Antihistaminik ile iyileştim.

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Serdar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Antihistaminik ile iyileştim.

Mesaj gönderen Serdar »

Merhaba arkadaşlar, öncelikle emin olmak istedim bu foruma ilk girdiğim günden beri gerçekten en çok açmak istediğim başlığı boşuna açmış olmamak için bekledim ve artık emin olduğum için tecrübelerimi aktarmak üzere sizlere yazıyorum

Foruma uzun süredir de girmiyordum eski tanışlara selam yeni arkadaşlara Allah şifa versin diyorum.

Prostatit e yakalamışım 2015 mayıs aylarıydı, uzun antibiyotik tedavisinin ardından sık idrar ve idrar sonrası ağrı ve yanma sorunları ile baş başa kalmış idim. Daha sonra çeşit çeşit takviye gıda kullandım ve en çok Quercetin faydasını gördüm, devamında ise spor yapmaya başladım ve onun da çok faydasını gördüm şikayetlerim iyiden iyiye azaldı.

Yaklaşık 7 ay öncesinde ise internetten biraz araştırıp özel Eryaman hastanesinde Doc. Dr. Cenk Acar'a muayene oldum bana şikayetlerinin artık prostattan ziyade meshane ile ilgili olduğunu, yaşamış olduğum enfeksiyonun meshane sinirlerinde harabiyete sebep olduğunu, şikayetlerimin de bundan kaynaklandığını söyledi.

Sadece 25mg ilk Atarax isimli sakinleştirici özelliği olan bir Antihistaminik reçete ederek beni gönderdiğinde muhtemelen benimle dalga geçiyor dedim ama o ufacık ilaç günde bir doz kullanım ile bütün şikayetlerimi kesti.

Bu ilacı yaklaşık 7 aydır kullanmaya devam ediyorum ve artık hayatım eski haline döndü sadece zaman zaman yaşadığım ufak çapta ataklarım oluyor onlarında tecrübelerim sayesinde kolaylıkla atlatabiliyorum.

Benim durumuma yakın olan arkadaşları bu ilacı denemeyi öneriyorum, her eczanede satılıyor gayet ucuz bol uyku yapan bir ilaç, gece yatmadan önce içerseniz o da pek sorun olmuyor. Antihistaminik temel olarak alerji tedavisinde kullanılıyor ama aynı zamanda sinir harabiyetlerinin sebep olduğu gereksiz sancıları engelleyerek ve Pelvic Pain Sendromu hastalarının iyileşmelerini destekliyor.

Nitekim takviye ürün kullananlar bilir Prostatit tedavisinde ispatlanmış faydası olan Quercetin ve C vitamini de Yüksek oranda antihistaminik içermekte.

Umarım sizler içinde faydalı olur, sağlıkla kalın.
Armegeddon

Re: Antihistaminik ile iyileştim.

Mesaj gönderen Armegeddon »

Geçmiş olsun öncelikle benimde mesanemde bu sorunlar var sistoskopi sonucu mesane duvarında incelmelr görülmüştü bu ilacı kullanımında ne kadar süre içinde olumlu sonuç aldınız teşekkürler
carlosayhana

Mesaj gönderen carlosayhana »

Serdar yazdı:Merhaba arkadaşlar, öncelikle emin olmak istedim bu foruma ilk girdiğim günden beri gerçekten en çok açmak istediğim başlığı boşuna açmış olmamak için bekledim ve artık emin olduğum için tecrübelerimi aktarmak üzere sizlere yazıyorum

Foruma uzun süredir de girmiyordum eski tanışlara selam yeni arkadaşlara Allah şifa versin diyorum.

Prostatit e yakalamışım 2015 mayıs aylarıydı, uzun antibiyotik tedavisinin ardından sık idrar ve idrar sonrası ağrı ve yanma sorunları ile baş başa kalmış idim. Daha sonra çeşit çeşit takviye gıda kullandım ve en çok Quercetin faydasını gördüm, devamında ise spor yapmaya başladım ve onun da çok faydasını gördüm şikayetlerim iyiden iyiye azaldı.

