Baldıran otu

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Baldıran otu

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Baldıran otu prostat ve idrar yollarıni acici özelliği varmis cok güçlü iltihap yok ediciymis ama işin kötü tarafi bu ot zehirliymis zehirinden nasil kullandigina bagli faydalı ediyormuş ya bu otu kullanıp şifa bulanilirim yada diger tarafa postalinirim yaşamla ölüm arasındayım yani
misafirce

Re: Baldıran otu

Mesaj gönderen misafirce »

Arkadaşım bitkilerin faydası var evet ama hepsini bilip bilmeden kullanmayalım zarar verme kendine zehirli olmayan bitkiler var onları kullan etme gözünü seveyim bu hastalığın çaresi var yazık etme kendine allahın gücüne gider bak.
Emreneu1905

Kardes çaresi varsa söyle bizde yararlanalim
misafirce

Forumda o kadar insan birşeyler yazıyor takip ediyormusun? Git enjeksiyon yaptır onunla iyileşen ler var. Yok illa bitki içicem diyorsan yakı otu kullan uzun süre
Prostatitti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Prostatitti »

misafirce yazdı:Forumda o kadar insan birşeyler yazıyor takip ediyormusun? Git enjeksiyon yaptır onunla iyileşen ler var. Yok illa bitki içicem diyorsan yakı otu kullan uzun süre
Hocam antibiyotik,probiyotik,vitamin,bromelain, enzim,cinko kullanıyorum . Bunun yanında yaki otu çayı içmeyi düşünüyorum bir süre . Siz kullandınız mi veya kullanıp sikayetlerinde azalan biri ile iletişim kurdunuz mu
Hepsi geçecek
Emreneu1905

Hocam sitenin en eski üyelerindenim Bülent istanbulun sitesinden tutunda Alpaslanin sitesine kadar kullandim yorumlar yaptim bilenler bilir emre diye kullanıcı adım vardi enjeksiyon yaptırdım iki defa levente daha kotu oldum tibede kadar gittim bi faydasini görmedin yurt dışından vigamazx getirdim yine olmadi çok urun kullandım şuan penis ağrısı şiddetli olmak üzere idrar da zorlanma muthis derece yanma var bu semptomlar yoktu önceden daha kötüye gidiyorum kadir abinin önerileri belli bir süre fayda gördü sonra yine aynı suan korilex kabak çekirdeği yağı kullanıyorum umutsuzum
Prostatitti

Mesaj gönderen Prostatitti »

Emreneu1905 yazdı:Hocam sitenin en eski üyelerindenim Bülent istanbulun sitesinden tutunda Alpaslanin sitesine kadar kullandim yorumlar yaptim bilenler bilir emre diye kullanıcı adım vardi enjeksiyon yaptırdım iki defa levente daha kotu oldum tibede kadar gittim bi faydasini görmedin yurt dışından vigamazx getirdim yine olmadi çok urun kullandım şuan penis ağrısı şiddetli olmak üzere idrar da zorlanma muthis derece yanma var bu semptomlar yoktu önceden daha kötüye gidiyorum kadir abinin önerileri belli bir süre fayda gördü sonra yine aynı suan korilex kabak çekirdeği yağı kullanıyorum umutsuzum
Hocam merhaba,geçmiş olsun. Bu uzun süre zarfında nüks yasamadiginiz uzun bir zaman dilimi olmadı mı ? Hic fayda gördügunuz ilaç veya bitkisel ürün olmadı mı ?
Hepsi geçecek
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Emreneu1905 yazdı:Hocam sitenin en eski üyelerindenim Bülent istanbulun sitesinden tutunda Alpaslanin sitesine kadar kullandim yorumlar yaptim bilenler bilir emre diye kullanıcı adım vardi enjeksiyon yaptırdım iki defa levente daha kotu oldum tibede kadar gittim bi faydasini görmedin yurt dışından vigamazx getirdim yine olmadi çok urun kullandım şuan penis ağrısı şiddetli olmak üzere idrar da zorlanma muthis derece yanma var bu semptomlar yoktu önceden daha kötüye gidiyorum kadir abinin önerileri belli bir süre fayda gördü sonra yine aynı suan korilex kabak çekirdeği yağı kullanıyorum umutsuzum
enjeksiyonu ne zaman yaptırdınız ? idrarda zorlanma derken debisi mi düşük mü yoksa idrar yapmada mı zorluk var?
Emreneu1905

