Ben antibiyotikten fayda gordum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Ben antibiyotikten fayda gordum.

Mesaj gönderen umudunmavisi »

efeg27 yazdı:Gecmis olsun,genital sigil nasil oluyor deri ustu bildigimiz sigillermi,ele geliyormu ve genelde nerde oluyor makat etrafindami,bilgi amacli soruyorum,benimde,penis etrafinda 8-10 adet toplu igne ucu kadar ama patlatmayinca hafif buyuyen ici kan dolu minik torbaciklar var suan cok az ve tedavi zamani baya azaldi,ayni seylermi acaba..

Merhaba,

Genital siğil makat etrafında çeşitli tipleri olan bildiğimiz deri üstü siğiller gibi bir oluşum. Değişik renklerde olabiliyor benimkiler ten rengi veya beyazdı, HPV virüsünden kaynaklanan bir hastalık. Penis etrafında da olabiliyor, sakın sıkıp patlatayım falan deme yayılır, hemen bir dermatoloğa gidip yaktır, devlet hastanelerinde de yapılıyor. Koterle yada radyo frekans yöntemiyle yakmak en garantili yöntemdir, lazer,kreyotopi (soğuk yakma), krem v.b. pek işe yaramıyor. Tekrar çıkarsa tekrar yaktır, bitene kadar devam edeceksin. Bağışıklık sistemin ekstra olarak bu pisliklede savaşıyor! Ayrıca çok bulaşıcıdır, partnerine bulaşırsa temizlemek çok daha zor...
Bende hpv negatif cikmisti,ama o ugacik uc bes kirmizi ici kan dolu torbaciklar canimi sikmaya basladi bu hafta gidip baktiracam,sanirim dermatoloji bakiyor
byyavuz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen byyavuz »

s.a ben siteye yeni üye oldum kadir bey sizinle iletişim kurabilir miyim bu hastalıkla alakalı sorularım olacak
bende bu illet hastalığa 4 yıldır uğraşıyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

byyavuz yazdı:s.a ben siteye yeni üye oldum kadir bey sizinle iletişim kurabilir miyim bu hastalıkla alakalı sorularım olacak
bende bu illet hastalığa 4 yıldır uğraşıyorum
Ozelden yazdim kardeş.
Baycan47
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen Baycan47 »

Ben bugun gittim bu zafer hocaya anlattiginiz gibi soyle boyle bi doktor deil 5 dk da tesisi koydu parmagi takti yolladi vi psikolojik rahatlatma hasta doktor iliskisi yok zaten skntili bi adamim 35 cikmis iltahap beynime kan sicradi panik atagim tuttu napicam bilmiyorum Allah a hamdolsun olmedik henuz ama elimde deil aceyip takiyorum
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Hocam yeni yakalandıysan takman çok doğal ama zamanla alışıyorsun bu hastalıkta önemli olan sabır ve tedavi olmaya
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

İnancın lazım ztn havalar da ısındı yaz boyunca hastalığı vücuttan söker atarsın
bkr60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen bkr60 »

kadir abi bende aranizda yeniyim seni yazilarini okuyorum ve bir cok arkadasa faydali olabilmissin bende 10 senedir var antibiyotik fayda vermedi dr lerde bu kronik prostatit isinden pek anlamiyor en son ankarada meshur bir hastaneye gittim ozel muayene ucreti 200 tl adam amyibiyotik yazdincaresi cok zor dedi me ise yariyosun diycektimmm la havle
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Bari çaresi var sabır sadece biraz dese makul karşılanır.çaresi çok zor dendiği zaman hastada ne moral kalır nede inanç.çok zorsa madem ilaç milaç bari hiçbişey yazmasaymış bence daha hayırlı olurmuş doktorcuk...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

bkr60 yazdı:kadir abi bende aranizda yeniyim seni yazilarini okuyorum ve bir cok arkadasa faydali olabilmissin bende 10 senedir var antibiyotik fayda vermedi dr lerde bu kronik prostatit isinden pek anlamiyor en son ankarada meshur bir hastaneye gittim ozel muayene ucreti 200 tl adam amyibiyotik yazdincaresi cok zor dedi me ise yariyosun diycektimmm la havle
bkr60 özelden yazdim kardesim.
bkr60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen bkr60 »

tsk abicm
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Arkadaşlar bu siteye uzun zamandır Üyeyim. Kadir abiyi de siteye üye oldum günden beri tanırım. Kendisinden ve sitedeki tecrübeli arkadaşlardan çok fayda gördüm.

