yakı otu,brokoli,patates suyu..

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

yakı otu,brokoli,patates suyu..

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

patates suyu mide rahatsızlığı olanlar için tavsiye edilir.yine aynı şekilde brokoli suyu da öyle.yani midede ki reflü ve gastrite yol açan bakterileri azaltmak için kullanılırlar.bu da demek oluyor ki bu iki ürün ile yapılacak kürde işe yarayacak.ben patates küründen pek etki alamasam da brokoli küründen verim alabiliyorum.patates suyu içimi de taze sıkılmış olacağı için sabah erken saatte katı meyve sıkacağını çalıştıramadığım için (çünkü çok ses yapıyor) mecburen sadece akşam içiyordum.azda olsa iyi yönde etki aldım ama dediğim gibi günde bir kez içtiğim için az etki almış olabilirim.(yalnız cinsellik patates suyu ile biraz azaldı.ama ağrılarda çok işe yarıyor.)

diğer hastalıklarım için kullandığım ilaçlardan dolayı saçlarımın hatırı sayılır bir kısmını kaybettikten sonra saç forumlarında dolaşırken milletin saçları için hazırladıkları losyonlara avodart gibi ilaçları karıştırdıklarını öğrendim.bu ilaç prostat büyümesi için kullanılan bir ilaç olduğu için hemen dikkatimi çekti.çünkü bazı doktorlar bu ilacı prostatit hastalarına reçete edebiliyorlar.bizim forumumuzda bu ilacı kimse kullanmayı tercih etmez iken saç forumları çatır çatır bu ilacı kullanan insanlar ile dolu.hatta bir tanesi iki sene ara vermeden saç dökülmesinin durması için bu ilacı kullanılmış.hem losyonun içine katıp saçlarına sürüyorlar hemde ağız yolu ile alıyorlar.(tabi onların saçları için verdiği mücadeleyi çok komik buluyorum.insan kendi kendine milletin derdi ne,bizim derdimiz ne diye düşünüyor)

işte tam burada yakı otu devreye giriyor.çünkü bu bitkiyi prostatit hastası olanlar kullanıp fayda görebiliyor.yıllarca bu bitki ne yapıyor da prostat üzerinde etki ediyor diye merak ediyorduk.sorunun cevabı ise prostat büyümesini engelliyor.çünkü bu bitkinin losyonunu yapıp millet saçı için kullanıyor.yani losyonu saçına sürüyor.aynı şekilde saw palmetto da öyle.prostatın büyümesini engelleyip faydalı oluyor.belki arkadaşlar fark edememiştir.alın bir solgarın sawpalmettosunu günde iki kez kullanın.2-3 ay sonra saç ve sakallarınız daha gür ve daha çabuk uzayacaktır.

foruma yeni katılan arkadaşlara da geçmiş olsun.fazlada kafaya takmayın.nice hastalıklar var.sadece gelecek hayatınızı planlar iken bu hastalığıda hesaba katın.öncelikli tavsiyem işsiz genç arkadaşlar güzel geleceği garantili (memurluk gibi) bir iş bulsunlar.çünkü bu hastalık vampir gibi cüzdanı yiyip bitirebiliyor.evlenmeyi düşünen arkadaşlarda bir kez daha düşünsünler.en azından evlenecekleri bayanlar ile bu durumu konuşsunlar.yoksa acı dolu bir hayat yaşarlar.bazı şeyler önceden bilinirse daha iyi olur.en azından kul hakkı yenmiş olunmaz.
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: yakı otu,brokoli,patates suyu..

Mesaj gönderen allameicihan »

:) güzel..
Freeky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: yakı otu,brokoli,patates suyu..

Mesaj gönderen Freeky »

Merhaba ben 3 gundur sabah aksam birer bardak yaki otu demliyorum her bardakta bir tutam ot koyuyorum. Ek olarak tuvaletim geldiginde gitmiyorum , neden ?
Ben zaten aniden tuvalete sıkışmıyorum az az ama devamli giderek artiyor his. O yuzden hissedince direk gitsem , yarim saat sonra oturdugum yerden kalkarken acaba bu sefer de geldimi diye dusunecegim. Ama gitmiyirum boylece bir saat sonra nasilsa hissedicem deyip kendimi dinlememis oluyorum bir nevi.
Son durumuma gelirsek bugun oruc tuttum sabah 6 da 3 bardaj su. Sekizde tuvalete kalktim aksam saat 5 te gittim ama cikan 250 ml civari , baya az yani. Zaten normal vakitte de bir saatte bir giderdim 200 civari cikardi. Sikayetlerimin olmadigi zamanlar bir giderdim sabah sekizde bir sonraki aksam sekizde cikan 700 ml vay bee. Kapasite 875 cikmisti ama baya sıkışıktim
Keşke daha adaletli bir sistem olsaydı..