Yaklaşık 7 ay öncesinde ise internetten biraz araştırıp özel Eryaman hastanesinde Doc. Dr. Cenk Acar'a muayene oldum bana şikayetlerinin artık prostattan ziyade meshane ile ilgili olduğunu, yaşamış olduğum enfeksiyonun meshane sinirlerinde harabiyete sebep olduğunu, şikayetlerimin de bundan kaynaklandığını söyledi.

Sadece 25mg ilk Atarax isimli sakinleştirici özelliği olan bir Antihistaminik reçete ederek beni gönderdiğinde muhtemelen benimle dalga geçiyor dedim ama o ufacık ilaç günde bir doz kullanım ile bütün şikayetlerimi kesti.

Bu ilacı yaklaşık 7 aydır kullanmaya devam ediyorum ve artık hayatım eski haline döndü sadece zaman zaman yaşadığım ufak çapta ataklarım oluyor onlarında tecrübelerim sayesinde kolaylıkla atlatabiliyorum.

Benim durumuma yakın olan arkadaşları bu ilacı denemeyi öneriyorum, her eczanede satılıyor gayet ucuz bol uyku yapan bir ilaç, gece yatmadan önce içerseniz o da pek sorun olmuyor. Antihistaminik temel olarak alerji tedavisinde kullanılıyor ama aynı zamanda sinir harabiyetlerinin sebep olduğu gereksiz sancıları engelleyerek ve Pelvic Pain Sendromu hastalarının iyileşmelerini destekliyor.

Nitekim takviye ürün kullananlar bilir Prostatit tedavisinde ispatlanmış faydası olan Quercetin ve C vitamini de Yüksek oranda antihistaminik içermekte.

Gecmis olsun serdar bey..forumdan birimizin iyilesmesi bizim icin umutdur.Tedaviyi buraya yazdiginiz icin de tesekkurler.
Peki dr. bu ilaci ne kadar sure kullanmanizi tavsiye etti? Cvp verirseniz sevinirim..
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Seni hatırlıyorum Serdar kardeşim. Senin adına çok sevindim fakat kafam takılan bir nokta var. En basından beri sana prostatit teşhisi koyan Doktorlar acaba sana doğru teşhis koydumu?

Son gittiğin doktorun tedavisi seni iyileştirdiyse demek ki sorun mesane ile ilgiliymiş.ve bildiğim kadar hikayende cinsellik yoktu. Yanı demem o ki belkide prostatit değildin ki doktorun koyduğu teşhiste mesane ile ilgili.

Velhasıl senin adına sevindim inşallah prostatit hiç olmamisindir.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
sharingdvb
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sharingdvb »

Sayın Sabir arkadaş Prostatit olabilir.Çünkü benim doktorda Vesicare denen ilacı verdiğinde (daha önceden bir arkadaşa mesane sorunu için verilmişti) meane için değilmi bu ilaç dediğimde evet onun için.Zaten Prostatit vs. gibi rahatsızlıkların temelinde mesane bozuklukları yatar demişti.
Bu arada ben şunu sormak istiyorum.Quercetin ile yanında Probiyotik alsam olur mu?Yoksa sadece Quercetin yeter mi?
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
Prostatitti

Mesaj gönderen Prostatitti »

Serdar yazdı:Merhaba arkadaşlar, öncelikle emin olmak istedim bu foruma ilk girdiğim günden beri gerçekten en çok açmak istediğim başlığı boşuna açmış olmamak için bekledim ve artık emin olduğum için tecrübelerimi aktarmak üzere sizlere yazıyorum

