İzmir enjeksiyon

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
izmirli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: İzmir enjeksiyon

Mesaj gönderen izmirli »

Şükür evet iyiyim anlasilmicak birşey Yok çok basit olay
esmergenc

Mesaj gönderen esmergenc »

izmirli yazdı:
esmergenc yazdı:
izmirli yazdı:Merak etmeyin İnan'ın bana hoca artık süper ilaçlar vuruyor ve en az 6 enjeksiyon yaptırsanız bnm şahsi görüşüm kesinlikle iyileşirseniz ama tabikide sizin kararınız saygı duyoyorum
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun uzun aralarla siteyi takip ediyorum legendin benden bahsettigini gördüm konya da 5 adet enjeksiyon olup uzerinden yaklasık 5 6 ay gecti bende iyileşmeyi yakalayamadım 1 hafta iyiysem 2 3 gün kötuyum daha süper ilaçlar vuruyor demissiniz isimleri nedir o ilaçların ? Kaç ay sonra iyileşmeyi yakaladınız birde cevabınız için şimdiden teşekkurler.
Evet legendlede görüştüm iyileşmemesinin sebeplerini kendine dikkat etmediği içinde konuştuk iki ay iyi olduğunu söyledi yanı denk enjeksiyon etki etmiş ama bazı dikkatsizlikler kendine dikkat etmeme gibi nuksetmis hoca şimdi süper ilaçlar vuruyor etkili ve güçlü antibiyotik ler özelden yazarım size
Tamam bekliyorum özelden mesajını eger ilaçları değiştirdiyse mehmet hocam zaten enjeksiyon için giden hasta sayısı cok iyileşmede çok olursa sitede belli olur zaten tekrardan gidebiliriz enjeksıyon için cevabın için teşekkürler.
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Bende mehmet hocaya 4 enjeksiyon olsun yüzde 85 iyim ama biraz sorun var yanma agri sizi yok cinsellik düzelmesi biraz iltihap var sanırım ıdrarla veprostat dibi karışımından yani idrarrda az bi lokosit cikdi daha önceki mikrop üremesi su an 1 sene oldu yüzde 85 yarari olması dersem nankorluk olur
son

Mesaj gönderen son »

Yani kıçımızı yırtsak tam olark eskisi gibi olamayacağız bu yazdıklarınız bunu gösteriyor
Nedensiz

Mesaj gönderen Nedensiz »

kenan yazdı:Bende mehmet hocaya 4 enjeksiyon olsun yüzde 85 iyim ama biraz sorun var yanma agri sizi yok cinsellik düzelmesi biraz iltihap var sanırım ıdrarla veprostat dibi karışımından yani idrarrda az bi lokosit cikdi daha önceki mikrop üremesi su an 1 sene oldu yüzde 85 yarari olması dersem nankorluk olur
Kardeşim yüzde 85 iyimisin hala!!
Birde hangi sorunlar vardı ve geçti..Aydınlatırsan sevinirşz..teşekkr ederim.geçmiş olsun
Babyfacehakan

Mesaj gönderen Babyfacehakan »

Nedensiz yazdı:Açıyormu açmıyormu diye soracam da:) bu hastalıktan herşeyi beklerim:) kiminde 1 saat penis sertliği yapıyor kiminde tık yok,kiminin sperminde boncuk çıkıyor,kimin makatı bitik..Ben şunu anladım eskiden horozun daşşagı kadar olan sorunları eşşegin siki gibi sanarmışım afedersiniz..ama mücadeleye dewam...
Gece gece ne güldüm ya, ulan hepimiz kafayı yemişiz.
mustafa0677
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen mustafa0677 »

Enjeksiyon fiyatı nedir arkadaşlar, tam anlamıyla düzelen birileri var mı yoksa bu durum bir üfürmeden ibaret mi?
esmergenc1

Mesaj gönderen esmergenc1 »

Mehmet hocaya enjeksiyon olanlardanım Konyada uzun zaman oldu. Kullanıcı adıma giriş yapamadıgım için tekrar yeni kullanıcı adı açtım. Konyada 5 kez enjeksiyon oldum 6 aylık süreçte gecmemişti hastalıgın fakat. Kadir abinin tavsiyelerine uyarak dogal yöntemlerle kendimi beslemeye devam ettim. Nevergiveup ozanın dedigi gibide siteden uzaklaştım Düşünmemeye çaliştim. Enjeksiyondan 1 sene sonrasında yüzde 95 düzeldim diyebilirim. Hastalıgı unutmuştum. Taki bu yaz 8 aya kadar. Korunmasız İlişki Sonrası tekrar nüks etti hastalıgım. Yakın zamanda enjeksiyona giden arkadaşlar var mı ? Mehmet hocaya ?
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

