Lütfen okumadan geçmeyin lütfen

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Prostatitti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Lütfen okumadan geçmeyin lütfen

Mesaj gönderen Prostatitti »

Arkadaslar abiler merhabalar. 1.5 2 aydır prostatit hastasıyım ve sertlesme sorunu yaşıyorum . Ultrason ile prostata bakildi ve 2 hafta cipro kullandım dün tekrar doktora gittim yine ultrason ile bakıldı daha iyiye gittiği söylendi. Zinco220, piyeloseptyl 50 mg , evicap fort 400 , ve sustanon 250 ampul 2 kullanimlik verildi. Arkadaşlar ısrarla belirtmek istiyorum 1 ay önce kan testinde testesteronumda en en ufak sorun cikmadi. 1-8 aralığında 5 çikti. Ve yine belirtmek istiyorum doktor bey gerçekten çok revaçta olan ve çöp hasta iyileştiren biri. LÜTFEN sustanon hakkında yorum yapın oral 2 gün kullan dedi bir şey olmaz dedi. Fakat bunu alınca vücudunun doğal üretimi duracak diyorlar. Kafayı yiyeceğim yemin ederim daha 21 yaşındayım intahar düşünüyorum ciddi ciddi ama cesaret edemiyorum kimsenin yüzüne bakamiyorum bu ilaç hele lütfen yardım edin
Hepsi geçecek
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Lütfen okumadan geçmeyin lütfen

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Doktor dediyse kullan bence. Biz sonuçta doktor değiliz.
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

testoronun normalse neden testeron ilacı verdi biride e vitamini biride cinko bunları neden verdi anlamadım
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

istek problemi varmı cinsel arzu
Prostatitti

ABittersweetLi yazdı:Doktor dediyse kullan bence. Biz sonuçta doktor değiliz.
Hocam öyle de özellikle siz bu hastalık konusunda çok donanimlisiniz. Ve kisirlik yapabiliyormus. Bir fonksiyonu bir tık düzeltelim derken diğerini komple kaybetmek nasıl olacak bilmiyorum . Kaldı ki kan'a bakmadi ve 1 ay önce normaldi
Hepsi geçecek
Prostatitti

kenan yazdı:istek problemi varmı cinsel arzu
istek problemi yok hocam ama dedigim gibi hissizlik var sertlestigi zaman bile anlayamiyorum elimde dokunmadan. . Çinko ve e vitaminini sanırım bağışıklık vücut direnci için verdi ama inanin testesteronu anlamadım hemde hiç . 1. İlaç tedavim forumda yazanlardı bu biraz farklı oldu
Hepsi geçecek
Tsunami1151

Mesaj gönderen Tsunami1151 »

2 hapla hiçbirşey olmaz canını çok sıkma daha direnç kazanmamıştır. Kronik hemen olmuyor yalnız etkili bir antibiyotik yazmamış. Hep vitamin cinko o tarz şeyler yazmış. Onlar uzun vade de etki eder diye düşünüyorum. Benim prolaktin değerim yüksek çıkmıştı ordan anlamıştım. Bence bir doktor da sabit kalma zaman geçirmeden başka bir doktora daha başvur. Bu hastalık yetersiz antibiyotik tedavisinden sonra kronik oluyor. Piyolesptin ilk etapta etki eder ama yetersiz kalır ya bir turlu anlamiyorum bu doktorlar neden iğne yazmiyorlar 3-5 ay tavanic yaziyorlar onun yerine ilk etapta 12 rocephin yazsalar kimsenin hastaligi kronik olmayacak
Prostatitti

Tsunami1151 yazdı:2 hapla hiçbirşey olmaz canını çok sıkma daha direnç kazanmamıştır. Kronik hemen olmuyor yalnız etkili bir antibiyotik yazmamış. Hep vitamin cinko o tarz şeyler yazmış. Onlar uzun vade de etki eder diye düşünüyorum. Benim prolaktin değerim yüksek çıkmıştı ordan anlamıştım. Bence bir doktor da sabit kalma zaman geçirmeden başka bir doktora daha başvur. Bu hastalık yetersiz antibiyotik tedavisinden sonra kronik oluyor. Piyolesptin ilk etapta etki eder ama yetersiz kalır ya bir turlu anlamiyorum bu doktorlar neden iğne yazmiyorlar 3-5 ay tavanic yaziyorlar onun yerine ilk etapta 12 rocephin yazsalar kimsenin hastaligi kronik olmayacak
Hocam çok teşekkür ederim yorumlarınız için Umut verdiğiniz için .. onu da sordum doktor beye . İğne ile denesek daha etkili olmaz mı ? Dedim . O da yanlış bir algı var iğne daha etkili olacak diye bir şey yok dedi. Gerçekten adam ile ilgili kötü bir yorum yapanı duymadım ama anlayamiyorum. Çinko e vitamini belki 1 aylik Piyolesptin'den sonra daha uzun süre iyi olmanı sağlayabilir diye düşünüyorum ama Testesteron neden hiç anlamiyorum . En kötü ihtimalle 1ay hocayı dinleyip bir süre ara verince iğneyi de deneyeyim diyorum zaten kaybedecek bir şeyim de kalmadı . Öğrenci olup bu hastalığı çekmek hele ki aile ile iletişim zayıfsa inanin çok çok çok daha zor .
Hepsi geçecek
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen allameicihan »

