Aslında ne basit dertler varmış diye düşünüyorum

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Freeky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Aslında ne basit dertler varmış diye düşünüyorum

Mesaj gönderen Freeky »

Herkese merhaba. Bugün meni de iltihap çıkmasından dolayı doktor büyük olasılıkla prostatitsin ama o meninin geçtiği kanallarda da bir iltihap varsa ondanda çıkmış olabilir falan dedi 3 tane ilaç verdi antibiyotik falan , bende bilirsiniz baya konu açmıştım idrar hissinden dolayı mahvolmuştum çok kafaya takmıştım
Aslında insan daha ağır bir şey başına gelince kıymetni anlıyor keşke hep olsa idrar hissim ama görmemde sıkıntı olmasaydı
Bu yazıları bile zar zor yazıyorum , 5-6 senedir gözlerimde titreme oluyordu ama 2-3 ayda 1 saniye oluyordu o zaman hiç bir şey göremiyordum çocukken anneme sormuştum annem normal demişti meğersem yanlış anlamış son 1 haftadır ara ara çift görmeye başladım ve gözlerimde titreme var lütfen günlerinizin kıymetini bilin buradaki herkes hepimiz prostatiti yenebiliriz nasıl yenenlerr olduysa en önemli si moral , prostati yenenlerin prostatatları özel değil hepimizde aynısı var
Ben gözlerimi kaybetmekten korkuuyorum göz doktoru büyük ihtimal göz arkası sinirlerde veya beyinde sıkıntı var dedi öyleyse eğer görme kaybı dahi yaşayabilirim buradaki maceram devam edicek sizleri seviyorum hepiniz çok değerli insanlarsınız iyileşende iyileşmeyende birbirimizaae yardımcı oluyoruz çok güzel bir yer allah hepimize şifa versin unutmayalım beterin beteri var
Keşke daha adaletli bir sistem olsaydı..
gkn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Aslında ne basit dertler varmış diye düşünüyorum

Mesaj gönderen gkn »

kardesim benim dualarimda sende varsin unutma. Allah yar ve yardimcimiz olsun inşallah. Şifa diliyorum hepimize Rabbimden.
Fatih86
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Fatih86 »

Allah kuluna kaldıramayacağı yukden fazlasını vermez.Her ne olursa olsun halimize sukredelim dostlar
Şifa Allahtan
Allah neylerse güzel eyler hoş eyler vardır bir bildiği
Dolphin61
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Dolphin61 »

Foruma giren yeni hastalar umutsuz mesajları gorup olumsuzluğu dusuyor. Aslında bu rahatsızlık herkeste aynı tepkiyi vermiyor iyileşen çok