esmergenc1 yazdı:Mehmet hocaya enjeksiyon olanlardanım Konyada uzun zaman oldu. Kullanıcı adıma giriş yapamadıgım için tekrar yeni kullanıcı adı açtım. Konyada 5 kez enjeksiyon oldum 6 aylık süreçte gecmemişti hastalıgın fakat. Kadir abinin tavsiyelerine uyarak dogal yöntemlerle kendimi beslemeye devam ettim. Nevergiveup ozanın dedigi gibide siteden uzaklaştım Düşünmemeye çaliştim. Enjeksiyondan 1 sene sonrasında yüzde 95 düzeldim diyebilirim. Hastalıgı unutmuştum. Taki bu yaz 8 aya kadar. Korunmasız İlişki Sonrası tekrar nüks etti hastalıgım. Yakın zamanda enjeksiyona giden arkadaşlar var mı ? Mehmet hocaya ?
Peki Mehmet ardıçtamı iyileştigini düşünüyorsun yoksa Kadir beyin tavsiye ve tedavi yöntemiylemi iyileştiniz
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
miller
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen miller »

İstanbul'da ki malum kişiye bende prostat enjeksiyonu yaptırdım, herhangi bir iyileşme olmadı aksine daha kötü oldum diyebilirim. Kesinlikle önermediğim bir tedavi yöntemidir, prostat tedavisi için en uygun ve doğru tedavi prostat sıvısı üzerindeki lökosit ölçümü ile yapılan tedavidir. Lökosit varlığı prostatta iltihabi bir reaksiyon olduğunu ve lökosit miktarını düşürmeye yönelik bir tedavi uygulanması en doğrusudur. Forumdan ismini öğrendiğim doktora giderek 14-15 olan lökosit miktarını 2-3 seviyesine kadar düşürdüm ve günden güne düzelme oldu. Enjeksiyon tedavisi için harcadığım zamana, paraya acıyorum, en kötüsü prostatım eskisine nazaran daha da kötü oldu ve şikayetlerim de çok ciddi artmıştı. Buradan bütün arkadaşlara enjeksiyon yaptırmadan bir kez daha düşünmelerini tavsiye ederim.
esmergenc1

huseyin252 yazdı:
esmergenc1 yazdı:Mehmet hocaya enjeksiyon olanlardanım Konyada uzun zaman oldu. Kullanıcı adıma giriş yapamadıgım için tekrar yeni kullanıcı adı açtım. Konyada 5 kez enjeksiyon oldum 6 aylık süreçte gecmemişti hastalıgın fakat. Kadir abinin tavsiyelerine uyarak dogal yöntemlerle kendimi beslemeye devam ettim. Nevergiveup ozanın dedigi gibide siteden uzaklaştım Düşünmemeye çaliştim. Enjeksiyondan 1 sene sonrasında yüzde 95 düzeldim diyebilirim. Hastalıgı unutmuştum. Taki bu yaz 8 aya kadar. Korunmasız İlişki Sonrası tekrar nüks etti hastalıgım. Yakın zamanda enjeksiyona giden arkadaşlar var mı ? Mehmet hocaya ?
Peki Mehmet ardıçtamı iyileştigini düşünüyorsun yoksa Kadir beyin tavsiye ve tedavi yöntemiylemi iyileştiniz

Çok uzun bi süreç diyebilirim. Enjeksiyon tedavisinden sonra bagırsak florasını düzenlemek için bitkisel takviyeler kullandım 2-3 ay kadar Sonra akışına bıraktım. Tamamen düzelmem 10-12 ayı buldu diyebilirim. Etkisinin oldugunu düşünüyorum. Bende tavsiye ile gitmiştim. Düzelemeyen arkadaşlarda olmuştu. Şuanki durumları ne bilmiyorum ama irtibatım koptu şuan sitedede göremedim kendilerini. Bende yakın zamanda mehmet hocaya gidenler var mı diye merak ettim.
esmergenc1

miller yazdı:İstanbul'da ki malum kişiye bende prostat enjeksiyonu yaptırdım, herhangi bir iyileşme olmadı aksine daha kötü oldum diyebilirim. Kesinlikle önermediğim bir tedavi yöntemidir, prostat tedavisi için en uygun ve doğru tedavi prostat sıvısı üzerindeki lökosit ölçümü ile yapılan tedavidir. Lökosit varlığı prostatta iltihabi bir reaksiyon olduğunu ve lökosit miktarını düşürmeye yönelik bir tedavi uygulanması en doğrusudur. Forumdan ismini öğrendiğim doktora giderek 14-15 olan lökosit miktarını 2-3 seviyesine kadar düşürdüm ve günden güne düzelme oldu. Enjeksiyon tedavisi için harcadığım zamana, paraya acıyorum, en kötüsü prostatım eskisine nazaran daha da kötü oldu ve şikayetlerim de çok ciddi artmıştı. Buradan bütün arkadaşlara enjeksiyon yaptırmadan bir kez daha düşünmelerini tavsiye ederim.
İstanbuldaki zafer hocaya mı gittin ?
huseyin252

esmergenc1 yazdı:
huseyin252 yazdı:

