Antihistaminik ile iyileştim.

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Antihistaminik ile iyileştim.

Mesaj gönderen Armegeddon »

Antihistaminik antidepresan ve mesane solüsyonlarıyla mesane zarını taklit eden hücreler var bu sinir açıklarının yerini almaya çalıstıryolar bütün antidepresanların yan etkilerinde idrar hislerinin azalması idrara çıkmayı unutma gibi açıklamalar oluyo zaten antidepresanın yan etkisi mesane tamir ediiyor yani kısacası psikolojiyi rahatlatmasıda belki bir artısı olabilir bende bu şekilde biliyorum
son
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen son »

Ben dün akşam yatmadan bir tane Atarax 25 mg aldım ertesi sabah zor kalktım yataktan bütün gün uyuşuk uykulu gezdim
Prostatitti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Prostatitti »

son yazdı:Ben dün akşam yatmadan bir tane Atarax 25 mg aldım ertesi sabah zor kalktım yataktan bütün gün uyuşuk uykulu gezdim
Kesinlikle katılıyorum
Vize final is guc derdi yoksa harika bir ilaç :)
Hepsi geçecek
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

bende alerji var alerji icin zaman zaman bu ilaci kullaniyorum ne zaman kullansan kendimi iyi hissetmeye basliyorum bu sefer uzun vade devam edicem belki cozum bundadir
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

arkadaşlar bu ilaç tedavi etmez.sadece stresinizi aldığı için yada bir arkadaşında dediği gibi mast hücre baskılaması yapıyorsa ancak o yönde işe yarar.yani ilacı bıraktıktan sonra şikayetler geri gelir.zaten bu ilaçlarda ömür boyu kullanılmaz.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

belli olmaz o is. sifanin nereden gelecegi belli olmaz
Bismuth76

Mesaj gönderen Bismuth76 »

ben cokca antibiyotik kullandigim yillarca zaman sonra kendiligimden iyilesmistim. Bunu da soguk alginligi tedavisinde saniyorum bronsit, bademcik ya da bogaz enfeksiyonuydu. Bu esnada kullandigim antibiyotik, antihistaminik ve asist tedavisi prostatitin de iyilesmesini sagladi diye dusunuyorum hep...
Bismuth76

Mesaj gönderen Bismuth76 »

O dönemde kis ayinda en az 1 kez sinuzit olurdum. iyilestigim bu donemde antihistaminik kullandim.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

[quote="hakan"]serdar abi tammada antidepresan tarzı ilaçların hepsi libido azalması sertleşme bozukluğu yapar zaten genel olarak sıkıntı bu nasıl kullanılacak[/quote

banada suan paxil prozac ve xanax recete edildi prostatit enfeksiyonun geçtiğini ama sinir harebiyetinin devam ettigini lokosit var demek illaki enfeksyion var demek değildir olusan sinir harabiyetinin zaman zaman lokositi yükselttigini lokosit 20 olsa bile hic bir sikayeti olmayan hastalar oldugunu söyledi doktor