Size çok teşekkür ederim. Burada gelip bize umut oldugunuz için geçmiş olsun . İnşallah nüks yaşamadan hayatımıza devam edersiniz hocam
Hepsi geçecek
hakan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen hakan »

serdar abi tammada antidepresan tarzı ilaçların hepsi libido azalması sertleşme bozukluğu yapar zaten genel olarak sıkıntı bu nasıl kullanılacak
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

merhaba serdar bey oncelikle gozun aydın,iki şey danısmak istiyorum,biincisi ara ara ataklar olustugunda ne tur yontemler kulanıp ustesinden geliyorsun pratik olarak bilmekte fayda var,ikincisi uzun donem antidepresan tarzı ilaclar kulanmak cinsel istegi azaltır diye duymustum boyle sıkıntıların oldumu...tesekurler
Serdar

Mesaj gönderen Serdar »

Armegeddon yazdı:Geçmiş olsun öncelikle benimde mesanemde bu sorunlar var sistoskopi sonucu mesane duvarında incelmelr görülmüştü bu ilacı kullanımında ne kadar süre içinde olumlu sonuç aldınız teşekkürler
Hocam ilk bir haftada etkisini gösterdi.
carlosayhana yazdı:
Gecmis olsun serdar bey..forumdan birimizin iyilesmesi bizim icin umutdur.Tedaviyi buraya yazdiginiz icin de tesekkurler.
Peki dr. bu ilaci ne kadar sure kullanmanizi tavsiye etti? Cvp verirseniz sevinirim..
Merhabalar ilk etapta bir ay kullanmamı istedi, etki gösterdiğini teyit ettikten sonra 6 ay daha kullanmamı istedi.
Sabir yazdı:Seni hatırlıyorum Serdar kardeşim. Senin adına çok sevindim fakat kafam takılan bir nokta var. En basından beri sana prostatit teşhisi koyan Doktorlar acaba sana doğru teşhis koydumu?

Son gittiğin doktorun tedavisi seni iyileştirdiyse demek ki sorun mesane ile ilgiliymiş.ve bildiğim kadar hikayende cinsellik yoktu. Yanı demem o ki belkide prostatit değildin ki doktorun koyduğu teşhiste mesane ile ilgili.

Selamlar Sabır bende seni hatırlıyorum, dediğin gibi inşallah hiç olmamışımdır diyorum bende ama biliyorsun bu hastalığın evreleri var, ben akut dönemi zaten geçtiğimi Kronik pelvic pain sendromu ile savaştığımı söylüyordum, bu tedavi ile pelvic ağrılardan da kurtuldum çok şükür. Benim pelvic ağrılara sebep olan harabiyet meshanede olması bir şans sadece, umarım diğer bölgelerde ki ağrılara da faydalı olabilecek bir tedavidir antihistaminik.
Prostatitti yazdı: Size çok teşekkür ederim. Burada gelip bize umut oldugunuz için geçmiş olsun . İnşallah nüks yaşamadan hayatımıza devam edersiniz hocam
Hocam umudunnuzu hiç bir zaman yitirmeyin bu hastalık çok çetin bir savaşla atlatılıyor sadece Allah en kısa zamanda şifa verir size de inşallah.
hakan yazdı:serdar abi tammada antidepresan tarzı ilaçların hepsi libido azalması sertleşme bozukluğu yapar zaten genel olarak sıkıntı bu nasıl kullanılacak

