Penis'in Göbeğe yapışacak derecede çok dikleşmesi

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Penis'in Göbeğe yapışacak derecede çok dikleşmesi

Mesaj gönderen muharremmer »

Pelvik Bölgeden müzdarip olanların bulunduğu bir forum olduğu için aynı sıkıntıdan müzdarip biri olabilir çözümde bulmuş olabilir mi diye yazıyorum.

Prostatitle pek bir alakası yok gibi ama belkide prostatite neden olan unsurun yan etkisinin verdiği bir durumdur bu.

Şöyleki normal bir penis sertleşmesi ayağa kalkınca 90 derecelik açıyla bilinir. Yani göbek altına ve üstüne 90 derecede.

Bir çok kişide göbeğe doğru yakınlaşma olabiliyormuş zaten. Yani 90 derece kalması ideal olandır ama 10 kişiden 7sinde 90 derecelik açıyı bulduktan sonra yukarı yani göbeğe doğru açı daralması olurmuş.

Ama bende fazla sanki. Nerdeyse göbeğe yapışacak.

Sık ve az idrara gitme aşırı aktif mesane olayını geçtim birde bu durumun olması üzerine tuz biber oluyor.

Benzer durumda olan veya çözüm bulabilen arkadaşlar var mı?
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Re: Penis'in Göbeğe yapışacak derecede çok dikleşmesi

Mesaj gönderen Erhan1976 »

Kardeş biz kaldırmaya uğraşıyoruz, sen kaldırmışsın sonuna kadar açı verip koordinat istiyosun. Valla bunu okuyanların pazar keyiflerini bozdun ha, haberin olsun. :)
muharremmer

Erhan1976 yazdı:Kardeş biz kaldırmaya uğraşıyoruz, sen kaldırmışsın sonuna kadar açı verip koordinat istiyosun. Valla bunu okuyanların pazar keyiflerini bozdun ha, haberin olsun. :)

:) ya anladım demek istediğinide benim yazdığım prostatit harici başka bir konuda küçük bilgisel bir merak sadece.

.
Bana 2008'de yapılan sistoskobi ile aşırı aktif mesane tanısı kondu zaten. Mesane'de mikrobik bir bulguya rastlanmıyor.
Ama prostat sıvı tahlili yaptırmam gerektiğini düşünüyorum. Yapılış şeklini biraz yadırgadım. Son 1 yıla kadar prostat muhabbeti aklımın ucundan geçmezdi Bir de prostatında bişey olsaydı 2008'de belli olurdu doktorun söylerdi sana diyen var. Yani düşünce olarak hep 40 yaş üstü geldiği için bilinç altına... Bakalım gidip bir danışacağım hekime.

AÇI muhabbetide zaten bunların bir yan etkisi olabilir mi acaba diye bir düşünce idi...
kaan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kaan »

Prostatitin yaşla pek bi alakası yok prostatın aktif olduktan sonra ergenlikten sonra 18 yaşlarından sonra olabilir bu rahatsızlık
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Yanlisin var az biraz kalkiksa 90 derece olur karsiya bakar sert bir ereksiyonda dedigin normal en az 130 140 derece civari okur yukari bakar
muharremmer

ahmet yazdı:Yanlisin var az biraz kalkiksa 90 derece olur karsiya bakar sert bir ereksiyonda dedigin normal en az 130 140 derece civari okur yukari bakar

hmm tmm... zaten bu asıl mesele değildi.. yani yan etkisi filan mı diye düşünmüştümde... alakası yoktur o zaman..

asıl mesele kayganlaşmayla başlayan sürtünmede sünnet olduktan sonra şapka diye tabir edilen derisiz bölümdeki ağrı. İnternette okuduklarımdan çıkardığım mesanede sıkıntı olduğu için sinir yapısı dolayısıyla ağrı penis başına vuruyor şeklinde yorumlar var. (Dokunuca) Ereksiyondan sonra ağrı artıyor. Penisin %90'ında ağrı yok penisin dokunuca penis başı sadece. Çözemedim gitti... idrar tahlilleri temiz çıkıyor. Ve 2008'de bırakmıştım bu rahatsızlık için doktora gitmeyi. Yani sistoskobiden sonra.

Tek denemediğim prostat sıvı tahlili var. Onuda bu forumda ilk defa duydum. Bakalım bi ümit belki prostatta mikrobik bişeye rastlanırsa uygun antibiyotik tedavisiyle iyileşme olur diye düşünüyorum...