Çok uzun bi süreç diyebilirim. Enjeksiyon tedavisinden sonra bagırsak florasını düzenlemek için bitkisel takviyeler kullandım 2-3 ay kadar Sonra akışına bıraktım. Tamamen düzelmem 10-12 ayı buldu diyebilirim. Etkisinin oldugunu düşünüyorum. Bende tavsiye ile gitmiştim. Düzelemeyen arkadaşlarda olmuştu. Şuanki durumları ne bilmiyorum ama irtibatım koptu şuan sitedede göremedim kendilerini. Bende yakın zamanda mehmet hocaya gidenler var mı diye merak ettim.

Mehmet hoca bana çok yakın aramız 10 dk yalnız ben bir kaç kere niyetlendim yanına gideyim diye kalkar beni enjeksiyona ikna eder diye çekiniyorum
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

:oops:
Espace42

:lol: :)
Espace42

Huseyin seni biliyorum ben daha once konusmustuk bence git soyle evim buraya cok yakin de belki biseyler yapar bende konyaliyim
miller
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen miller »

esmergenc1 yazdı:
miller yazdı:İstanbul'da ki malum kişiye bende prostat enjeksiyonu yaptırdım, herhangi bir iyileşme olmadı aksine daha kötü oldum diyebilirim. Kesinlikle önermediğim bir tedavi yöntemidir, prostat tedavisi için en uygun ve doğru tedavi prostat sıvısı üzerindeki lökosit ölçümü ile yapılan tedavidir. Lökosit varlığı prostatta iltihabi bir reaksiyon olduğunu ve lökosit miktarını düşürmeye yönelik bir tedavi uygulanması en doğrusudur. Forumdan ismini öğrendiğim doktora giderek 14-15 olan lökosit miktarını 2-3 seviyesine kadar düşürdüm ve günden güne düzelme oldu. Enjeksiyon tedavisi için harcadığım zamana, paraya acıyorum, en kötüsü prostatım eskisine nazaran daha da kötü oldu ve şikayetlerim de çok ciddi artmıştı. Buradan bütün arkadaşlara enjeksiyon yaptırmadan bir kez daha düşünmelerini tavsiye ederim.
Evet, en doğru tedavi bana göre kendisi yapıyor, ondan önceki üroloji uzmanları klasik antibiyotik tablet verip eve yolluyor.
esmergenc1

miller yazdı:
esmergenc1 yazdı:
Evet, en doğru tedavi bana göre kendisi yapıyor, ondan önceki üroloji uzmanları klasik antibiyotik tablet verip eve yolluyor.
Bana çok uzak keşke banada yakın olsa ben kayserideyim. En son şansımı arkadaşların forumda bahsettigi Yozgattaki Ünal Öztekin hocada deneyecem.
Espace42

Banada uzak 3500 km
esmergenc1

Sanırsam yurtdışındasın oralarda farklı tedavi yöntemleri yok mu ?
Espace42

Malesef yok bi boktan anlamazlar bildigin kasap
esmergenc1

Şuan en güzel secenek kendi kendine masaj ve sıcak su oturması gibi geliyor. Eger ilaç kullanıyorsqn doktor tavsiyesinde ilaçla beraber yoksa bagırsak florasını güçlendirici takviyelerle devam etmek gibi gözukuyor. İmkanlar ksıtlı.
huseyin252

Espace42 yazdı:Huseyin seni biliyorum ben daha once konusmustuk bence git soyle evim buraya cok yakin de belki biseyler yapar bende konyaliyim
Yok kendisini bir ziyaret edip fikrini alacağım hocam bu hastalıgı ne yapacaz nasıl tedavi edecez diye soracağım enjeksiyon derse içinde hangi gurup antibiyotik olacagını soracam ama enjeksiyon olmayı düşünmüyorum bu şekildede yaşarım enjeksiyon yerine biyopsi yaptırmayı tercih ederim ve enfeksiyon hastalıkları bölümü bunu önerdi bana