Prostatı yenmiş

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Freeky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Prostatı yenmiş

Mesaj gönderen Freeky »

Valla iyidir de abi şimdi yanlis bir seyler yapmayalim ignryle bir yerleri delmeyelim geri donusu olmayan hasar falan ?
Keşke daha adaletli bir sistem olsaydı..
Freeky

Mesaj gönderen Freeky »

Neyse sorunu gectim haklisiniz ise yarayacagi kesin olsa denenir :)
Keşke daha adaletli bir sistem olsaydı..
turbokenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen turbokenan »

İgnemi ne icin igne ?
turbokenan

Arkadaşlar gelen duyumlarda olumsuz bir olay yok yakında burada aranızda paslaşırsıniz bakalım zamanla kimler neler yazcak çok merak ediyorum
turbokenan

hemoroid

Arkadaşlar aldıgınız antibiyotikleri bırakın asla almayın kabız ve hemoroid olursunuz ! zaten arayan 50 kişiden 45 i hemoroid yada kabız kabız olanlar kuru malatya kayisiyi az şekerli kaysiyi tencerede suyla kaynatıp hersabah aç karnina iki su bardagı içecekler 5 gün de kabızlık gider ! 5;;;6 ay devam hemoroid olanlar çörekotunu makattan ignesiz su karıstirmadan iceri basıcaklar acı agrı hiç yok kanama olan darlik olanlara iyi gelecektir hemoroid sonuda hüsrandir iltihap patlama ve yara olabiliyo ve berbat bir durum ortaya çıkıyo ! Ameliyat olanlar altlarina devamli kan damlatirlar ve altlarina makattan kaka kaçirabilirler tebdirinizi bu şekilde almis olacaksiniz uyguladiktan sonra mutlaka makata tuvalet yapana kadar kagit havlu koyun bu bagirsak yolu ince ve kalin bagirdaktaki ve kuburdaki itihap kanama tarzi tüm pislikleri yakar atar ilerleyemez hastalik iyi bakarsaniz belki? Kurtulabilirsiniz tüm abilerime saygılarımi sunarım (lütfen foruma üye olalım )
Galip

Re: hemoroid

Mesaj gönderen Galip »

turbokenan yazdı:Arkadaşlar aldıgınız antibiyotikleri bırakın asla almayın kabız ve hemoroid olursunuz ! zaten arayan 50 kişiden 45 i hemoroid yada kabız kabız olanlar kuru malatya kayisiyi az şekerli kaysiyi tencerede suyla kaynatıp hersabah aç karnina iki su bardagı içecekler 5 gün de kabızlık gider ! 5;;;6 ay devam hemoroid olanlar çörekotunu makattan ignesiz su karıstirmadan iceri basıcaklar acı agrı hiç yok kanama olan darlik olanlara iyi gelecektir hemoroid sonuda hüsrandir iltihap patlama ve yara olabiliyo ve berbat bir durum ortaya çıkıyo ! Ameliyat olanlar altlarina devamli kan damlatirlar ve altlarina makattan kaka kaçirabilirler tebdirinizi bu şekilde almis olacaksiniz uyguladiktan sonra mutlaka makata tuvalet yapana kadar kagit havlu koyun bu bagirsak yolu ince ve kalin bagirdaktaki ve kuburdaki itihap kanama tarzi tüm pislikleri yakar atar ilerleyemez hastalik iyi bakarsaniz belki? Kurtulabilirsiniz tüm abilerime saygılarımi sunarım (lütfen foruma üye olalım )
Gecenın 2:30 u ne guldurdun benı turbokenan :lol: :lol:
Allah'ta senı guldursun,ınsallah hepımız bu dertten kurtuluruz.Herkeze yurekten sıfalar dılerım.
turbokenan

Abı çalisiyorum sabahtan aksama kadar bide gece evde eşimi 2 saat görüyorum bazen arayanlari degerlendirerek mecbur buradada paylasiyorumki şuan 50 kişiyi geçti arayan sayısı sistem tutarsa herkeste aynı ölcüde ozaman bakalım neler olacak :). Not ilacı basan arkadaşlar yada basmayanlar kemer takmasınlar omuzdan askili kemer alın ve pantolon mutlaka dar olmasin belden bu sizin prostat a olan baskınızı çok azaltacakrır !
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Arkakdaslar bunu nasil yapcaz ya bile var.
Ufaktan bur anlatim yaparmisiiniz.
Bide corek otu prostatin isine nasil girecek ki
turbokenan

