Prostatı yenmiş

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Prostatı yenmiş

Mesaj gönderen ahmet »

kenan oncelikle gecmis olsun. burdaki insanlar caresizlikten ne yapacagini sasirmis durumda birde sen ustune sonunda dialize mahkum olursunuz dersen bircok kisi bu metodu denemek durumunda kalabilir sonuc husranda olabilir duzelteye kalkarken daha cok bozadabilir. kaldi ki bu hastaligi 20 sene cekenler var kimsenin bobrekleri bitmedi bu hastalik öldürmüyor surunduruyor.
benyusuf
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen benyusuf »

ahmet yazdı:kenan oncelikle gecmis olsun. burdaki insanlar caresizlikten ne yapacagini sasirmis durumda birde sen ustune sonunda dialize mahkum olursunuz dersen bircok kisi bu metodu denemek durumunda kalabilir sonuc husranda olabilir duzelteye kalkarken daha cok bozadabilir. kaldi ki bu hastaligi 20 sene cekenler var kimsenin bobrekleri bitmedi bu hastalik öldürmüyor surunduruyor.
ben 1991 yılından beri tegretol cr 400 içiyorum(epilepsi..çok şükür geçti,,etken maddesi bel fıtığı tedavisi için uygun).gidecekse ilk önce benim böbreklerim gider:) ben kendi adıma konuşayım prostatit semptomları bende çok hafif hatta bazen prostatit olduğumu bile unutuyorum.en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Allah razi olsun kardesim ins burdaki herkes iyilesir
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Evet kadir abinin dedigi gibi tam semptomlar nedir,kronik prostatit proststla alakali ve bellidir semtomlari,sana inanmiyoruz demiyoruz sadece olayi daha detaylandirmak istiyoruz daha netlestirmek,belkide senin sorunun direk mesane ve idrar yollariyla alakalidir ve idrar torbasini temuzlemussindir, insalah daha iyi olursun,cunku burda umut arayan cok insan var,ve kronik prostatittsen ve bu yontemle kurtulduysan hic nuks olmamissa bu tip tarihinde bir bulus olmus olur cunku :)
turbokenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen turbokenan »

Watsaptan milleti silen kimdi harbiden terbiyesiz kimse ayip be
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Kim kurdu, kim çıkardı ben anlamadım.
turbokenan

Buraya artik giremiycem cep mumarami yazmistim watsap gurup kurdum ekleyebilirsiniz konusuruz 05382809262
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

turbokenan yazdı:Buraya artik giremiycem cep mumarami yazmistim watsap gurup kurdum ekleyebilirsiniz konusuruz 05382809262
Iki defa size sorular yönelttim cevaplamadiniz...bir daha sormuyacagim.
johnnydeep

Mesaj gönderen johnnydeep »

turbokenan yazdı:Buraya artik giremiycem cep mumarami yazmistim watsap gurup kurdum ekleyebilirsiniz konusuruz 05382809262
Benim anlamadığım nokta neden ısrarla hastalığının ne olduğu sorulmasına rağmen tek bir cevap vermiyorsunuz? Buradaki insanların sizin rahatsızlığınız ile aynı mı değil mi anlaması ve ona göre aksiyon alması lazım. Siz kronik prostatit hastasımıydınız? Size konulan tanı nedir ve nasıl konuldu? Bu soruların cevaplarını paylaşırsanız insanlara daha çok yardımcı olmuş olursunuz.
ordulu52

Mesaj gönderen ordulu52 »

Turbokenan sen önce cümle kurmayı öğren.Sonra buradaki arkadaşların sorduğu sorulara düzgün cevap ver Biz diyoz ankara sen diyon .... bilmem anlatabildikmi.
1)Sen Pi misin ?
2)Sana pi tanısı kim koydu lökosit kültür pcr vs yapıldımı ?
3)Sende neler vardı Semptom olarak.Herkesde farklı bir semptom var açıkca belirt.İdrar vs problemlerini.
4)Sana bunu kim söledi kim verdi bu aklıda, böle birşeyi deneme gereğinde bulundun.Demir dediğin aletin daha az tehlikesi vardır senin denediğin şeyden.Bilip bilmeden penisten içeri çörek otu basıyorsun.Doktora sölesen seni odadan kovar.
5)Bu forumu daha önce okudunmu ?
6)Evliyim diyorsun eşin bu duruma nasıl izin verdi ?
7)Bunları bize tane tane anlatırsan seni telefondan hiç kimse rahatsız etmez.
Nedensiz

