propolis damla fiyatları

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

propolis damla fiyatları

Mesaj gönderen selmet »

Oncelikle Herkese geçmiş olsun. Geçenlerde bir aktarda propolis damla gözüme ilişti. Fiyatını sordum 20 lira dediler. Bu fiyat normalmidir? Bu propolislerin taklitleri veya sahteleride varmidir piyasada? Aldigimiz urunun gercek oldugunu nasil anlariz acep?

Tekrar herkese gecmis olsun.
rifat411
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: propolis damla fiyatları

Mesaj gönderen rifat411 »

Ben fer propolis damla kullanıyorum fiyatı Migroslar da 64 TL.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

ne işe ysrıyor
erdem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen erdem »

Arkadaşlar öncelikle propolisi aktarda markette bulmamız imkansız. Oralarda bulunan propolis genelde katkı maddesi kullanılan orjinal ligi gitmiş ürünlerdir boşyere paranızı vermeyiniz benim tavsiyem. Propolisin özünü bilinen tanıdığınız güvendiğiniz aricilar harici bulmanız nerede ise imkansız. Cunki gerek yurt içinde olsun gerekse yurtdışı bu işin özünü toplayan yahudi kökenli doktorlar yada bu işi bilenler bizlerden önce alır işler kullanır. Propolis ne ise yarıyor sorusuna gelince de; Propolis Arıların koyanlarına gelen yabancı madde düşman mikrop bakteri fare böcek vs vs dışarıdan gelen herne yabancı cisim olursa olsun onu etkisiz hale getirip etrafını sarıp (mumyalama) o cisimler den gelen her türlü şeyleri bertaraf etmek için kullandıkları doğal bi maddedir. Arının kendi vücudundan çıkan bir maddedir. Şimdi insan sağlığına olan etkisini sorarsaniz da arkadaşlar kovana gelen yabancı maddeye gösterdiği etkiyi insan vücuduna oral yolla alındığında da aynı etkiyi gösterir. Örnek; kanser hastasına doktor kontrolünde verildiğinde kanserli hücrelerin etrafını sarıp o kanserli hücreleri çoğalmasını engelleyip o hücrelerin vücuda verdiği zararı bertaraf eden Allah in hikmeti doğal bir tedavi edici maddedir. Propolisin kalitesi de tıpkı ballarda olduğu gibi değişkenlik gostersede bal gibi çeşitli çeşitli türleri olduğunu sanmıyorum. Cunki propolisin tek amacı kovanı bakterilere karşı korumak için arının ürettiği doğal bi macun gibi birşey. Tabiki bunu kullanmasını bilmek çok önemli ve bu işi en iyi yahudi ler yapıyor. Sprey şeklinde sıvı propolisi gribal enfeksiyonlara agiza sıkılarak anında etkisini görüyorlar. Bunun gibi birçok kullanım alanı ve yeri mevcut. Malesef Aktarlarda marketlerde eczaneler de satılan birçok propolis alkol ile çeşitli kimyasal maddeler ile işlem yapıldığında etkisi çok çok az ve düşük oluyor. Küçücük şişesinin 4.000 - 5.000 lira olduğunu görmüştüm ızmir de birisi vasıtası ile ve para ile satmıyorlardi. Prostatit için bi arkadaşımla konuştuğumda orada olan bi arkadaş söylemişti ve bu orjinal propolisi almak için paradan önce yahudi olmak gerekli herkese vermezler demişti. Kısacası propolisi aricilardan alıp kullanmak yetmiyor yapılan işlemleri de bilmek gerekiyor sonra kullanmamız gerekiyor ama bunun işleme sırrını da şeklini de söylemiyorlar malesef. Yani propolis kullanıcam diye heveslenmeyin boşyere de paranızı harcamayın arkadaşlar. Propolis diye aldığınız kullandığınız şeyler anca belki gribinize iyi gelir vücuda biraz dinclik verir çok fazla birşey beklemeyin arkadaşlar.
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen selmet »

@erdem verdigin bilgiler icin tesekuurler.
erdem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen erdem »

Önemli değil faydam oldu ise ne mutlu