Hakan benim düşüncem ağrım olmasın o da olmasın, ama bu ilacın dozajı çok düşük zaten zamanla bünye alışıp kendini toparlıyor bence o kısmını çok takmayın kafanıza.
umudunmavisi yazdı: merhaba serdar bey oncelikle gozun aydın,iki şey danısmak istiyorum,biincisi ara ara ataklar olustugunda ne tur yontemler kulanıp ustesinden geliyorsun pratik olarak bilmekte fayda var,ikincisi uzun donem antidepresan tarzı ilaclar kulanmak cinsel istegi azaltır diye duymustum boyle sıkıntıların oldumu...tesekurler
Merhaba, bende cinsel istek azalması olmadı, bu ilaç dozajı çok düşük o konuda pisikolojk olarak etkilenmemek için bence o kısmını hiç düşünmemeye çalışın, siz hastalıkla savaşınıza odaklanın. Ataklarla savaşmak için en etkili yok sıcak banyo ve yapabiliyorsanız 15-20 dk lık bir koşu ardından sıcak bir banyo bütün gününüzü rahatlatabilir. Gün içerisinde başınıza geldiyse kuvvetli ağrı kesiciler fayda edebiliyor ama garantisi yok, en azından yürüyüş yapmak vücudunuzu haraket ettirmek fayda sağlıyor. Ben hastalığın başlarında günde üç defa sıcak banyo yapıyordum, ilk olarak sabah kalkar kalkmaz, ikincisi öğlen üçüncüsü akşam, ne kadar yapabilirseniz kar. Düzenli olarak dikkat etmeniz gereken konulara(beslenme, takviye gıda, düzenli egzersiz vb.) dikkat ederseniz zaten ataklarınız da düzenli olarak azalıyor ve baş etmesi daha kolay oluyor.
Armegeddon

Serdar yazdı:
Armegeddon yazdı:Geçmiş olsun öncelikle benimde mesanemde bu sorunlar var sistoskopi sonucu mesane duvarında incelmelr görülmüştü bu ilacı kullanımında ne kadar süre içinde olumlu sonuç aldınız teşekkürler
Hocam ilk bir haftada etkisini gösterdi.
carlosayhana yazdı:
Merhabalar ilk etapta bir ay kullanmamı istedi, etki gösterdiğini teyit ettikten sonra 6 ay daha kullanmamı istedi.
Sabir yazdı:Seni hatırlıyorum Serdar kardeşim. Senin adına çok sevindim fakat kafam takılan bir nokta var. En basından beri sana prostatit teşhisi koyan Doktorlar acaba sana doğru teşhis koydumu?

Selamlar Sabır bende seni hatırlıyorum, dediğin gibi inşallah hiç olmamışımdır diyorum bende ama biliyorsun bu hastalığın evreleri var, ben akut dönemi zaten geçtiğimi Kronik pelvic pain sendromu ile savaştığımı söylüyordum, bu tedavi ile pelvic ağrılardan da kurtuldum çok şükür. Benim pelvic ağrılara sebep olan harabiyet meshanede olması bir şans sadece, umarım diğer bölgelerde ki ağrılara da faydalı olabilecek bir tedavidir antihistaminik.
Prostatitti yazdı: Size çok teşekkür ederim. Burada gelip bize umut oldugunuz için geçmiş olsun . İnşallah nüks yaşamadan hayatımıza devam edersiniz hocam
Hocam umudunnuzu hiç bir zaman yitirmeyin bu hastalık çok çetin bir savaşla atlatılıyor sadece Allah en kısa zamanda şifa verir size de inşallah.
hakan yazdı:serdar abi tammada antidepresan tarzı ilaçların hepsi libido azalması sertleşme bozukluğu yapar zaten genel olarak sıkıntı bu nasıl kullanılacak

