Azosilin ile 2 yıl kadar rahatladım

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Sagittarius
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Azosilin ile 2 yıl kadar rahatladım

Mesaj gönderen Sagittarius »

Azosilin tablet eski ama etkili bir antibiyotik..hiç umudumun kalmadığı anda keskin yanma hissini bayağı azalttı..kullanmayanlar bu ilacı doktora danısarak alıp deneyebilirler..belki yararı olur
Nedensiz

Re: Azosilin ile 2 yıl kadar rahatladım

Mesaj gönderen Nedensiz »

Sagittarius yazdı:Azosilin tablet eski ama etkili bir antibiyotik..hiç umudumun kalmadığı anda keskin yanma hissini bayağı azalttı..kullanmayanlar bu ilacı doktora danısarak alıp deneyebilirler..belki yararı olur
Hocam siz 11 yıl süreklimi çektiniz bu rahatsızlığı??Ne şikayetler vardı ??geçen oldumu??şu anda neler var...geçmiş olsun
Sagittarius

ben 2004-2010 arası hiç aralıksız her saat tuvalete çıkıyorudm. sorunum her saat başı aşırı idarar hissi (tabi bu his çok rahatsız edici çok keskin hani sağlıklı bir adamın en sıkışık halinden kat kat daha berbat bişey) ve haliyle saat bası cıkınca bır cay bardağını bıle dolduramıyordum..cipro, amoklavin bakktrim pıyoleseptın vb..hivbiri etki etmedi..sıcak su oturması ve düzenli boşalma geçici olarak rahatlattıı..2010 yılında bi doktor rahatlamam için azosilin yazdı bana bayağı bi yaradı yaklasık ıkı sene keskin idarar hisiis gittii..fakat sonra yıne basladı
Nedensiz

Hocam sıkıntın sadece idrar hissimiydi??Ağrı sızı vb???
Sagittarius

makatla penis arasında şişlik sertlik..
Nedensiz

G.olsun hocam..idrar debisi nasıl peki?
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen selmet »

Sikayetlerimin pik yaptigi dönemde bende kullanmistim azosilini. Ilaci ilk aldigim gun epey rahatlatmisti yanma sikayetlerimi ama sonraki gün tekrar baslamisti yanmalar!
Sagittarius

Saat basi ve bi cay bardagi idrar anca ..ďüsun debi mebi yok bile yavas akimli catalli bisey
son
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen son »

Kardeş yanma ağrı yoksa çok kafaya takma düzelir inşallah
Sagittarius

Son kardes simdi bende idrar yaparken hic birsey yok..aksine muthis rahatliyorum fakat alevli zamanlarda saat basi idrara gitmek zorunda kaliyorum ve bu idrar sikisma hissi felaket bisey..normal saglikli insanin idrara sikisma hissinden on kat daha berbat ve dsha yanik bir his..yani benim mesanem bir fincan kadar idrar aldigi vakit mahfoluyorum..gece 3 defa tuvalete kalkiyorum ve bu iyi halim...dile kolay 1 saatte bir tuvalete baglanmak ve gece 3 kere tuvalete kalkmak..ve bunun simdilik caresi yok dusunn...
Sagittarius

Birde usuttugum zamanlarr anlatamamm
son

Mesaj gönderen son »

