı:Şimdi öğrendim. Saat 16:00 'dan sonra ücretli olarak prof veya doç bakıyormuş. Üniversite hastanesi bu dediğim. 110 tl ücretle.. Abi ben 100 tl yi verdikten sonra bunların iğneden iplige arastiriyor olması lazım. Ben hiç çömezlere muayene olmayayım o zaman. -sperm kültürü ve prostat sıvısına bakıp ilaç versin. En doğru teşhis buysa bunu yaparlar heralde. Bu hafta ici gidip parayı verecem muayeneyi olacağım. Bakalım ne çıkacak.
her prof. veya doç. çoğu arkadaşımıza psikolojik diyerek yolladığını biliyoruz. benim doktorum ben özel hastaneye gidiyorum uzman doktorum var çok ilgili sağolsun gerçi samsuna-sinop arası yol gidiyorum para göz bir doktorda değil başka ilden geldiğimi de beliyor yazıyor bana ilaçlarımı 3 haftalık veya 2 haftalık sürekli gelip de para harcamama için. hatta bir ara grupta enjeksiyon olayı çok dönmüştü prostat için ona sorduğumda kesinlikle tavsiye etmedi iyileşen çok az olduğunu söylemişti kendisi en güzeli düzenli cinsel yaşam, üşütmemek,sıcak suya oturmak geçmiş olsun kardeşim
Korkakhasta

Arkadaslar o zaman özel hastaneye gideyim.
Sizce operatör doktora mi yoksa doçent e mi görüleyim.
Bundan önceki doktor operatördu kitaptan bakıp ilaç yazdı :)
Doçent baksa daha mi iyi olur

Birde yukarda sorunlarımı yazdım sizler de artık uzman olmuşsunuzdur :) Doktora hangi testleri yaptırmalıyım. Bir arkadaş acil sperm kültürü yaptır dedi. Sperm ve prostat kültürünü beraber yapiyorlar mi

Sağol herkese geçmiş olsun bence umutsuz olmamak lazım iç konuşma bile vücudun direncini artırıyormuş. Yakında kurtuluruz inşallah
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

prostatit ten anlaması yeter prof. veya operatör olması önemli değil psikolojik deyip başından salmasın yeter. prostat kültürü rektal tuş yapınca penis ucundaki meniden alıp mikroskopta bakılıyor bildiğim. sperm kültürü onu sen masturbasyon yaparak kaba yapıp veriyorsun