Hakan benim düşüncem ağrım olmasın o da olmasın, ama bu ilacın dozajı çok düşük zaten zamanla bünye alışıp kendini toparlıyor bence o kısmını çok takmayın kafanıza.
umudunmavisi yazdı: merhaba serdar bey oncelikle gozun aydın,iki şey danısmak istiyorum,biincisi ara ara ataklar olustugunda ne tur yontemler kulanıp ustesinden geliyorsun pratik olarak bilmekte fayda var,ikincisi uzun donem antidepresan tarzı ilaclar kulanmak cinsel istegi azaltır diye duymustum boyle sıkıntıların oldumu...tesekurler
Merhaba, bende cinsel istek azalması olmadı, bu ilaç dozajı çok düşük o konuda pisikolojk olarak etkilenmemek için bence o kısmını hiç düşünmemeye çalışın, siz hastalıkla savaşınıza odaklanın. Ataklarla savaşmak için en etkili yok sıcak banyo ve yapabiliyorsanız 15-20 dk lık bir koşu ardından sıcak bir banyo bütün gününüzü rahatlatabilir. Gün içerisinde başınıza geldiyse kuvvetli ağrı kesiciler fayda edebiliyor ama garantisi yok, en azından yürüyüş yapmak vücudunuzu haraket ettirmek fayda sağlıyor. Ben hastalığın başlarında günde üç defa sıcak banyo yapıyordum, ilk olarak sabah kalkar kalkmaz, ikincisi öğlen üçüncüsü akşam, ne kadar yapabilirseniz kar. Düzenli olarak dikkat etmeniz gereken konulara(beslenme, takviye gıda, düzenli egzersiz vb.) dikkat ederseniz zaten ataklarınız da düzenli olarak azalıyor ve baş etmesi daha kolay oluyor.
Kardeşim saol cevap için doktorun bana teşhisi ağrılı mesane yani mesanenin içindeki koruyucu yüzeyin zarar görmesi sonucunda zarın kaybolmasıyla alakalı birşeymiş ben başladım soyledıgın ilaca devam edip etmemek kararını vermek için en az 1 ay deniycem o zaman ?
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

bu ilac bagimlilik yapiyormu antidepresanlar cok zor birakiliyor birakildigindada mutsuzluk huzursuzluk uykusuzluk oluyor diye biliyorum
HAMDYALNIZSANADIR

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

S.a hocam bu bahsettiğiniz antihistaminik ilacın adı kaç mg ve ne şekilde kullandığınızı paylaşabilirseniz bizleri aydınlatmış olursunuz. Sağlığınızın devamını dilerim.
Armegeddon

Günde 25 mg atarax tek doz yazmış
musicconsept
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen musicconsept »

Evde var Atarax 2mg/ml şurup Hidroksizin Dihidroklorür 200 ml.Bebek için vermişti geçen hafta doktor,kıyamadım bebeğe vermedim.Kısmet banaymış
Serdar bey bu ilacın başka çeşidi var mı?yatmadan 25 ml içip yatıcam doğrumu?
musicconsept

25mg şurubu nasıl ayarlayacam,1 kaşık 5ml yazıyor 5 kaşık değildir heralde.Öyleyse direk kaseye koyup çorba niyetine içecezmi ?
Galip

Mesaj gönderen Galip »

musicconsept yazdı:Evde var Atarax 2mg/ml şurup Hidroksizin Dihidroklorür 200 ml.Bebek için vermişti geçen hafta doktor,kıyamadım bebeğe vermedim.Kısmet banaymış
Serdar bey bu ilacın başka çeşidi var mı?yatmadan 25 ml içip yatıcam doğrumu?
Yetıskınlerın kullandıgı bebeklerınkınden cok fark var bundan hıc bır etkı gormessın tabletler tek tıp ve 25 mg tanıdıgın eczaneden 5 tl gıbı fıyata alabılırsın yada aıle hekımınden hem danısmıs olursun yazdırabılırsın
Serdar ın baslıgı ıyı okuduysan yanı mesane kaynaklı sık ıdrar,yanma ve agrı gıbı,doktorun recete etme sebebı mesane sorunlarından kaynaklı
musicconsept

Ya zaten mesane şüphelerim vardı o açıdan ilgimi çekti.
Serdar

Mesaj gönderen Serdar »

Hocam deneyin demekten zarar gelmez, ucuz bir ilaç zaten her eczanede var, bağımlılık yapma etkisi yok ilaç bir kaç gün içinde etkisini göstermeye başlıyor bir hafta içinde etki görürsünüz muhtemelen, Mast hücre oluşumu konusunda daha önce forumda ayrıntılı bir başlık vardı onu okuyun antihistaminik mast hücre den kaynaklanan ağrıların giderilmesinde genel kullanılan bir ilaç.
son

Mesaj gönderen son »

Atarax 25 mg 30 Tablet Endikasyonları
Atarax; yetişkin hastalarda anksiyete bozukluklarının tedavisi amacıyla, kaşıntı belirtisinin tedavisi için ve cerrahi girişimler için ameliyat öncesi ön tedavide kullanılmaktadır.