Kardeş bende gece iki yada üç kere idrara kalkıyorum ama bunu kafaya hiç takmıyorum daha kötü beni mahveden şikayetim testisin altında prostatın olduğu bölgede acı acı yanma zonklama uyuşma kasılma hissi birde ilk zamanlara rağmen azalmasına rağmen penis başında sigara sönmüş gibi acı acı yanma sızlama
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Sagittarius yazdı:Son kardes simdi bende idrar yaparken hic birsey yok..aksine muthis rahatliyorum fakat alevli zamanlarda saat basi idrara gitmek zorunda kaliyorum ve bu idrar sikisma hissi felaket bisey..normal saglikli insanin idrara sikisma hissinden on kat daha berbat ve dsha yanik bir his..yani benim mesanem bir fincan kadar idrar aldigi vakit mahfoluyorum..gece 3 defa tuvalete kalkiyorum ve bu iyi halim...dile kolay 1 saatte bir tuvalete baglanmak ve gece 3 kere tuvalete kalkmak..ve bunun simdilik caresi yok dusunn...
Serdar arkadısımızın hıkayesını belkı bılmezsın onun sorunlarının mesaneden kaynaklı oldugunu soyleyen doktor atarax recete etmıstı 6-7 aydır kullanıyor ıyılestıgını soyledı,Sagıttarıus senınde bu hastalıga baslangıcın mesane kaynaklı olabılır daha once ıdrarı uzun sure tuttugun ıcın hastalıga yakalandım demıstın
Sana onerım Atarax tablet gunde bır tane en gec 1 hafta ıcınde yanma ve sık ıdrar sıkayetlerıne ıyı gelebılır
Sagittarius

atarax andidepresan değilmi iyi gelirmi acep ??
son

Mesaj gönderen son »

Niyetim kimsenin hevesini kırmak değil ama bir arpa boyu yol alamadım bu hastalıkta Allah inşallah bir yerde bir noktada şifasını verir inşallah ama benim kendi adıma umudum kalmadı mezara kadar çekecem galiba
Sagittarius

son kaç yasındasın
son

Mesaj gönderen son »

41
rcmc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen rcmc »

Sagittarius
Kesintisiz kaç hafta uyguladin
geçmiş olsun
rcmc
Sagittarius

Azosilin tablet ilk gun sabah 2 adet aksam 2 adet ertesi sabah tekrar 2 adet sonra 12 saatte bir kutu bitene kadar 1 er adet kullandim...bendeki aşiri yanma ve alevli donemdeki yarim saatte bir tuvalet olayini bayagi cozdu..tabi bu forumdan anladimki bu illetin semptomlari herkeste ayri..mrsela benim çilem saat basi idrara sikismak ve soguk gunlerde mahfeden bir yanma hissii..bu ilac beni bayagi rahatlatti..tabi yine nuksetti..ama sizlere yararmi bilmiyorum..paylasmak istedim
rcmc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen rcmc »

For chronic infectious prostatitis, antibiotic medicine is taken for a longer period of time -- usually 6-12 weeks. About 60% of all cases of chronic infectious prostatitis clear up with this treatment. For cases that don't respond to this treatment, taking antibiotics at a low hdose for a long time may be recommended to relieve the symptoms.

http://my.clevelandclinic.org/services/ ... rostatitis

Yukarıdaki alıntı Cleveland Clinic web sitesindendir.
Yani kronik prostatitis için antibiotik6-12 hafta alınmalıdır yazıyor. Prostat sivsindan kultur antibiogram sonucu Azosiline hala duyarli ise alınabilir. Yakınmalar bitse bile sürelere uymak önemli. .
Geçmiş olsun
rcmc
son

Mesaj gönderen son »

Sagittarius yazdı:Azosilin tablet ilk gun sabah 2 adet aksam 2 adet ertesi sabah tekrar 2 adet sonra 12 saatte bir kutu bitene kadar 1 er adet kullandim...bendeki aşiri yanma ve alevli donemdeki yarim saatte bir tuvalet olayini bayagi cozdu..tabi bu forumdan anladimki bu illetin semptomlari herkeste ayri..mrsela benim çilem saat basi idrara sikismak ve soguk gunlerde mahfeden bir yanma hissii..bu ilac beni bayagi rahatlatti..tabi yine nuksetti..ama sizlere yararmi bilmiyorum..paylasmak istedim
Yanma tam olarak Nerdeydi idrardamı yanma vardı mesela benim testislerin altında prostatın olduğu bölgede acı acı yanma sızlama var böyle bir yanma şikayetin varmıydı varsa buna fayda ettimi
Sagittarius

Aynen benimde tam tamina prostatin oldugu bolum yumurtaligin kokunde tam dibi