PRO-10 (10 Adet Bitki Karışımı)

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
LuBu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

PRO-10 (10 Adet Bitki Karışımı)

Mesaj gönderen LuBu »

Arkadaşlar reklam olmasın fakat İstanbul Baharatın PRO-10 isimli içinde yakı otu,meyan kökü vs olduğu bir karışım var. Bunu 10 gün düzenli bir şekilde kullandım. Batma, Yanma ve Ağrı şikayetlerim çok şükür azaldı. Bitki kürünü kullanırken kullandığım ilaçlar; Xatral XL 10mg, Bactrin forte, Prostagood, Hippurin.

Kullanım Şekli: 4 tatlı kaşığına 4 su bardağı bitki+1 adet limonu 4 e bölüp tencereye atıyoruz. 10 dk kaynatıyoruz. Kaynadıktan sonra süzgeç ile süzüp 2 su bardağı içiyoruz. Tok karna içmek iyi geliyor. akşam eve gidince bitkilerin isimlerini yazarım. umarım size de faydası dokunur. Kalın sağlıcakla.

PRO-10 İçeriği: Yakı Otu, Meyan Kökü, Kırkkilit, Isırgan Yaprağı, Altın Otu, Kantaron, Bodur Mahmut, Ardıç Tohumu, Mayıs Papatyası, Biberiye, Karabaş.
Gokbar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: PRO-10 (10 Adet Bitki Karışımı)

Mesaj gönderen Gokbar »

Kardeş batma ve yanma bu bitki karisimi yaptıktan sonra düzeldimi ve bu aktardan hazır mi yoksa senmi karıştırdın
LuBu

Mesaj gönderen LuBu »

Batma ve yanma neredeyse hiç kalmadı şükür. Aktardan hazır aldım. İsmi İstanbul Baharat PRO-10. Yalnız 10 gün kesintisiz içtim ve bu süre zarfında ilaçlarıma devam ettim. İnşallah tekrar etmez. Şimdi sadece hafif ağrılarım oluyor arada. Boşaldıktan sonra ağrılarım azalıyor hatta hiç kalmıyor. 2 günde bir boşalmaya çalışıyorum. Sanırım mikrobu atıyorum.
Gokbar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Gokbar »

Ozaman ilaclar fatda editir belkide kardeşim
LuBu

Mesaj gönderen LuBu »

Belkide ama bitkisel tedavi destekleyici bunu bilim kabul etti. Şifa Allahtan gelir hocam. Ben faydasını gördüğüme inanıyorum. Şu an da çiğ çörek otu yiyorum arada. Siyah çay içmeyi komple bıraktım. Meretin içinde ne varsa ağrı yapıyor bende. Kuşburnu içiyorum.