Mesaj gönderen Nedensiz »

Abi bence soru sorup zaman kaybetmeyin..Kendisi de neyin ne olduğunu bilmiyor
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen muharremmer »

kadir yazdı:
turbokenan yazdı:Riskleri olsaydı ben bunu yüzlerce kez yaptım hayatta olmazdım emin ol kimsenin günahinada giremem ameliyat çare degil daha beter olur insan beni elestirmenize bise demem ben buraya gerekeni yazdim keyfi isteyen yapar yapmaz ben mal satmiyom pazarlamiyomda menfaatimde yok!!!!!!! Sabir ve cesaret isteyen bir iş evet ama inanin ilk kez agriyo sonra alisiyosunuz sabir etmeyen dializ mahkum kalir
turbokenan sevgili kardesim,
Cok guzel sen kendini iyilestirmissin tebrik ederim seni.Merak ettigimiz şudur;Sendeki semptomlar neydi?şikayetleriniz neydi? Yani kisaca hastaliginizin ismi neydi? Yardimci olmak istiyorsaniz eger bu forumdaki arkadaslar icin bunlar cok önemli.Lütfen detaylandiriniz.Kimsenin size inanmama gibi bir durumu yok.
Aynen bende sizin gibi düşünüyorum. Youtubedaki videoyu izledikten sonra Nerdeyse bir kaç güne etkisini göstercek intibası oluyor insanda.

Ama forumda yaptığı açıklamalarda yanlış görmediysem 6 ay demiş. İyide ağız yoluyla yapılan bir yöntem değil bu ana kaynağa direk müdahale olduğuna göre 6 ay videodan ayrı olarak yeni bir söylem gibi olmuş.

Bide tedavi süreci ve belirtilerden bahsetmiyor arkadaş.

Yargılayamam yazmak ve video paylaşmak zorunda değildi yardımcı olmak istiyor takdir ediyorum ama bilgiler biraz daha ayrıntılı olursa geçmiş tedavi süreci ve belirtiler noktasında daha yararlı olacaktır.
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

muharremmer yazdı:
kadir yazdı:
turbokenan yazdı:Riskleri olsaydı ben bunu yüzlerce kez yaptım hayatta olmazdım emin ol kimsenin günahinada giremem ameliyat çare degil daha beter olur insan beni elestirmenize bise demem ben buraya gerekeni yazdim keyfi isteyen yapar yapmaz ben mal satmiyom pazarlamiyomda menfaatimde yok!!!!!!! Sabir ve cesaret isteyen bir iş evet ama inanin ilk kez agriyo sonra alisiyosunuz sabir etmeyen dializ mahkum kalir
turbokenan sevgili kardesim,
Cok guzel sen kendini iyilestirmissin tebrik ederim seni.Merak ettigimiz şudur;Sendeki semptomlar neydi?şikayetleriniz neydi? Yani kisaca hastaliginizin ismi neydi? Yardimci olmak istiyorsaniz eger bu forumdaki arkadaslar icin bunlar cok önemli.Lütfen detaylandiriniz.Kimsenin size inanmama gibi bir durumu yok.
Aynen bende sizin gibi düşünüyorum. Youtubedaki videoyu izledikten sonra Nerdeyse bir kaç güne etkisini göstercek intibası oluyor insanda.

Ama forumda yaptığı açıklamalarda yanlış görmediysem 6 ay demiş. İyide ağız yoluyla yapılan bir yöntem değil bu ana kaynağa direk müdahale olduğuna göre 6 ay videodan ayrı olarak yeni bir söylem gibi olmuş.

Bide tedavi süreci ve belirtilerden bahsetmiyor arkadaş.

