Prostat Kalsifikasyon Kürleri (3 Kür birden)

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
NeverGiveUp

Prostat Kalsifikasyon Kürleri (3 Kür birden)

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Arkadaşlar 1ci kürü türkçeye çevirdim.Aşağıdaki gibidir;

1. Kür

Ted (Bangkok, Thailand)
30gr İngiliz tuzu/Epsom Salt/Magnezyum Sülfat,300ml su içinde eritilir ve 10-15 dakikada yudum yudum içilir.
15-20 dakika sonra,yarım bardak zeytinyağı ve yarım bardak limon suyu karıştırılarak içilir.

Küre en az 15 gün devam edin. Sabah aç karnına ve gece yatmadan önce uygulayın. Yapabiliyorsanız öğlen aç karnına vaya öğle yemeğinden 2 saat sonra da kullanabilirsiniz.

İlave olarak,her gün 2 Kaşık İngiliz tuzuyla yarım saat sadece prostat bölgenizi kaplayacak su seviyesinde sıcak-soğuk banyosu uygulamanızda fayda vardır.

Prostat taşı dışında,bu tedaviyle böbrek ve pankreas taşlarınızı,artrit ve başka kireçlenmelerinizi de eritebilirsiniz.

Taze sıkılmış limon suyu,tuzunu kullanmayın.
Sodyum bikarbonat(eczaneden alınmış) 1 çay kaşığı dolusu.
Su bardağına önce yarım bardak sıcak ve ılık içme suyu koyun ve önce karbonatı eritin.
Üstüne de 1 limonu sıkın ve ilave edin.
(Selchuk)
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
NeverGiveUp

Re: Prostat Kalsifikasyon Kürleri

II. Kür

Şu anda magnezyum sülfat kürünü açıklıyorum;
Magnezyum sülfat/Epsom salt,Google a girerseniz satılan yerleri görürsünüz.Diğerleri kolay zaten.

4/3 suyla dolu bardağa 1 yemek kaşığı(ama kaşığı tepeleme doldurmayın) magnezyum sülfatı koyun ve eriyene kadar karıştırın.
Yavaş yavaş 10-15 dakikada için.Tadı berbattır.

15-20 dakika sonra yine bir su bardağına taze limon sıkın,daha sonra da zeytinyağı ilave edin.Miktarlar yarı yarıya olsun.Tadı pek iyi olduğu söylenemez.Bir dikişte tadını almadan içmeye çalışın.
Bunu içtikten sonra en az birşey yemeyin.Ağzınızda kalan kötü tad için ağzınıza karanfil koyabilir veya birkaç yudum tarçın içebilirsiniz.

Dikkat: Bu kür ishal yapar.Yarım saatle 2 saat arasında etkisi ortaya çıkar.Kullanma saatinizi günlük işlerinize göre ayarlayın.

Günde 1den fazla ağır gelebilir.Her gün 1 defa yeterli.Kullanma sürenize de en az 3 gün ile 15 gün arasında alacağınız sonuçlara göre karar verebilirsiniz.

Çevrenizde pankreas ve böbrek taşı olanlara da bu kürü tavsiye edebilirsiniz.

Selamlar (Selchuk)

NeverGiveUp

Re: Prostat Kalsifikasyon Kürleri

III. Kür

Sevgili dostlar,

Günde 3 kez Chanca Piedra çayı için.
Chanca Piedra,böbreklerde,pankreasta ve prostatit gibi kalsiyum bazlı iltihap problemlerinde, kalsiyumları eritmek ve bakterileri öldürmek için kullanılır.

Ana kullanım amaçları; safra ve böbrek ve pankreas taşları,hepatit(sarılık),soğuk algınlığı, grip,tüberküloz ve diğer viral enfeksiyonlar(karaciğer hastalıkları ve bozukluklar, anemi,sarılık ve karaciğer kanseri) ve bakteriyel enfeksiyonlar(sistit,prostatit,cinsel hastalıklar ve idrar yolları enfeksiyonları).

İdrar söktürücü,ağrı giderici,sindirim sistemi uyarıcı,spazm azaltıcı,ateş düşürücü ve hücre koruyucu özellikleri nedeniyle şeker hastalarında ve yüksek tansiyon hastalarında yaygın olarak kullanılır.

Ayrıca vücudunuzdaki fazla kalsiyumu regüle edip(ayarlamak) tekrar sağlıklı seviyeye gelmesi için,günde 2 kez 250mg magnezyum sitrat kullanmanız ve tüm süt ürünlerinden(süt, yoğurt, peynir) kaçınmanız önemle tavsiye olunur.

freeman

Re: Prostat Kalsifikasyon Kürleri (3 Kür birden)

Mesaj gönderen freeman »

prostat kalsifikasyonu organda kalsiyumun depolanmasımı yoksa kireçlenme anlamına mı geliyor?
NeverGiveUp

Guncel

Hastayim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Hastayim »

NeverGiveUp yazdı:Guncel
Ozan 3 seçenekten birini kullandın mı ?
Kursat40
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Kursat40 »

NeverGiveUp yazdı:Arkadaşlar 1ci kürü türkçeye çevirdim.Aşağıdaki gibidir;

1. Kür

Ted (Bangkok, Thailand)
30gr İngiliz tuzu/Epsom Salt/Magnezyum Sülfat,300ml su içinde eritilir ve 10-15 dakikada yudum yudum içilir.
15-20 dakika sonra,yarım bardak zeytinyağı ve yarım bardak limon suyu karıştırılarak içilir.

Küre en az 15 gün devam edin. Sabah aç karnına ve gece yatmadan önce uygulayın. Yapabiliyorsanız öğlen aç karnına vaya öğle yemeğinden 2 saat sonra da kullanabilirsiniz.

İlave olarak,her gün 2 Kaşık İngiliz tuzuyla yarım saat sadece prostat bölgenizi kaplayacak su seviyesinde sıcak-soğuk banyosu uygulamanızda fayda vardır.

Prostat taşı dışında,bu tedaviyle böbrek ve pankreas taşlarınızı,artrit ve başka kireçlenmelerinizi de eritebilirsiniz.

Taze sıkılmış limon suyu,tuzunu kullanmayın.
Sodyum bikarbonat(eczaneden alınmış) 1 çay kaşığı dolusu.
Su bardağına önce yarım bardak sıcak ve ılık içme suyu koyun ve önce karbonatı eritin.
Üstüne de 1 limonu sıkın ve ilave edin.
(Selchuk)
Bu dediğin üç kürü nerde Nasıl bulacaz birde bunu denedinİz mi bu zafer Oyman ligone veriyor bu ligonenin içindeki magnezyum ve çinko buna faydalı olur mu
NeverGiveUp

Ligone'un icindeki zn ve mg cok kismi. Fayda edebilir ama uzun sureli kullanimda. Bir de ben dogalciyim; cig kabak cekirdegi daha faydali diye dusunuyorum. Fazlasini vucut atiyor zaten.

Ben bu kurlerden birini uygulamadim, eski sitede Selcuk agbi paylasmis bunu.. Ben de forumu tasirken onemli bi konu olabilir diye tasimistim, iyi ki tasimisim, uzerinde konusuyoruz..

Dolayisiyla Selcuk agbiye danismak lazim ama o da foruma girmiyor epeydir..

Bismuth76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Bismuth76 »

Asetil Sistein ise yaramaz mi prostattaki kireclenme icin?