Atarax 25 mg 30 Tablet Yan Etkileri
Tüm ilaçlar gibi Atarax kullanımı ile de ilacın içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde bazı yan etkiler görülebilir.

Aşırı duyarlılık, anafilaktik şok, karaciğer fonksiyon testlerinde anormallik, titreme, istem dışı kas kasılması, istemli olarak hareket etmede güçlük, oryantasyon bozukluğu, halüsinasyon, idrar boşaltılamaması nedeniyle mesanede aşırı idrar birikmesi, bronşların geçici olarak daralması, el, ayak, bilek yüz veya dudakların şişmesi veya özellikle ağız ya da boğazın yutmayı ve nefes almayı zorlaştıracak derecede şişmesi.

Oldukça seyrek görülen bu yan etkiler çok ciddi yan etkilerdir. Bu yanetkilerden biri ile karşılaşırsanız derhal doktorunuzla temas kurmalı veya acil tıbbi müdahale alabileceğiniz sağlık kuruluşuna başvurmalısınız.

Diğer hafif yan etkileri
Ateş, ağız kuruluğu, aşırı huzursuzluk hali, baş ağrısı, bulantı, cildin üst tabakasında yangı, bulanık görme, kan basıncı düşüklüğü, kırıklık, kaşıntı, kızarık döküntü, küçük benekli kabartılı döküntü, kurdeşen, kabızlık, kusma, gözde uyum bozukluğu, halsizlik, sedasyon, sersemlik hissi, sabit ilaç erüpsiyonu, taşikardi, uyuklama hali, uykusuzluk, zihin karışıklığı, terleme artışı.

İlaç kullanım süresince karşılaştığınız bu ve diğer yan etkileri doktorunuzla paylaşınız.
Prostatitti

son yazdı:Atarax 25 mg 30 Tablet Endikasyonları
Atarax; yetişkin hastalarda anksiyete bozukluklarının tedavisi amacıyla, kaşıntı belirtisinin tedavisi için ve cerrahi girişimler için ameliyat öncesi ön tedavide kullanılmaktadır.

Atarax 25 mg 30 Tablet Yan Etkileri
Tüm ilaçlar gibi Atarax kullanımı ile de ilacın içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde bazı yan etkiler görülebilir.

Aşırı duyarlılık, anafilaktik şok, karaciğer fonksiyon testlerinde anormallik, titreme, istem dışı kas kasılması, istemli olarak hareket etmede güçlük, oryantasyon bozukluğu, halüsinasyon, idrar boşaltılamaması nedeniyle mesanede aşırı idrar birikmesi, bronşların geçici olarak daralması, el, ayak, bilek yüz veya dudakların şişmesi veya özellikle ağız ya da boğazın yutmayı ve nefes almayı zorlaştıracak derecede şişmesi.

Oldukça seyrek görülen bu yan etkiler çok ciddi yan etkilerdir. Bu yanetkilerden biri ile karşılaşırsanız derhal doktorunuzla temas kurmalı veya acil tıbbi müdahale alabileceğiniz sağlık kuruluşuna başvurmalısınız.