Yargılayamam yazmak ve video paylaşmak zorunda değildi yardımcı olmak istiyor takdir ediyorum ama bilgiler biraz daha ayrıntılı olursa geçmiş tedavi süreci ve belirtiler noktasında daha yararlı olacaktır.
Aynen katılıyorum muharrem bey detaylı bilgi verip bizleri aydınlatsa müteşekkir oluruz madem Allah rızası için yapıyor bunları detaylı bilgi verilirse çok daha iyi olur yoksa insanın aklına parasalcılar( affınıza sığınarak yazıyorum ki size o tarz bi söylemim yok olamaz da çünkü sizi tanıyorum) geliyor.
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen allameicihan »

yahu bu adamı daha çok hasta eder mesane duvarının ağzına sıçarsınız çörek otunun phı nekadar idrarın ph ne kadar resmem delalet içinde ereksiyon sorunum vardı 6 ay sonra geçti ne demektir zaten prostatit olup 6 ay ay sonra beklersenizde ereksiyon düzelir ne günlere kaldık yau bide atar gider yapıyor adam şırıngayla sıkarken prostatın içine kaçarsa ne olacak idrarın prostata kaçması dahi prostatit sebeyken ben yaptım oldu bu masaj filan da değil ha masajdan sonra rahat olur prostat filan bunda bildiğin acı dolu bir işlem galiba arkadaşın tek sorunu ereksiyonmuş gibi geliyor o geçince iyileştim diyor ama prostatitte kazın ayağı öyle değildir kısaca bu işlemi yapmayın dostum yapacak olsa doktorlar prostatın içine iğneyle zerk ediyor zilyon tane antibiyotiği de hala geçmiyor
muharremmer

allameicihan yazdı:yahu bu adamı daha çok hasta eder mesane duvarının ağzına sıçarsınız çörek otunun phı nekadar idrarın ph ne kadar resmem delalet içinde ereksiyon sorunum vardı 6 ay sonra geçti ne demektir zaten prostatit olup 6 ay ay sonra beklersenizde ereksiyon düzelir ne günlere kaldık yau bide atar gider yapıyor adam şırıngayla sıkarken prostatın içine kaçarsa ne olacak idrarın prostata kaçması dahi prostatit sebeyken ben yaptım oldu bu masaj filan da değil ha masajdan sonra rahat olur prostat filan bunda bildiğin acı dolu bir işlem galiba arkadaşın tek sorunu ereksiyonmuş gibi geliyor o geçince iyileştim diyor ama prostatitte kazın ayağı öyle değildir kısaca bu işlemi yapmayın dostum yapacak olsa doktorlar prostatın içine iğneyle zerk ediyor zilyon tane antibiyotiği de hala geçmiyor
aynen. Hayır videoda bunu şırıngayla basıyosunuz sonrada tutabildiğiniz kadar tutup sabaha kadar WC'ye gitmiyosunuz diye bir cümlesi var. Forumda da süreklilik lazım 6 ayda etkisini gösterir yazmış. Anlayamadım. İnsan zaten çaresiz olunca inanmaya bahane arıyor. O değil gelen gideni aratcak. Penis içinde müthiş tahriş ve yanma hissi yapıyor enjektör. Bir de hergün tekrarladığını düşün bir mikrop kapsa yara olsa içi yandı gülüm keten helva.
turbokenan

Sence idrar yolu bu yagla iltihap olurmu siteril demek maksadın tamam eyv şuan adam yaza dügünüm var yazmis bana erkeklik nasil diyom yok diyo peki karin erkeklik olmadini anlarsa napcan diyom bilmiyom abi diyo ?bakin hepinize söylüyorum haftada birde olsa yapin kurtulun caniniza yazik birgun muhtac kalip illaki yapacaksiniz bu tedaviye çamur atip milleti antibiyotige bogup kabizlik ve ardindan bagsur ve hemoroid milleti mahkum etmek insanda nasil bir vicdan olup olmadina kafa karistiriyo bunu yapin bakin nasil sertlesiyo penis biraz zaman verin kendinize videoda kendime enjekte ettim evet bunu yillarca yaptim hic zarar görmedim 24 saatte 45 kez idrar cikardim şuan gece bazen bir kez gündüz 4 .5 kere cikiyom idrara buda motosikletli kurye olmamdan haftada 2 kez cok rahat iliskiye girebiliyorum bunu bugün yapmasanizda bigün mecbur kaldiginizdan yapacaksiniz ve ozaman gec kalinmis olabilir!!!!!!!!
turbokenan

Bu hastalin çesitli ama hepsi ayni yola cikan nedenleri. İdrara sık çikma çatal işeme sertleşme olmamasi yanma acıma kasınma darlık akinti çok idrara cikma idrara çıkıp idrar yapamama bu idrar yolundaki enfeksiyon yani prostatit ysni idrar yolu mesane agzı iltihap ve yosunlanma şuan başlayan hastalar var bu tedaviye bakali burdanda youtube yorumlara bakarsını 1:::2;;;;3;;;4 ay sonra
Prostatitti

