hekimzade

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
aksaraysulo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

hekimzade

Mesaj gönderen aksaraysulo »

http://www.hekimzade.com/

Arkadaslar bu siteye girip ürün alan yada Dr ibrahim Coşkun a gidip bitkisel tedavi olan oldu mu ? Konya ya da yeni merkez aç mis lar prostatit i falan tedavi ettiklerini söylüyor larmis. Ama pahalı birsz muayene 250 tl sadece .bizim bi tanıdığın böbrekler yüzde on çalışıyor mus ilaçlarla yüzde otuz a çıkmış ise yaramıs. Bilgisi olan var mı
حَسْبُنَا اللّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
aksaraysulo

Re: hekimzade

Dr ibrahim yılmaz arkadaşlar pardon
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

inanma böyle şeylere.tedavi ettiklerini söyleyip paranı aldıktan sonra iyileşemez isen paranı iade ediyorlar mı? prostatitin ne olduğunu bile bilmiyorlardır.
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Eğer iyileşmezsen, paranı iade ediyorlarsa, gerçekten tedavilerine güveniyorlar demektir. Böyle bir garanti vermiyorsa; sen küsene, pes edene ya da paran bitene kadar yolmaya devam edeceklerdir. Dert, derman aratır. İnsanların ıstırabından, çaresizliğinden yararlanarak yeni tedavi yöntemleri adı altında uydurma metodlarla ihya olan vicdan yoksunları kol geziyor ortalıkta. 10 dk dinle hastayı, yap tespitini, yorumunu, yaz antibiyotiği, hadi bakalım bir ay daha umutlansın hastam o ilacı kullandığı sürece. İddia ediyorum, bu forumda bulunup yıllardır bu hastalıkla savaşan, araştıran, paylaşımlar yapan biri bile, doktor önlüğü giyse, hastayı söylediklerine inandırır. Çünkü forumda gerçekten hayatını bu hastalığı araştırmaya adayanlar var.
aksaraysulo

Konuştum görevliler le dün diyorum ki kesin tedavi ediyor musunuz diyorum zart zurt diyor yüzyüze ggörüşelim dedi en son baskı larima dayanamadı garanti vermeyiz bazılarında ise yarıyor bazisisnda ise yaramıyor dedi.bizimkisi de umut bekçi ligi ne yapalım belki Şifa olur diye
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Tedavi ettikleri bir kişi bile yoktur.Bundan emin olabilirsin.