DİKKAT. HST 55

1 yada 2 ay olunca tedavi uygulayanlarda idrar geldi hissinin tedavisine başlıycaz şimdi siz sadece idrar yolunu temizlediniz tabi bunuda 2 ayı dolduranlar haftada 2 kereden 1 kereye düşürecekler penis enjeksiyon olayını makattan tedavi devam edecek !hep çörek otu kullandınız buseferde tedavide makattan sarı kantoron basıcaz hem hemoroil ve oradaki tahribat ve prostat a olan baskı yanı içinizdeki gazı çıkartamamak ve çişim geldi hissiyatına kapılmak bunu yapıncada o taraf düzene girecek tedaviyi yapanlar sari kantoron spariş etsinler 1 litre.. google yazın sarı kantoron diye ğörsellerde resmi var bir litre cam şişede var bayada uygun marka sormayın 110 tl fiyatı var 1 litre bunuda kendinize susuz 6 enjektör yapıp uyuyacaksınız makattan çıkartmayacaksınız içinizde kalacak ilaç!!!!!!buda idrar geldi hissinin tedavisi ben bunları ezberden yazmıyorum kendimde testler yaparak vücudun vermiş oldugu reaksiyonlara göre yazıyorum acı agri yok şu varki dışkıyı yaptımı ilik su basıp makattan su basarak içinizi temizleyip suyu akıtın ve 10 dakika sonra ilacı basın yatıp uyuyun !!!!!! Yorumla sorularınizi sorabilirsiniz (bu size yapılan büyük bir iyiliktir bencil olmayın sayfa kayboldumu sadece siz tedavi olursunuz geride kalanlar hep acı ceker kendi çektigin acıyı düşün :oops: :roll:
nedenben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen nedenben »

Arkadaşlar idrar yollarına kesinlikle sırıngayla sıvı enjekte etmeyin. Aklı olan bunu yapmaz. Yapmamalı. Prostatit prostatın enfeksiyon sonucu enflamasyonundan kaynaklanan bir hastalık Allah aşkına çörek otunun ne gibi tedavi edici bir unsuru var ? İdrar yollarını ve prostatı temizliyor demekle olmaz. Bu bir çılgınlık, delilik. Kalıcı bir hasara neden olursa bunun geri dönüşü olmaz. Enjeksiyon tedavisi bile prostatı mikroplardan temizleyemezken, direk prostata verilen antibyotikler üstelik, çörek otunun hangi mikrop öldürücü etkisi var. Enjeksiyon dahil tüm antibyotik tedavilerini uygulamış biri olarak tavsiyem yapmayın arkadaşlar.
turbokenan

Kitabı başından degilde k.........ndan okuyan bir arkadaş daha sen istedigin tedaviyi yaptir sende elbet gelicen benim yanıma ...bundan sonra herkes burdan yazsın telefondan ğörüşmeler artık yok !!! derdi olan buraya yazsın lütfen cepten beni aramayın telefon kulagıma yapıştı derdi olan buraya yazsın ben veya diger arkadaşlar yardımcı olacaktir bukadar hastaya yardım ettik bi deli ilan edilmemiştik ayıp be
Hayrettin

Mesaj gönderen Hayrettin »

Turbo bu nasıl uslup ben yorulmam beni arayın sakın çekinmeyinler şimdi de kulağıma yapıştılar boş yapma çaresiz insanlarlada oynama arkadaşlar bu işlemin bilimle sağlıkla iyileşmeyle alakası olamaz cinci hocadan medet ummaktan farksız lütfen kendinize zarar vericek saçma sapan şeyler yapmayın prostatiti biraz araştırmış insanlar bunun saçma olduğunu anlar zaten bu hastalığın tedavisi patojen çıkarsa ona bağlı antibiyotik çıkmazsa geniş etkili antibiyotikler alfa bloker anti enf ilaçlardır.hücre duvarı olan bakteriyle savaşanlar için iğneli kombinli antibiyotik hücre duvarı olmayan için ise genelde tavanic yada azitro tetrodox tarzı ilaçların başarı şansı daha yüksek aman dikkatli olalım dönülmez yollara girmeyelim spor yapalım psikolojimizi yüksek tutalım bu hastalık yenilmez değil yenen insanlar var ve sizde birgün yeniceksiniz ve bu hastalık hayatı size daha lezzetli kılma imkanı sağlayacak iyi akşamlar..
hakan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen hakan »