Mesaj gönderen Prostatitti »

ordulu52 yazdı:Turbokenan sen önce cümle kurmayı öğren.Sonra buradaki arkadaşların sorduğu sorulara düzgün cevap ver Biz diyoz ankara sen diyon .... bilmem anlatabildikmi.
1)Sen Pi misin ?
2)Sana pi tanısı kim koydu lökosit kültür pcr vs yapıldımı ?
3)Sende neler vardı Semptom olarak.Herkesde farklı bir semptom var açıkca belirt.İdrar vs problemlerini.
4)Sana bunu kim söledi kim verdi bu aklıda, böle birşeyi deneme gereğinde bulundun.Demir dediğin aletin daha az tehlikesi vardır senin denediğin şeyden.Bilip bilmeden penisten içeri çörek otu basıyorsun.Doktora sölesen seni odadan kovar.
5)Bu forumu daha önce okudunmu ?
6)Evliyim diyorsun eşin bu duruma nasıl izin verdi ?
7)Bunları bize tane tane anlatırsan seni telefondan hiç kimse rahatsız etmez.
Abi cevap veriyorum :D
Watsap profil resmine prostat tedavisi diye çörek otu yağı fotoğrafı koyabilen evli biri , kendi kendine iğne sokup video atan kişi ..
Bence baya bi sapıksı
Hayır bir denize düşen bu adama sarılsa bir denesen penisimde bir doku damar kaybı olsa vebalini nasıl alacak bu adam ?
Bence fiil ehliyeti yerinde değil bu adamın
Hepsi geçecek
Prostatitti

Mesaj gönderen Prostatitti »

*Bir denese, penisinde olacakti
Hepsi geçecek
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

muharremmer yazdı:
turbokenan yazdı:Arkadaslar selam bu videoyu çeken benim ismim kenan 24 yaşında kapıldım bu hastalıga erkeklik sıfırdı idrar yolundan kan bile gelirdi bazen kullanmadıgım ilaç yöntem kalmadı ! Yapmanız gereken kendinizi sıcak tutup Bu çörekotuyagını bir 0.5 su bidonuna ister yari yariya ister 300 gr çörekotu 200 grm suyla karıştırın haftada 2 kez kendinize mesane dolana kadar uygulayin ve penisi doldururken penisin kafasını sıkın aksi halde dısari fişkirma olur Tutabildiniz kadar içinizde tutun ilacı yaptiniz idrarı 5 lt bidona yapın dolana kadar dolunca bidon altina baktınızda beyaz yosunlar birikecek o biriken yosunlar sizin iyi oldunuza işaret şuan 38 yaşındayım evliyi. 3 yıl oldu mutluyum çocuk olmadı hanımda bu yaptıgım olayı bildigimden sende sorun var dedi hastaneye gidince sorun kendinde çıktı :)korkmayın korkanlar soninda dializ makinasına mahkum olurlar idrar yolu tıkandıgında böbrekleride yosun sarıyo sonrası malum prostat kanseri yada dializ ben baya zaman kendimde uyguladim hiç bir zararı olmadı bana hatta idrarımı bidonda biriktirince herşey ortaya çıkti zaman geçer düzelir yok abtibiyotik alıyom yok meşur bir hoca tv ekranında şunu satiyo alayı sahtekar inanmayın bu hastalıga japonya bile çare bulamadı bunlarmı bulcak ameliyat olanlarda 6 ay sonra daha beter oluyorlar nediyim ALLAH herkese cesaret ve hastalıkla savaşmayı nasip etsin ilerisi çok hazin biten bir hastalik .!kabızlik cekenler kaysi kurusunu tencereye koyup kaynatsinlar sabahlari ac karnina icsinler kafasina soru takilanlar 05382809262 watsap yazabilir
Kardeşim denemeye çalıştımda dediğin gibi penisin ucunu iyi tutmak lazım yoksa geri fışkırıyor. Ama yinede 1-2 part enjekte ettim.
Diğer bir sıkıntı enjektör yani şırıngayı penisin ucundan sokmaya başladıktan itibaren ilk başta acı veriyor doğal olarak. Sonrasında ise idrarı yaparken penis kanalında yanma başlıyor ve tam penis ağızından idrar çıkarken bıçak batımı bir acı veriyor.