Ben yedi aydır antibiyotik kullanmıyorum ve rahat bir hayat yaşıyorum. Tabi bu süreç bir anda olmadı. Gerek Kadir abi ile yaptığım görüşmeler gerekse prostat sıvısını takip ederek antibiyotik kullanıp Hastalığı belli bir seviyede tutarak hayatı yaşanılabilir kıldım. Allah herkese sağlık şifa nasip etsin. Sizlere demek istediğim ümitsiz olmayın lakin rüzgârın savurduğu yaprak misali de savunmayın.

Hem hastalığı yenmeye çalışın birazda alışmaya çalışın bakın ben yedi aydır ilaç kullanmıyorum ve günlük hayatımı yaşıyorum diyet yapmıyorum eski hayatında nasılsam aynı şekilde yaşıyorum.. Yok mu sıkıntım? Elbette sıfır eskisi gibi değilim ama %95 iyiyim. Demem o ki bu hastalıkta yol kat edilebiliyor. Size iyi gelecek tedavi bulmaya çalışın ekonominin elverdiği Çerçevede.

Beni soracak olursanız dediğim gibi zafer hocanın uygulamış oldu tedavi şeklinden fayda gördüm başka başka profesörlere yüzlerce lira verene kadar imkanı olan arkadaşlarım 1-2 sefer zafer hocayı denesinler. Herhangi bir tedavi uygulamıyorum şuan ama zaman zaman durumumu sizlere anlatmak istiyorum çünkü yeni üye olan arkadaşlarım Bu mesajı okuyarak moral bulsunlar Ümitsizliğe kapılmasınlar.

Forum'da yüzlerce konu var bilgiler dağınık ve içiçe geçmiş durumda olabilir o yüzden fırsat buldukça yazılanları okuyup kafalarında hastalığı tanımaya çalışsınlar. Forum'da yüzlerce konu var bilgiler dağınık ve içiçe geçmiş durumda olabilir o yüzden fırsat buldukça yazılanları okuyup kafalarında hastalığı tanımaya çalışsınlar. Yine yardımcı olabileceğim bir husus olursa seve seve yardımcı olurum. Bu hastalığı çekip de sırtını dönüp gitmek ihanettir vicdansızlıktır .

Hepiniz selametle kalın Allah acil şifalar versin
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Sabir yazdı:Arkadaşlar bu siteye uzun zamandır Üyeyim. Kadir abiyi de siteye üye oldum günden beri tanırım. Kendisinden ve sitedeki tecrübeli arkadaşlardan çok fayda gördüm.

Ben yedi aydır antibiyotik kullanmıyorum ve rahat bir hayat yaşıyorum. Tabi bu süreç bir anda olmadı. Gerek Kadir abi ile yaptığım görüşmeler gerekse prostat sıvısını takip ederek antibiyotik kullanıp Hastalığı belli bir seviyede tutarak hayatı yaşanılabilir kıldım. Allah herkese sağlık şifa nasip etsin. Sizlere demek istediğim ümitsiz olmayın lakin rüzgârın savurduğu yaprak misali de savunmayın.

Hem hastalığı yenmeye çalışın birazda alışmaya çalışın bakın ben yedi aydır ilaç kullanmıyorum ve günlük hayatımı yaşıyorum diyet yapmıyorum eski hayatında nasılsam aynı şekilde yaşıyorum.. Yok mu sıkıntım? Elbette sıfır eskisi gibi değilim ama %95 iyiyim. Demem o ki bu hastalıkta yol kat edilebiliyor. Size iyi gelecek tedavi bulmaya çalışın ekonominin elverdiği Çerçevede.