Hissizligin nedeni sinirlerin iltihaptan yanması penisle beyin arasında koordinasyon sağlanamaması yani hissizligin nedeni pelvik kasların işlevini yitirmesi hemen küt diye geçmez zamanla yavaş yavaş iyileşme olur mastürbasyon yaparak prostati ve pelvik kasları yormayın hatta 1 mastürbasyonun arası aylık olsun her geçen ay iyileşmesini deneyerek görürsünüz hissizligin h si kalmaz deneyin göreceksiniz herkese söylüyorum rahat bırakın yahu su organı valla daha iyi olacaksınız zaten his yok sinirler harab olmuş mastürbasyon yaptıkça sinirde iyilesmez prostat da
Prostatitti

allameicihan yazdı:Hissizligin nedeni sinirlerin iltihaptan yanması penisle beyin arasında koordinasyon sağlanamaması yani hissizligin nedeni pelvik kasların işlevini yitirmesi hemen küt diye geçmez zamanla yavaş yavaş iyileşme olur mastürbasyon yaparak prostati ve pelvik kasları yormayın hatta 1 mastürbasyonun arası aylık olsun her geçen ay iyileşmesini deneyerek görürsünüz hissizligin h si kalmaz deneyin göreceksiniz herkese söylüyorum rahat bırakın yahu su organı valla daha iyi olacaksınız zaten his yok sinirler harab olmuş mastürbasyon yaptıkça sinirde iyilesmez prostat da
O kadar mantıklı geldi ki söylediğiniz siz böyle bir sorun yaşayıp ara verince mi düzelme gördünüz hocam. . Doktor da sık bosalmaya çalış dedi neden öyle diyorlar ki acaba iltahabi atmak için herhalde de
Hepsi geçecek
allameicihan

Şİmdi sizin prostat bayağı şişmiş durumda olduğu için ereksiyon durumu bi 3 ay sonra falan rayına oturur zaten ereksiyon bayağı zor olur ayrıca çeken bilir yok boşalma çok zor olur yormayın prostatı boşalarak iyileşme olsaydı herkes iyileşirdi bak millet 3 günde 1 boşalıyorum işemem 6 gün sonra düzeliyor diyorsa ortada böyle bir durum vardır nasıl ki burkulan ayağımızın üstüne basamıyorsak prostat da yumuşak doku iltihapları sınıfına giriyor ve çoook komplike bir organ öyle basit apandist gibi atıl bir organ da değil ki aldırınca her şey güllük gülistanlık olsun ara verin zaten idrarın geçişini bile hissedemeyecek durumda olmalısınız şu dönem ara verince 2 hafta sonra pelvik kaslarda işerken ağrı olur şimdi çok sert olduğu için gevşerken ağrı yapar siz onu prostattan zannetmeyin sinirler gevşerken ağrı oluyor ondan sonra geçiyor pelvik kaslarının tersine işlemesi durumu bu aslında hissizliğin nedeni pelvik kaslarını iyileştiremezseniz cinsellikten zevki unutun o yüzden diyorum ara verin diye vucut sizin vucudunuz istediğinizi kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız öyle yapın ben sadece bide bunu deneyin diyorum yoksa 1 yıl boyunca 3 günde 1 boşalmışın iyileşemessin neye yaradı boşa gitti hemde vucut toparlanamadı bide böyle bakın olaya antibiyotikleri alın ama şu boşalma olayı prostatitli insanları yanlış tedaviden başka bişey değil yahu adam diyorum ara ver ara verdikten sonra ağrı oluyor diyor tamam diyorum hiç hissetmiyordun pelvik kaslarını iyileşmeye gevşemeye başladı 1-2 gün dyansa oda geçecek sonra gene mastürbasyon hoop başa dönüyor bu dediğim insanda mikrop falanda yok hepsi geçmiş kasların tamiri için dinlenme şart millete anlatamıyoruz milletin ne karısı var ne sevgilisi var yardır babam yardır sonuç hüsran eğer vucutta istek yoksa toparlanması için bekle güzel kardeşim insanda cinsellik konusunda fazla takarsan daha beter hasta olursun duygusal olarak tedaviye başlamışsın ne güzel öyle devam et kendini yorma yaşın genç intihar filan geç bunları tıp çok ilerledi bütün tıp alemi zaten milletin sikini kaldırmak için çalışıyor ereksiyon bir sorun değil sadece dinlen resmen vucut tramva atlattı Allah şifa versin bir avazda kurtulursun inşallah
Prostatitti