Soru şu çörek otu yağı güçlü bir madde olduğu için mi öyle oluyor yoksa şırınga idrar yolunu tahrip ettiği için mi?
Yani enjektörde başta hafiften acıması normal ama idrar yaparken kat v kat penis içinde bıçak batmalı yanma hissi vermesi biraz geri adım attırdı bana.

Şuan bişey yok tabi. Yani yanma hissi filan yok. Vücut Enjekte edileni attığı için sanırsam. Suyu mu az koydum diye düşündümde.
Yanma hissi vermemesinin bir yolu yok mu çok mu sulandırmalıyım.

Bu arada bana 7 yıl önce yapılan SİSTOSKOBİ sonucunda ağrılı mesane sendromu teşhisi konmuştu. Yani mesanenin az bir idrarda dahi tepki vermeye başlaması falan filan muhabbeti.. Farklı şeylerden bahsediyor olabiliriz ama MESANEYİ neyin tetiklediği bir türlü bulunamadığı için denemeye çalıştım sizin yöntemi o da olmıcak gibi çok yanma yapıyor.
Muharremmer Üstadım denemeye devam ediyormusunuz?
mustafa0677
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen mustafa0677 »

Kabak çekirdeği yiyin, hem tadı da güzel :d
muharremmer

Eyup yazdı:
muharremmer yazdı:
turbokenan yazdı:Arkadaslar selam bu videoyu çeken benim ismim kenan 24 yaşında kapıldım bu hastalıga erkeklik sıfırdı idrar yolundan kan bile gelirdi bazen kullanmadıgım ilaç yöntem kalmadı ! Yapmanız gereken kendinizi sıcak tutup Bu çörekotuyagını bir 0.5 su bidonuna ister yari yariya ister 300 gr çörekotu 200 grm suyla karıştırın haftada 2 kez kendinize mesane dolana kadar uygulayin ve penisi doldururken penisin kafasını sıkın aksi halde dısari fişkirma olur Tutabildiniz kadar içinizde tutun ilacı yaptiniz idrarı 5 lt bidona yapın dolana kadar dolunca bidon altina baktınızda beyaz yosunlar birikecek o biriken yosunlar sizin iyi oldunuza işaret şuan 38 yaşındayım evliyi. 3 yıl oldu mutluyum çocuk olmadı hanımda bu yaptıgım olayı bildigimden sende sorun var dedi hastaneye gidince sorun kendinde çıktı :)korkmayın korkanlar soninda dializ makinasına mahkum olurlar idrar yolu tıkandıgında böbrekleride yosun sarıyo sonrası malum prostat kanseri yada dializ ben baya zaman kendimde uyguladim hiç bir zararı olmadı bana hatta idrarımı bidonda biriktirince herşey ortaya çıkti zaman geçer düzelir yok abtibiyotik alıyom yok meşur bir hoca tv ekranında şunu satiyo alayı sahtekar inanmayın bu hastalıga japonya bile çare bulamadı bunlarmı bulcak ameliyat olanlarda 6 ay sonra daha beter oluyorlar nediyim ALLAH herkese cesaret ve hastalıkla savaşmayı nasip etsin ilerisi çok hazin biten bir hastalik .!kabızlik cekenler kaysi kurusunu tencereye koyup kaynatsinlar sabahlari ac karnina icsinler kafasina soru takilanlar 05382809262 watsap yazabilir
Kardeşim denemeye çalıştımda dediğin gibi penisin ucunu iyi tutmak lazım yoksa geri fışkırıyor. Ama yinede 1-2 part enjekte ettim.
Diğer bir sıkıntı enjektör yani şırıngayı penisin ucundan sokmaya başladıktan itibaren ilk başta acı veriyor doğal olarak. Sonrasında ise idrarı yaparken penis kanalında yanma başlıyor ve tam penis ağızından idrar çıkarken bıçak batımı bir acı veriyor.

Soru şu çörek otu yağı güçlü bir madde olduğu için mi öyle oluyor yoksa şırınga idrar yolunu tahrip ettiği için mi?
Yani enjektörde başta hafiften acıması normal ama idrar yaparken kat v kat penis içinde bıçak batmalı yanma hissi vermesi biraz geri adım attırdı bana.

Şuan bişey yok tabi. Yani yanma hissi filan yok. Vücut Enjekte edileni attığı için sanırsam. Suyu mu az koydum diye düşündümde.
Yanma hissi vermemesinin bir yolu yok mu çok mu sulandırmalıyım.

