Enjeksyon

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
murat06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Enjeksyon

Mesaj gönderen murat06 »

Prostat enjeksiyonu Hakkı'nda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar Konya'da Mehmet hoca Erzurum'da bir doktorun yaptığı İzmir'de bir hocanın uyguladığı söyleniyor Konyadakı Mehmet hocanın enjeksiyonundan iyileşenler var durumum iyi diyenler var Mehmet hoca için yüzde yüz başarılı diyebiliyor muyuz ha bide İstanbul'da bir doktor enjeksyon yapıyor Facebook'tan konuştuğum bir kişi o kişi önermedi o yüzden o kişiyi saymıyorum birde arkadaşlar bu enjeksiyonu niye uygulamıyorlar diye düşünüyorum ancak prostat sıvısındaki lökosite bakan doktor sayısı kaç kişi sanki bu arada İstanvuldan Adnan Arıcan hocada enjeksyon yapmaya başlamış...bu enjeksyon Hakkında bir fikir tartışması yapabılır miyiz forumda benim sol perifalde kalsıfıkasyon mevcut ve Zafer Oyman hoca ile uzun bir antıbıyotık tedavısı uyguladık dşyebılırm ama Sonuç lokosıt sayısını 5 6 ya kadar düşürüyoruz ama sıfırlanmıyor bu prostat enjeksiyonu ile kalsıfıkasyon veya lokosıt durumu ne olur
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Enjeksyon

Mesaj gönderen kadir »

murat06 yazdı:Prostat enjeksiyonu Hakkı'nda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar Konya'da Mehmet hoca Erzurum'da bir doktorun yaptığı İzmir'de bir hocanın uyguladığı söyleniyor Konyadakı Mehmet hocanın enjeksiyonundan iyileşenler var durumum iyi diyenler var Mehmet hoca için yüzde yüz başarılı diyebiliyor muyuz ha bide İstanbul'da bir doktor enjeksyon yapıyor Facebook'tan konuştuğum bir kişi o kişi önermedi o yüzden o kişiyi saymıyorum birde arkadaşlar bu enjeksiyonu niye uygulamıyorlar diye düşünüyorum ancak prostat sıvısındaki lökosite bakan doktor sayısı kaç kişi sanki bu arada İstanvuldan Adnan Arıcan hocada enjeksyon yapmaya başlamış...bu enjeksyon Hakkında bir fikir tartışması yapabılır miyiz forumda benim sol perifalde kalsıfıkasyon mevcut ve Zafer Oyman hoca ile uzun bir antıbıyotık tedavısı uyguladık dşyebılırm ama Sonuç lokosıt sayısını 5 6 ya kadar düşürüyoruz ama sıfırlanmıyor bu prostat enjeksiyonu ile kalsıfıkasyon veya lokosıt durumu ne olur
Murat mrb kardeşim,
Konyadaki Dr a enjeksiyon olan forumdan Kenan ve legend var onlarla iletişime geçebilirsin.
Kaç tane igne yedinde lokosit düşmedi...igneler den ne kadar sonra lokosit ölçtürdün.Yeterli zaman ve dozda kullandiysan kesinlikle düşer. 0 bile olur.
son
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen son »

Hatayda prostat masajı yapan dr varmı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

son yazdı:Hatayda prostat masajı yapan dr varmı
Forumdan Sabir rumuzlu kardesim sanırım Hatay da prostat masaji olmuştu.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

kullandigimiz antibiyotiklerin prostata geçmediği hep söylenir, enjeksiyon olduğumuzda ,prostat içine verilen antibiyotikde dışarı çıkamaz mantığı ortaya çıkıyor. :lol:
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Enjeksiyon icin Konya Dr Mehmet Ardic iyi niyetli prostatit icin tavsiye edecegim Uzman doktor Ben Izmirden gittim 1 enjeksiyon yaptirdim Yolun uzakligi isten izin alamayisim ikinciye gidemedim
Ayrica Buradan Izmirli arkadaslara duyurulur Gozde Hastanesi Dr Ersin Konyalioglu gittim Prostatit icin bana yapmadigi tahlil kalmadi ayrica sistoskopi de yapiyor.
Siki durun yakinda enjeksiyona basliyor ve basladi
Dr diger dojtorlar gibi kafasina estigi antibiyotik verip yollamiyor Hastada prostatit icin ne gerekiyorsa yapiliyor
Hastane fiyatlari uygun Dokktoru da Hastaney tavsiye ederim Simdilik benden bu kadar detaylari tedavi sonrasi yazacagim OZELIKLE IZMIR VE CIVARI HASTALARIN DIKKATINE Iyi Aksamlar
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Caresiz yazdı:Enjeksiyon icin Konya Dr Mehmet Ardic iyi niyetli prostatit icin tavsiye edecegim Uzman doktor Ben Izmirden gittim 1 enjeksiyon yaptirdim Yolun uzakligi isten izin alamayisim ikinciye gidemedim
Ayrica Buradan Izmirli arkadaslara duyurulur Gozde Hastanesi Dr Ersin Konyalioglu gittim Prostatit icin bana yapmadigi tahlil kalmadi ayrica sistoskopi de yapiyor.
Siki durun yakinda enjeksiyona basliyor ve basladi
Dr diger dojtorlar gibi kafasina estigi antibiyotik verip yollamiyor Hastada prostatit icin ne gerekiyorsa yapiliyor
Hastane fiyatlari uygun Dokktoru da Hastaney tavsiye ederim Simdilik benden bu kadar detaylari tedavi sonrasi yazacagim OZELIKLE IZMIR VE CIVARI HASTALARIN DIKKATINE Iyi Aksamlar
faydası oldu mu sana enjeksiyonun ?
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Tedavi yeni daha basladi. Devam ediyor Konyaya gidecegim Ve de bu isin tedavisi olarak yontemi uygun buluyorum yani dogru yapilmasi sonrasi sonuc alinir
Sonuc alirsam yazarim.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Caresiz yazdı:Tedavi yeni daha basladi. Devam ediyor Konyaya gidecegim Ve de bu isin tedavisi olarak yontemi uygun buluyorum yani dogru yapilmasi sonrasi sonuc alinir
Sonuc alirsam yazarim.
enjeksiyonun uzun vadede yan etkisi varmı ,doktor ne diyor bu konuda ? Randevuyu hastane telefonundan mi alıyorsun..?
legend

Mesaj gönderen legend »

Evet hastane telefonundan alınıyor randevu
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

Ben bu enjeksyon olayinin mantikli oldugunu dusunuyirum zatwn burada artik enjeksyon yapan doktorlarin sayisinin arttigi soyleniyor birde bu forum disinda enjeksyon ile ilesen baska kisilerde var mi
legend

Mesaj gönderen legend »

Arkadaslar ben enjeksiyona başlamadan önce prostat 19 gramdi 4 uncu enjeksiyondan sonra makattan prostatı ölçtüRdüm 12 gram çıktı sizce bunu nasil yorumlamalı yiz yani buradaki iltihabı attığımızı bu sebeple prostatin küçüldüğünü söyleyebilirmiyiz
batsinbudunya

Mesaj gönderen batsinbudunya »

@legend. Fyda gordunmu