Diğer hafif yan etkileri
Ateş, ağız kuruluğu, aşırı huzursuzluk hali, baş ağrısı, bulantı, cildin üst tabakasında yangı, bulanık görme, kan basıncı düşüklüğü, kırıklık, kaşıntı, kızarık döküntü, küçük benekli kabartılı döküntü, kurdeşen, kabızlık, kusma, gözde uyum bozukluğu, halsizlik, sedasyon, sersemlik hissi, sabit ilaç erüpsiyonu, taşikardi, uyuklama hali, uykusuzluk, zihin karışıklığı, terleme artışı.

İlaç kullanım süresince karşılaştığınız bu ve diğer yan etkileri doktorunuzla paylaşınız.
Ben bugun atarax aldım . 7 lirw gibi bir fiyati vardı içinde 30 adet var .
Bugün başlıyorum bu başlık altına sonuçlardan haber ederim sizleri
Hepsi geçecek
son

Mesaj gönderen son »

Atarax anksiyete bozukluklarının tedavisinde psikiyatri Dr.nun reçete ettiği bir ilaç olmasıyla beraber, kronik ürtiker( strese bağlı olduğu düşünülerek,vücutta alerji tarzı kaşınma ve anlık çıkıp kaybolan sivrisinek ısırığı gibi kabarcıklar) için cildiye Dr.nunda zaman zaman reçete ettiği bir ilaçtır.Atarax ın kronik prostatit tedavisinde tedavi edici bir özelliği olduğunu sanmıyorum.Bu ilacı kullanıp iyileştiğini yazan arkadaşım acaba gerçekten kronik prostatit hastasımı bu çok önemli,yada şikayetleri psikolojik olduğu için Atarax dan fayda görmüş olabilir,ilacı kestikten sonra şikayetleri tekrar gelecekmi denemesinde fayda var
Serdar

Mesaj gönderen Serdar »

son yazdı:Atarax anksiyete bozukluklarının tedavisinde psikiyatri Dr.nun reçete ettiği bir ilaç olmasıyla beraber, kronik ürtiker( strese bağlı olduğu düşünülerek,vücutta alerji tarzı kaşınma ve anlık çıkıp kaybolan sivrisinek ısırığı gibi kabarcıklar) için cildiye Dr.nunda zaman zaman reçete ettiği bir ilaçtır.Atarax ın kronik prostatit tedavisinde tedavi edici bir özelliği olduğunu sanmıyorum.Bu ilacı kullanıp iyileştiğini yazan arkadaşım acaba gerçekten kronik prostatit hastasımı bu çok önemli,yada şikayetleri psikolojik olduğu için Atarax dan fayda görmüş olabilir,ilacı kestikten sonra şikayetleri tekrar gelecekmi denemesinde fayda var
Mast hücre oluşumu konusunda daha önce forumda ayrıntılı bir başlık vardı onu okuyun antihistaminik mast hücre den kaynaklanan ağrıların giderilmesinde genel kullanılan bir ilaç.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Ben sık idrar için 4-5 gün denedim ama mesane önceki idrar miktarına göre daha az idrarda da tepki veriyor çoğu zaman.
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen allameicihan »

Bu atarax doktorların alerji için verdiği milletin uyku hapı için kullanıp uçak korkusunu yensin rahatlatsın diye uçağa binmeden tuhaf nedenlerle kullandığı antidepresandan bozma bir hap bence doktor sorunu psikojik olarak görüp rahatlatmak istemiş ama iyi geldiyse demekki stres yüzünden olabilir sizinki
Prostatitti

Bence serdar beye yazılan ilaç , çoğu prostatit hastasının ihtiyacı olan türden bir ilaç .
Çünkü kendi adıma bu hastalıgi düşünmekten acaba nasıl olacak daha mı kötüye gidecek demekten anksiyete bozukluğu oluştu . Ben demiyorum bunu psikiatristler söylediler .
Demem o ki kafası rahat olmayan herkesin ihtiyacı var bence çünkü' forumu okudukça olmayan semptomlar oluştu ' diyen çok hasta var .
Psikoloji fizyolojiden bağımsız değil .
Bence önemli bir takviye
Hepsi geçecek