Bu arada bana 7 yıl önce yapılan SİSTOSKOBİ sonucunda ağrılı mesane sendromu teşhisi konmuştu. Yani mesanenin az bir idrarda dahi tepki vermeye başlaması falan filan muhabbeti.. Farklı şeylerden bahsediyor olabiliriz ama MESANEYİ neyin tetiklediği bir türlü bulunamadığı için denemeye çalıştım sizin yöntemi o da olmıcak gibi çok yanma yapıyor.
Muharremmer Üstadım denemeye devam ediyormusunuz?
Devam etmiyorum usta :) edilcek gibi değilki. Şırınga zaten penisin içini tahriş ediyor Yanma ağrı vs... zaten bende yok. Şırıngayla deneyim dedim müthiş bir yanma başladı. Her gün yaptığını düşün. Dayanılmaz. Arada içiyom aldık bari yağı boşa gitmesin. :)
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

Aynen öyle abi bende aldım yalan yok hatta aradım kenan beyi adam para talep etmiyor Allah var eğri oturup doğru konuşacaksak ama mütiş cesaret isteyen bir iş ve riskli gibi geldi bana teşekkür ettim kendine kimseye cesaret vermeye çalışmıyorum sakın haa açıkcası bende senden cesaret almıştım biraz hani biri daha kullanır referans olur diye ama olmadı bende içerim yapacak birşey yok artık grşrz üstad
turbokenan

Arkadaslar s a bu uygulayan arkadaşım öncelikle bunu cesaret edip bana güvenip yaptıgın icin teşekkür ederim ! 1 prostat yoluna enjekte ettiginiz ç yagı mesaneye gelene kadar kanalda heryere sızar ve bu idrari yaparken sadece 3 bilemedin 4 kere çisini yaparken yanar ! kilcal damarları tamir eder içerde öylesine bir foto varki kamerayla baksanız hayret edersiniz bu hastalik ya ilişkiden sonra yatip uyumaktan olur temizlenmeden ya soguktan olur ! Bunu ben asla kimseye hergün yapin demedim haftada iki kere dedim ha ben sadece pazarlari müsaitim diyen haftada bikere yapsın en çok sorulan sorular (bunu yaptimi cinsellik gelirmi geri)evet geri gelir penisin sertlesir ve normal sex hayatin duzene girer ! Nekadar zamanda duzelir ?3 ayla 6 ay arasi ) kesinmi ? Evet kesin ! Belirtiler Çok idrara çıkma cinsellik olmayisi aglayacak kadar çaresiz kalmak tuvalet gelmesi ama damla damla kesik kesik isemek mesanede yanma altina akinti yapmak ) bu hastalık sahipleri bunu uygulayabilir kullanan uygulayan idrari bidona yapsinlar ve 15 gün biriktirsinler !cinsellik ve isemeleri duzelmeyenler buraya isteni yazabilir ! Bana para yada şu markayı tavsiye edermisin diye sormayım para bana lazım degil insanlık güven ve iylestiginde burda insanları teşvik edecek sevap işlemeyi seven insanlar lazım watsapta 3 günde 30 kisi neredeyse video aldi benden istedinizi denemek hakkiniz ameliyat( antibiyotik antibiyotige bagli kabizlik basuz hemoroid )ve stroskopi yaptirin yarin gene ayni idrar yoluna sokulan boru sadece size zarar herkesin penisine ayni demir giriyo ! Bumu hijyen çaresiz kalip hastanelere dusmeden acele deneyin ve kurtulun watsaptan irtibata gecin numaram forumda yazili 05382809262 her soruyu buyrun sorun ve iylesince herkese yayın sizlere ricamdır sizde bir umut olun
turbokenan

Bazi arkadaslar içeri ilacı basamadan idrar yolunu dolduruyo ve hemen vazgeciyo bu hastalık sana 5 dakkada gelmedi ! Ben haşa allah degilim hemen dokunup tedavi ediyim herseyin bir bedeli var bunuda bedeli işerken biraz acı inanıp kurtulanlara baktıkca nizamiyeden cikan tertiplerine mahsun mahsun bakan asker gibi bakarsıniz nekadar erken mudahale okadar iyi icinizde nekadar tutarsaniz okadar iyi çörekotunu unutmayin