Prostat Kitabı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
prostatiniseveyim

Re: Prostat Kitabı

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

samskeyti yazdı:Dediğim gibi zaten A Headache In The Pelvis te çok ünlü bir kitap.Çin de yapılmış araştırmayıda koydum ve bugünde başka bir forumdan birisiyle görüştüm o da çinli bir doktor sanırsam.Bilhassa Çin gibi uzak doğu ülkelerinde prostatit ile sık mastürbasyon ilişkisi daha fazla kuruluyor.O da aynı şeyleri dedi hergün boşalman seminal sıvılardaki çinko oranını azaltabilir bu da prostatı daha savunmasız yapar ayrıca kaslarda fonksiyon bozukluğuna ve pelvik taban kaslarında aşırı gerginliğe sebep olabilir yazdı.Deneyeceğim bende.

Bu kitap meshurdur vatandasa hitap eder

Bilimsel arastirma ve yayini en cok gunumuzde nickel diye adam var o yapmis prof
Prostatitti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Prostatitti »

samskeyti yazdı:Dediğim gibi zaten A Headache In The Pelvis te çok ünlü bir kitap.Çin de yapılmış araştırmayıda koydum ve bugünde başka bir forumdan birisiyle görüştüm o da çinli bir doktor sanırsam.Bilhassa Çin gibi uzak doğu ülkelerinde prostatit ile sık mastürbasyon ilişkisi daha fazla kuruluyor.O da aynı şeyleri dedi hergün boşalman seminal sıvılardaki çinko oranını azaltabilir bu da prostatı daha savunmasız yapar ayrıca kaslarda fonksiyon bozukluğuna ve pelvik taban kaslarında aşırı gerginliğe sebep olabilir yazdı.Deneyeceğim bende.
Peki hocam bu tedavisi olan bir durum mu yoksa yine hayat boyu mahvedicek denilen durum mu ? Sanıyorum ki antibiyotik de fayda etmez buna
Hepsi geçecek
Tsunami1151

Mesaj gönderen Tsunami1151 »

Abi vücudun bir yerini bozdugunda geri dönmesi çok zor hele ki böyle karmaşık yerleri bozunca daha zor. Ben yazlıktayım zaten sıcak kuma sokuyorum ayaklarımı gene de banamısın demiyor. Bebek küveti aldım resmen kaynar suya oturuyorum o sıra da bile ayaklarim buz gibi oluyor. Cinselligide kafaya takmamaya calisiyorum. İlk etapta çok canımı sıkıyordu ama şimdi umrumda değil kendimi bir şekilde bu olayın tiksindirici bir şey olduğuna şartlıyorum ki kafama takmıyım diye.
Prostatitti

Mesaj gönderen Prostatitti »

Tsunami1151 yazdı:Abi vücudun bir yerini bozdugunda geri dönmesi çok zor hele ki böyle karmaşık yerleri bozunca daha zor. Ben yazlıktayım zaten sıcak kuma sokuyorum ayaklarımı gene de banamısın demiyor. Bebek küveti aldım resmen kaynar suya oturuyorum o sıra da bile ayaklarim buz gibi oluyor. Cinselligide kafaya takmamaya calisiyorum. İlk etapta çok canımı sıkıyordu ama şimdi umrumda değil kendimi bir şekilde bu olayın tiksindirici bir şey olduğuna şartlıyorum ki kafama takmıyım diye.
Çok değil ya 2 ay sanki kabustayız ilk prostat iltihabi dendiğinde bilmiyordum rahatsızlığı sorunlarımin 1 hafta antibiyotik ile geçeceğini düşünmüştüm . Aptal kafam . Biri birine beddua ederken ölÜmmü değil prostatit olmasını istemeli bence
Hem psikolojik hem fizyolojik hem özgüven siz hem iktidarsiz yetersiz acı çeke çeke öldürür insanı . Daha 20 li yaşlarda bari üniversite bitseydi de sonra çıksaydi güya en güzel çağlar yemin ederim Allah sabır versin herkese kaç aydır yıllardır cekiyorsunuz. Evliya olmussunuz adeta hayırlısı her şeyin umarım birgün hepsi biter geçer
Hepsi geçecek
samskeyti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen samskeyti »

Hocam maalesef tıp eğitimimiz olmadığı için böyle yorum yapmak zor bende olabildiğince bilimsel araştırmaları takiben konuşuyorum.Antioksidan+Anti-İnflamatuar+Quercetin+Çinko+Cranberry+Düzenli Sarımsak Tüketimi bu şekilde bir tedavi uygulamak istiyorum.Sarımsak ise gerçektende prostat için psa değerlerini dahi düzenlediği saptanmış bir gıda maddesi.
Tsunami1151

Biter kafaya takmamak lazım idrar varmış hissi hepsinden beter o olmasında geri kalanlara razıyim makat yanması içe boşalma iktidarsızlık yumuşama olayları kabul edilebilir ara ara yaşıyorum ama zaten ömrümüz kısa bi de şeyim kalkmıyo yok girmiyo yok tatmin edemiyorum bunları kafaya takmamak lazım başka şeylerle ilgileniyorum. Çünkü taksam da takmasam da geçmiyor ama ihmal etmiyecegim umarım iyileşiriz ama kimse de kafasına takmasın kısa vade de çözülecek birşey değil çünkü.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Sarimsak banko

Quercetine cok umit bagladim solgar kullandim bairsagi mahvedio beni daha kotu yapti

Kani inceltio kanamaya meyilli yapio quercetin kullanirken bi prostat masaji sonrasinda ertesi gun meniden kan geldi

Gaitada da kan goruyordum belki solgqr quercetind3ki diger madeeler yapti bil3m3m cunku saf quercetin deildi onun disinda diger soyl3diklerine katiliorum

Bir de d mannose varmis
Tsunami1151

samskeyti yazdı:Hocam maalesef tıp eğitimimiz olmadığı için böyle yorum yapmak zor bende olabildiğince bilimsel araştırmaları takiben konuşuyorum.Antioksidan+Anti-İnflamatuar+Quercetin+Çinko+Cranberry+Düzenli Sarımsak Tüketimi bu şekilde bir tedavi uygulamak istiyorum.Sarımsak ise gerçektende prostat için psa değerlerini dahi düzenlediği saptanmış bir gıda maddesi.
Sarımsak soğan ve elma sirkesi her hastalığa çare diyorlar. Hangi hastalıği araştırdıysam sarimsak ve elma sirkesi çıkıyor karşıma.1 yıldır aşırı şekilde yüklendim sarimsak ve sogana hastaliktan önce de zaten çok yiyordum ama bir faydasini göremedim. Bazı insanlar kendilerine iyi bakmıyor ya da genleri daha dayanıksız. Forum da bir araştırma yapsak herkesin prostat iltihabı yanında başka bir çok hastalığı vardır. Bu hastalik zayif insanlarin hastaligi. Bende ankilozan spondilit vardi sternum kemigim kireçlenmişti. Yani dengeli beslenen kendine iyi bakan düzenli uykusunu alan kişiler böyle keonik rahatsizliga yakalanmazlar.