Suluk tedavisi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
kadir25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Suluk tedavisi

Mesaj gönderen kadir25 »

Arkadaslar bazi sitelerde arastirdim ve terapistlere sordum. Kronik prostatla veya prostatin islevsel bozukluklarinda suluk tedavisinin ise yaradigini soyluyor cogu yer ozellikle ereksiyon bozuklugununda duzeldigini soyluyorlar fakat kimse garanti vermiyor tabi.
Yurtdisinda kaldigim icin tr de doktora gidemiyordum gecen hafta dr. Zafer oymana gittim 3 tane Iesef igne , tetradox ve bitane daha antibiyotik verdi onlari kullaniyorum suan ve onlar bittikten sonra orada olmadigim icin tedaviye burada nasil devam edicem bilemiyorum. Fakat bikac hafta icinde suluk tedavisini denicem olumlu veya olumsuz sonuclari sizle paylasicam gittigim zaman.
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Suluk tedavisi

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

İyi haberlerini bekliyoruz geçmiş olsun kardeşim
rcmc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen rcmc »

Geçmiş olsun
Suluk tedavisi nasıl uygulaniyor
kadir25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen kadir25 »

rcmc yazdı:Geçmiş olsun
Suluk tedavisi nasıl uygulaniyor

Ilk'ini yaptirdim gecen pazartesi gunu hemen belli olmuyo diyolar 10 defa falan yaptrmak lazimmis. Bacak arasina 5 tane suluk yerlestirdi basladilar isirmaya ufacik suluk kani ictikten sonra dev gibi oldu sonra teker teker birakiyorlar kendilerini 24 saate kadar sizinti seklinde kanama oluyo sonra duruyo.
Kuyruk sokumu ve bacak arasina yapiliyor prostatit icin ben basladim bi faydasi olur veya olmaz yazarim zaten ama internettende arastirdim cinsel fonksiyonlar olsun prostat agrilari olsun ise yariyor diyolar gorucez
Murtaza75
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Murtaza75 »

merhaba bende bayadir bu konuyla ilgili arastirma yapiyordum ,malum insan bukadar zor bir hastaliga yakalaninca aklina gelmedik sey kalmiyor ..bunlardan biri suluk digeriyse hacamat..suluk isi aslinda mantikli bir iki yabanci sitede var hatta londrada bir klinik var suluk tedavisi ile ilgili prostatite de iyi geldigini soyluyor fakat islemin nasil uygulandigina dair en ufak bir ornek yok..mantiken prostat kanlanan ve disardan temas edilebilen bir organ olmadigi icin sulugun etkisi oraya nasil olacak ordaki iltihabi vs nasil cekecek bana pek mantikli gelmedi keza hacamatin da mantiginda pis kanin disari atilmasi oldugu icin oda mantikli gelmedi zaten mevzu kanla ilintili olabilse bir kutu antibiyotikle bir haftada is biterdi ... belki kapali cerrahi yonetimi ile prostata birsekilde ulasim kontrollu olarak sulugun prostata temas ettirilmesi ile bir etki olabilir mi diye dusunuyorum ama tabi bu tamamiyle bir fantezi tibbi olarak ne kadar mumkun olur mu olmaz mi bilemiyorum ama aklima da baska bir alternatif gelmiyor..