allameicihan yazdı:Şİmdi sizin prostat bayağı şişmiş durumda olduğu için ereksiyon durumu bi 3 ay sonra falan rayına oturur zaten ereksiyon bayağı zor olur ayrıca çeken bilir yok boşalma çok zor olur yormayın prostatı boşalarak iyileşme olsaydı herkes iyileşirdi bak millet 3 günde 1 boşalıyorum işemem 6 gün sonra düzeliyor diyorsa ortada böyle bir durum vardır nasıl ki burkulan ayağımızın üstüne basamıyorsak prostat da yumuşak doku iltihapları sınıfına giriyor ve çoook komplike bir organ öyle basit apandist gibi atıl bir organ da değil ki aldırınca her şey güllük gülistanlık olsun ara verin zaten idrarın geçişini bile hissedemeyecek durumda olmalısınız şu dönem ara verince 2 hafta sonra pelvik kaslarda işerken ağrı olur şimdi çok sert olduğu için gevşerken ağrı yapar siz onu prostattan zannetmeyin sinirler gevşerken ağrı oluyor ondan sonra geçiyor pelvik kaslarının tersine işlemesi durumu bu aslında hissizliğin nedeni pelvik kaslarını iyileştiremezseniz cinsellikten zevki unutun o yüzden diyorum ara verin diye vucut sizin vucudunuz istediğinizi kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız öyle yapın ben sadece bide bunu deneyin diyorum yoksa 1 yıl boyunca 3 günde 1 boşalmışın iyileşemessin neye yaradı boşa gitti hemde vucut toparlanamadı bide böyle bakın olaya antibiyotikleri alın ama şu boşalma olayı prostatitli insanları yanlış tedaviden başka bişey değil yahu adam diyorum ara ver ara verdikten sonra ağrı oluyor diyor tamam diyorum hiç hissetmiyordun pelvik kaslarını iyileşmeye gevşemeye başladı 1-2 gün dyansa oda geçecek sonra gene mastürbasyon hoop başa dönüyor bu dediğim insanda mikrop falanda yok hepsi geçmiş kasların tamiri için dinlenme şart millete anlatamıyoruz milletin ne karısı var ne sevgilisi var yardır babam yardır sonuç hüsran eğer vucutta istek yoksa toparlanması için bekle güzel kardeşim insanda cinsellik konusunda fazla takarsan daha beter hasta olursun duygusal olarak tedaviye başlamışsın ne güzel öyle devam et kendini yorma yaşın genç intihar filan geç bunları tıp çok ilerledi bütün tıp alemi zaten milletin sikini kaldırmak için çalışıyor ereksiyon bir sorun değil sadece dinlen resmen vucut tramva atlattı Allah şifa versin bir avazda kurtulursun inşallah
Abi çok teşekkür ederim . Fikirleriniz uzun yazınız benim için çok kıymetli . Hocam dediğim gibi aile,maddiyat, okul hepsi bir arada beni zorlarken şükür ettiğim şeyler de elimden gider oldu yasitlarim neden şu arabam yok neden? şu karı bana bakmıyor ? Gibi şeyleri dert ederken ben sadece hastalığım geçsin istiyorum ve eğitim çağında değil de parami kazandıgim zaman gelse ne olurdu ? Diyorum ama fayda vermiyor. Ben sizin dediğinizi deneyecegim benim yapmadığım gün olmadı 2 gün bile ara vermedim 1 yıldır . Hareketli bir cinsel hayatım da oldu dönem dönem şimdi en azından 20 gün 15 gün cinsel perhiz yapmayı düşünüyorum . İltihap atmak gerekiyorsa da bol su demeyeceğim. Sizce bu sertlesme sorunu eskisi gibi olabilir mi 1 yıl sonunda ? Duzelebilir miyim hocam!
Hepsi geçecek
allameicihan

Olur eskisi gibi dene gör
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

ben 3 gunden fazla bosalmazsam rahatsiz ediyor bosalinca hafifliyorum
Prostatitti

ahmet yazdı:ben 3 gunden fazla bosalmazsam rahatsiz ediyor bosalinca hafifliyorum
Hocam beni tek rahatsız eden şey suan cinsellik ben de sürekli bosalmayi deniyorum daha da hissizlesiyor bir de 15 günlük perhiz deneyecegim belki farklı olur
Hepsi geçecek
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

ins sana faydali olur bana yaramiyor hergun bodalmakta sikinti olabilir fakat bence 3-4 gunde bir bosalmak gerekiyor