Kenan kardes Penis enjekte olayı nı bir kerede ucdefa yapabiliyorum başka almiyor sen kacda yapabiliyordun birde Kantarcı yağını 6enjektor demişsin bunu birdefada hepsinimi enjekte edeceğim
turbokenan

Hakan hemoroi varmi sende
turbokenan

turbokenan yazdı:Hakan hemoroit varmi sende
turbokenan

Eyerki ilacı almiyosa 3 enjektör basıp penisi tepesini sıkacaksın sonra hayalarinin arkasından makata dogru ittimi mesaneye dolucak dolması hem mesanedeki pisligi hem idrar yolunu temizler ilaci biraz hizli enjekte edin
hakan

Mesaj gönderen hakan »

Hemoroid var zaten hastalık bende hemoroid ile başladı saniyorum bilmiyorum günahlarımızı çekiyoruz maka kaslarim sıkıyor gibi bişey büyük tuvaletimi rahat yaptığım zaman hiçbir sıkıntım olmuyor kardeş sendede varmiydi
turbokenan

Sari kantoron alıp makattan su katmadan enjektörle basın 1 litre şisede olanlari var google görselde arayin dışkı çıkınca banyo fiskiyesinin kafasini çikart ve ilik su bas makata ve temizle suyu cikart 10 dakika sonra kantoronu ban 5 enjektör iki günde bir yap bu hastalikta genelde antibiyotikten olur kabizsan kuru kaysi kaynatin sabahlari ac karnina iki bardak icin
turbokenan

Bendede var ! hala var ilkleri kan bile gelirdi şimdi hafif şiş var kabiz olmasam sorun yok !
hakan

Mesaj gönderen hakan »

Ilginiz in için Sağol inşallah kurtuluruz ilk bunu dendiğinde zaman ne tür düzelme yaşadın yani ne zamanda hissetmeye başladın
turbokenan

Bu hastalik ilk hasta oldugumda hastanelere teker teker geze geze içtigim 150 kutu ilactan oldu kabiz ve ardindan hemoroid basladi ve icimde gaz oldumu mesaneye basip idrar geldi hissi verdi sari kantoron bastim duzeldim ozaman ama gene buaralar tetiklesi sari kantoron basiyorum hem makat a hem prostat a iyi geliyo hemoroi uygulayinca tepkiyi 3 ginde alirsin hemoroid ve prostat hastaliklarinin evreleri vardir 10 yil bir prostat hastasi benden 15 gunde erkeklik ve iseme duzeni istiyo kusura bakmayinda dünyanın care bulamadigi şeyi ben 15 günde halledemem yol evet zor ama zamanla hak vereceksiniz SABIR
turbokenan

Makattan basacagin sari kantoron hem idrar geldi hissini çok azaltır ve makatın şişligini büzer ! alacaginiz tepkiler gazda aşırı koku içînizden zift karası çikan pislikler ve makatin büzüşmesi ben bunlari kitaptan yazmıyom kendimde denedim size sundum zorlamadim mal satmafim pazarlamadım markam yok adam 8 kere enjekte edip erkekligine geri kavusuyo ve buraya yazmiyo ben buna üzülüp sitem ettim kimse kusura bakmasin
hakan

Mesaj gönderen hakan »

Kardes sıkıntı yok duzelsekde duzelme sekde ben takipdeyim rahat ol kafanı yorma şifa Allahtan hersey vesile vesilesi olursun belki olmasanda umut vermen yetiyor moral veriyorsun
turbokenan

Arkamda duran insan görmek güzel kardeşim valla kolay degil 55 kişiye tek tek telefonda anlatıyom saatlerce buraya olanları yazmıyolar insanlarada haliyle saçma geliyo ben bise diyemem beni olumsuz şekilde elestirenlerde aslında haklı ortada bu olayı destekleyen arkadas yok !nediyim abi sanada gecmis olsun kafanda bise kaldiysa sayfayi geri alirsan via you tube video bakarsın geçmiş olsun
hakan

Mesaj gönderen hakan »

Sağol kardes bişe takılırsa sorarım zamana bırakalım Mevlam neyler