Prostatitti yazdı:
Hocam merhaba,geçmiş olsun. Bu uzun süre zarfında nüks yasamadiginiz uzun bir zaman dilimi olmadı mı ? Hic fayda gördügunuz ilaç veya bitkisel ürün olmadı mı ?
Enjeksiyonu 1 sene oldu yaptırani daha sonra agri sizi içinde 5.5 ay askere gittim Allah yardım etti bana fazla bi zorluk yasamadim.idrarda sadece yanma fazla bi sikayetim yoktu sistoskopi yaptırdım mesane boynu darligi dedi doktor hafif dedi bu agri sizi yapmaz sistoskopi den sonra 2 ay sonra idrar şikayetleri başladı
Emreneu1905

Prostatitti yazdı:
Nukskler oluyordu tabi fayda gördüğüm ilaç ağrılar lcyrica ve cmbalta muthis agri kesiyor
allame41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen allame41 »

Baldıran otunun tohumu zehirli sadece. Egede yeşil ot kısmını haşlayıp zeytin yağı limon sıkarak yada yoğurtlu sarımsaklı zeytin yağlı yerler. Çocukluğumda çok yedim. Ama yine çocukken baldıran otları kartlaşıp tohumlandığında otların içinde saklambaç oynamıştık. Saklanırken tohumları ezildi elbiselerime ellerime bulaşmıştı çok kötüde kokmuştu. Akşam eve gittiğimde midem bulanmıştı baş dönmesi olmuştu. 3-4 günde geçmemişti. Hatırladıkça o kokuyu burnumda hissediyorum midem kalkıyor.
Emreneu1905

allame41 yazdı:Baldıran otunun tohumu zehirli sadece. Egede yeşil ot kısmını haşlayıp zeytin yağı limon sıkarak yada yoğurtlu sarımsaklı zeytin yağlı yerler. Çocukluğumda çok yedim. Ama yine çocukken baldıran otları kartlaşıp tohumlandığında otların içinde saklambaç oynamıştık. Saklanırken tohumları ezildi elbiselerime ellerime bulaşmıştı çok kötüde kokmuştu. Akşam eve gittiğimde midem bulanmıştı baş dönmesi olmuştu. 3-4 günde geçmemişti. Hatırladıkça o kokuyu burnumda hissediyorum midem kalkıyor.
Peki bunu haslasak yesek bi zarari olur mu sade bir sekilde
Tsunami1151

Mesaj gönderen Tsunami1151 »

Ben zakkumun iyi geldiğinden eminim ama nasıl kullanacağımı bilemiyorum.
sharingdvb

Mesaj gönderen sharingdvb »

Bir büyüğüm şiddetle Civanperçemi tavsiye etti.İltihap kurutucu olarak.Kışın bilhassa soğuklarda (tabi ilaclari kullanmayi birakmadan yada ilaclarin bitiminde iyilesme saglandiktan sonra tekrar nuksetme durumunda) 2-3 ay günde 3 defa çayını kullan dedi.Kendiside tedavi olmus iyilesme saglanmis ama malum bu rahatsizlik tam olarak kaybolmuyor.
Daha deneyeceğim.Yakı otunu kullandım şahsen pek faydasını görmedim.O yüzden su an pek kullanmayi dusunmuyorum.Kışın o soguklarda sikayetlerim artarsa kullanacağım.
Anekdot olarak yazayım dedim.
Allah cumlemize şifa versin.Hayırlı bayramlar...
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
misafirce

Prostatitti yazdı:
misafirce yazdı:Forumda o kadar insan birşeyler yazıyor takip ediyormusun? Git enjeksiyon yaptır onunla iyileşen ler var. Yok illa bitki içicem diyorsan yakı otu kullan uzun süre
Hocam antibiyotik,probiyotik,vitamin,bromelain, enzim,cinko kullanıyorum . Bunun yanında yaki otu çayı içmeyi düşünüyorum bir süre . Siz kullandınız mi veya kullanıp sikayetlerinde azalan biri ile iletişim kurdunuz mu
Ben kullandım lökosit sayısını 0 a düşür ondan sonra bu dediklerini kullan bence (bak bence diyprum) eğer mikrob mesaneye geçmemiş ise iyileşme olacaktır. Böylelikle içinde kalan ödemi pisliğine atacaksın vücuttan