Beni soracak olursanız dediğim gibi zafer hocanın uygulamış oldu tedavi şeklinden fayda gördüm başka başka profesörlere yüzlerce lira verene kadar imkanı olan arkadaşlarım 1-2 sefer zafer hocayı denesinler. Herhangi bir tedavi uygulamıyorum şuan ama zaman zaman durumumu sizlere anlatmak istiyorum çünkü yeni üye olan arkadaşlarım Bu mesajı okuyarak moral bulsunlar Ümitsizliğe kapılmasınlar.

Forum'da yüzlerce konu var bilgiler dağınık ve içiçe geçmiş durumda olabilir o yüzden fırsat buldukça yazılanları okuyup kafalarında hastalığı tanımaya çalışsınlar. Forum'da yüzlerce konu var bilgiler dağınık ve içiçe geçmiş durumda olabilir o yüzden fırsat buldukça yazılanları okuyup kafalarında hastalığı tanımaya çalışsınlar. Yine yardımcı olabileceğim bir husus olursa seve seve yardımcı olurum. Bu hastalığı çekip de sırtını dönüp gitmek ihanettir vicdansızlıktır .

Kalan sikayetler neler?
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Makatta hafif Dolgunluk okadar.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Sabir yazdı:Arkadaşlar bu siteye uzun zamandır Üyeyim. Kadir abiyi de siteye üye oldum günden beri tanırım. Kendisinden ve sitedeki tecrübeli arkadaşlardan çok fayda gördüm.

Sabir mrb,
Arada boyle cikip durumunu anlattigin icin tesekkur ederim.Sagligin daim olsun kardeşim))
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

ordulu52 yazdı:Öle yapıcam üstad allah hepimizi beterinden korusun.Bi şekilde bu hastalık vücudun zayıf düştüğü stres ve sıkıntının aşırı olduğu dönemlerde ortaya çıktığı kanaatindeyim.Kimisi ilişkiden kaynaklı diyor kimisi birşey yokken bu hastalığı kapmış tuhaf.
ben supheli iliskiden değil yogun stres ve anskiyite sonrası yakalandim
kilic

Mesaj gönderen kilic »

S.a kadir abi ben 1.bucuk yillik hastayim askerde basladi idrar sorunum ve apis arasi makatta cok kotu agrim oluyor zafer oymana muayne oldum 8-10lokosit cikti prostat sivisindan abi ben hic bilgim yok bana nolursun yardimci ol cok kotuyum yol gösterirmisjn abi bana
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kilic yazdı:S.a kadir abi ben 1.bucuk yillik hastayim askerde basladi idrar sorunum ve apis arasi makatta cok kotu agrim oluyor zafer oymana muayne oldum 8-10lokosit cikti prostat sivisindan abi ben hic bilgim yok bana nolursun yardimci ol cok kotuyum yol gösterirmisjn abi bana
A s kilic,
Zafer hoca sana ne ilac verdi kardesim?
kilic

Mesaj gönderen kilic »

Iesef 3 tane ve tetradox ligone
Untitleduser
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Untitleduser »

Kadir abi ben yeniyim başlıklı sayfayı okuyup yol gösterir misin ?
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

kilic yazdı:Iesef 3 tane ve tetradox ligone
Aslinda 1 kutu da flexilevo yazsaydi iyi olurdu bence..
kilic

Mesaj gönderen kilic »

Suan cipro kullaniyom filexilevo daha mi iyi sizce
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Cipro yu zafer hoca mi yazdi onceki mesajinda iesef ve tetradox haricinde ilac yazmamissin..
kilic

Mesaj gönderen kilic »

Ewt ciproyu burda bi docent yazmisti
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Şuan hastalık başlangıcına göre yüzde kaç iyiyim diyebiliyorsun ayrıca şuan ki şikayetlerin neler? Flexilevo nun içeriği levofloksasindir cipro nun ise siprofloksasin. Levofloksasin 3. kuşak kinolon siprofloksasin 2. kuşak kinolondur. Yani levofloksasin daha iyidir siprofloksasine göre.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kilic yazdı:Iesef 3 tane ve tetradox ligone
Kilic ozelden yazdim kardesim.