gunluk geyik

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
prostatiniseveyim

Re: gunluk geyik

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Mikrobun uzmani enfekaiyoncu dur urolog degil
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Toplu halde sovecem hepsine de o olacak. Nasil bi karmasanin icine dustuk cozemiyorum ki. Neredeyse beyin nakli yapilacak yil olmus 2015, bu uroloji biliminin zirvalamakta ustune yok.

Aynen katıyorm ozan bu hastalığı genelde urolojı benim izlenimim çok ciddiye almıyor
gidiyosun doktora 10 yıldır bu lanetle ugraşıyorsun düzelememşsin muayene tahlil,kültür filan direk yapıştırıyo antibiyotiği
diyorumki hep tablet aldım bu sefer antbytk iğne yazarmısınız hayır olmaz yazmam diyor
Böyle at gözlügü zihniyetiyle tabi yol alamayız
ibrahim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ibrahim »

doktorların para veya itibara ihtiyacı yokki.kazanç ve itibar sıralamasında ilk sıradalar.ben doktor olsam bende rektal tuş yapmam.yada pisikolojisi bozulmuş hastayla uğraşmam.çünkü her doktorun kapısının önünde bir sürü insan.ben farklı bir hastalık yaşadım.kendi dermanımı kendim buldum.ama doktorlar yine işin içinedeydi.bu hastalık için doktorlar vede ilaç sanayi yeterli değil.il ilin eşeğini türkü çığıra çığıra arıyor.onun için ki bu forum ve forumdaki tecrübeli arkadaşlar bizim için çok önemli.özellikle tecrübesini ve şifasını hiç bıkmadan ve yorulmadan bizlere aktaran kadir abiye şükranlarımı sunuyorum.bu hastalığı yaşayan tecrübeli diğer arkadaşlarada teşekkür ederim.
kenanankara

Mesaj gönderen kenanankara »

..
baran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen baran »

arkadaşlar bende kramp sık sık oluyor özellikle yüzken acaba kramp ın bu hastalıkla ilgisi olabilir mi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ibrahim yazdı:doktorların para veya itibara ihtiyacı yokki.kazanç ve itibar sıralamasında ilk sıradalar.ben doktor olsam bende rektal tuş yapmam.yada pisikolojisi bozulmuş hastayla uğraşmam.çünkü her doktorun kapısının önünde bir sürü insan.ben farklı bir hastalık yaşadım.kendi dermanımı kendim buldum.ama doktorlar yine işin içinedeydi.bu hastalık için doktorlar vede ilaç sanayi yeterli değil.il ilin eşeğini türkü çığıra çığıra arıyor.onun için ki bu forum ve forumdaki tecrübeli arkadaşlar bizim için çok önemli.özellikle tecrübesini ve şifasını hiç bıkmadan ve yorulmadan bizlere aktaran kadir abiye şükranlarımı sunuyorum.bu hastalığı yaşayan tecrübeli diğer arkadaşlarada teşekkür ederim.
Sagol ibrahim tskler...bir kisiyi iyilestirebilsem obenim icin mutluluk kaynagi olur.Hayır duasini alsam yeter.
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

prostatiniseveyim yazdı:Mikrobun uzmani enfekaiyoncu dur urolog degil
Yarın ögleden sonra için enfeksiyoncudan randevu aldım bakalım.. Pek bir şey çıkacağını sanmıyorum ama tüm kapıları zorlayalım.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
secret

Mesaj gönderen secret »

Ben şişli etfalin enfeksyon doktoruna gitmiştim bir kez,beni ürologa yönlendirmişti. prostatit geçmiyormuş falan demiştim,şaşırmıştı ve geçer demişti.
Kadir bey e bilgisinden ve tecrübesinden istifade etmemizi sağladığı için bende teşekkür ediyorum kendisine.
NeverGiveUp

Boş gitmiyorum, elimde bir mikropla gidiyorum. Nedir ne değildir onu sorgulayacagim. Bu küme ürogenital sistemde bulunabilir mi, bulunmasi nelere yol acabilir, spermden gelen sarı parcaciklar bu bakterinin maharetimi.. Kafamdaki sorular bunlar. Bir şey çıkmayacagini, deli muamelesi görecegimi, yüksek ihtimalle başından sallayacağını bile bile gidiyorum.

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

secret yazdı:Ben şişli etfalin enfeksyon doktoruna gitmiştim bir kez,beni ürologa yönlendirmişti. prostatit geçmiyormuş falan demiştim,şaşırmıştı ve geçer demişti.
Kadir bey e bilgisinden ve tecrübesinden istifade etmemizi sağladığı için bende teşekkür ediyorum kendisine.
Tşkler secret, allah herkese şifa versin.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

NeverGiveUp yazdı:
prostatiniseveyim yazdı:Mikrobun uzmani enfekaiyoncu dur urolog degil
Yarın ögleden sonra için enfeksiyoncudan randevu aldım bakalım.. Pek bir şey çıkacağını sanmıyorum ama tüm kapıları zorlayalım.
gerçekten gidilmesi gereken branş.
NeverGiveUp

Evet, 3 ay serum baglicaklarmis bana : ))

Büyük ihtimalle "cilt flora bakterisi bu arkadas olmaz bisey" diyip gondericekler... Gittigime pisman olacam..

Galip

Mesaj gönderen Galip »

Prostat bandı duyan varmı?
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Bant gerçektende varmış özellikke prostat kanserle ilgili 2013 yılında bir haber yazısında yazıyor
ben bunu öylesine salladım sonra google den arattım bu haberi okudum
herkez bilir nikotin bantlarını vucudun uygun bölgesine yapıstrılıyor ve deri tarafından yavaşça vucuda zerk oluyor
Prostatit içinde bant geliştirilse çok ragbet görürdü tabi etkisi nekadar olurdu bilinmez
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

NeverGiveUp yazdı:Evet, 3 ay serum baglicaklarmis bana : ))

Büyük ihtimalle "cilt flora bakterisi bu arkadas olmaz bisey" diyip gondericekler... Gittigime pisman olacam..
sen yinede git :) her zaman derim bu işi enfeksiyoncular ve ürologların ortak çalışması çözebilir diye
NeverGiveUp

Bizim bu hastaligin finali lost'un finali gibi olacak.. noldugunu biz de anlayamicaz..

NeverGiveUp

Bugün tövbe, dua ve şifa kapılarının açıldığı bir fırsat var hepimiz için. Berat kandiliniz mübarek olsun.

boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

amin herkesin kandili mübarek olsun
kenanankara

amin.dualarımız kabul olur inşallah .kandiliniz mübarek olsun
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

arkadaşlar antibiyotik aç karnınamı alınır yoksa tok karnınamı.benim bildiğim tok karnına.
kenanankara

Tok
boracan

Mesaj gönderen boracan »

Amin.Sizlerin de kandili mübarek olsun.Yüce mevlam hepimize şifa nasip etsin inşallah.
NeverGiveUp

ibrahim yazdı:arkadaşlar antibiyotik aç karnınamı alınır yoksa tok karnınamı.benim bildiğim tok karnına.

Yemekten iki saat sonra al.

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Berat kandiliniz mubarek olsun, allah c.c cumlemize şifalar ihsan etsin.
secret

Mesaj gönderen secret »

Arkadaşlar yabancı forumlarda gördüm. Elma sirkesi günde 2 yemek kaşığı. Ben 1 haftadır yatmadan önce 1 kaşık içiyorum. psikolojik değil yada denk gelmediyse iyi hissediyorum .