Intra Prostat Enjeksiyon Yapan DR'lar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
berkay

Re: Intra Prostat Enjeksiyon Yapan DR'lar

Mesaj gönderen berkay »

Caresiz yazdı:Enjeksiyon icin Konya Dr Mehmet Ardic iyi niyetli prostatit icin tavsiye edecegim Uzman doktor Ben Izmirden gittim 1 enjeksiyon yaptirdim Yolun uzakligi isten izin alamayisim ikinciye gidemedim
Ayrica Buradan Izmirli arkadaslara duyurulur Gozde Hastanesi Dr Ersin Konyalioglu gittim Prostatit icin bana yapmadigi tahlil kalmadi ayrica sistoskopi de yapiyor.
Siki durun yakinda enjeksiyona basliyor ve basladi
Dr diger dojtorlar gibi kafasina estigi antibiyotik verip yollamiyor Hastada prostatit icin ne gerekiyorsa yapiliyor
Hastane fiyatlari uygun Dokktoru da Hastaney tavsiye ederim Simdilik benden bu kadar detaylari tedavi sonrasi yazacagim OZELIKLE IZMIR VE CIVARI HASTALARIN DIKKATINE Iyi Aksamlar
Çaresiz izninle buraya kopyaladım ki bulunsun arşivde...
murat06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen murat06 »

konyadaki Mehmet hoca enjeksyona seftrıakson bıteral ve tavanc kattığını duydum yanı 3 lü kombin buda şu oluyor prostatite sebep olabilecek bakterılerın antıjenı bunlar bir nevi zafer oymanın oral yoldan uyguladığı tedvıyı enjeksyonla uyguluyor tek farkla bıteral yerine zafer hoca monodoks yanı doksısklın kullanıyor.prostatite sebep olabilecek tek bir trahıom vagınelıts bakterisi için bir tek antıjen uygulanmmaıs oluyor .Arkadaslar konyadakı Mehmet hocanın tedavısını kımse elestırmsın Mehmet hocanın prostatı çok ıyı bıldıgını dusunyorum ayrıca arkadaşlar enjeksyonu her doktorun yapabılcegını zannetmiyorum çunkı bu bılgı gerektırır her ürolog bobregı bılıyor ama prostatı bılmıyor ben Mehmet hocanın prostatı cok ıyı bıldıgını dusnuyorum Mehmet hocanın bu konuda basarlı olacağını düşünüyorum çunkı duyduğum kadarı ıle Mehmet hoca kalsıfıksayonun ve prostatın ıkı lobunun dört odacığında enjeksyon gönderdıgını ayrıca mesaneye yakın bolgeyede enjeksyon gonderdıgını duydum buda su oluyor prostatın her bolgesıne enjeskyonu gondermıs oluyor ayrıca bağırsaktan gelecek olan e colı bakterısnı de oldurmuş oluyor burdakı tek kafama takılan soru prostatın sısmesı bende yajlaısk 1,5 yıldır hastayım son 1 aydır boşladıktan sonra sankı makatta ve prostata sıslık hıssedıyorum enjeksyon ıle bu bölgede sıslık olusanılır bu konuda kadır abı ve dıger arkadaşların bu konudaki gorus ve onerısı nedır prostatta bakterı kalmazsa şişlık ıner mı
freeman

Mesaj gönderen freeman »

murat06 yazdı:konyadaki Mehmet hoca enjeksyona seftrıakson bıteral ve tavanc kattığını duydum yanı 3 lü kombin buda şu oluyor prostatite sebep olabilecek bakterılerın antıjenı bunlar bir nevi zafer oymanın oral yoldan uyguladığı tedvıyı enjeksyonla uyguluyor tek farkla bıteral yerine zafer hoca monodoks yanı doksısklın kullanıyor.prostatite sebep olabilecek tek bir trahıom vagınelıts bakterisi için bir tek antıjen uygulanmmaıs oluyor .Arkadaslar konyadakı Mehmet hocanın tedavısını kımse elestırmsın Mehmet hocanın prostatı çok ıyı bıldıgını dusunyorum ayrıca arkadaşlar enjeksyonu her doktorun yapabılcegını zannetmiyorum çunkı bu bılgı gerektırır her ürolog bobregı bılıyor ama prostatı bılmıyor ben Mehmet hocanın prostatı cok ıyı bıldıgını dusnuyorum Mehmet hocanın bu konuda basarlı olacağını düşünüyorum çunkı duyduğum kadarı ıle Mehmet hoca kalsıfıksayonun ve prostatın ıkı lobunun dört odacığında enjeksyon gönderdıgını ayrıca mesaneye yakın bolgeyede enjeksyon gonderdıgını duydum buda su oluyor prostatın her bolgesıne enjeskyonu gondermıs oluyor ayrıca bağırsaktan gelecek olan e colı bakterısnı de oldurmuş oluyor burdakı tek kafama takılan soru prostatın sısmesı bende yajlaısk 1,5 yıldır hastayım son 1 aydır boşladıktan sonra sankı makatta ve prostata sıslık hıssedıyorum enjeksyon ıle bu bölgede sıslık olusanılır bu konuda kadır abı ve dıger arkadaşların bu konudaki gorus ve onerısı nedır prostatta bakterı kalmazsa şişlık ıner mı
Senin prostatta şişlik varsa şu an idrar ile ilgili sorunlarda olma ihtimali yüksek, idrar debisinde azalma ve sık idrar gibi ,bu gibi belirtiler var mi ? ultroson cektirdiysen prostat ölçüleri nasıl?
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

idrarla ilgili sıkıntı bende hep var ama hstalıgın ilk evrelerindeki gibi değil kabızlığın verdığı rahaztsızlık mı bılmıyorum galıba stres kaynaklı dışkılama problemımde olabılır bu hastalıktan sonra baya bir hasssalastım strese bağlı vücudumun bazı yerlerınde agrı tarzı sıkayetlerım oluyor bu rhatsızlık beynımızı sureklı meşgul ettıgı ıcın bızde bazı sıkıntılar cıkabılıyor ılk bu rhaztsılzıga yakalandığım zaman adnan arıcana rektal ultrason yaptırmıştım prostat 18 gr dı sol perıferalde kalsıfıkasyon var dıyordu bu kalsıfıksayon dedıklerı bana gore iltihaplı olan bölge
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

pardon prostat 16 grmdı
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

eskiden yani eski forumda iken enjeksiyon yapan bir doktor vardı.o doktorun öncesinde ise hiç bir doktor yapmıyordu.düşünün artık hiç bir doktor önerilmiyor ve herkes kendi kaderine razı oluyordu.şimdilerde ise enjeksiyon yapan doktorlar çoğaldı ve bu hastalığa karşı bazı doktorlar hassas davranmaya başladı.artık herkesin kafasında bir umut belirmeye başladı.yani nerelerden nerelere geldik.

istanbul,izmir,konya ve erzurumda enjeksiyon yapılabiliyor artık.anlatılanlara göre en etkili enjeksiyonu konyadaki doktor yapıyor.daha da ilerde belki her ilde başlanacak.bunun için ise bizim gayretlerimiz gerekiyor.yani sesimizi yükseltmeliyiz.
baran

Mesaj gönderen baran »

tarar35 diye bir arkadaşımız vardı enjeksiyon yapmıştı. Haberi olan var mı?
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

İzmir de 2 tane olacak sanırım geçen forumda bir arkadaş İzmir de bir doktorun daha enjeksiyona başlayacağını yazmıştı
baran

Mesaj gönderen baran »

enjeksiyon yapan arkadaşlar forma pek dünüş yapmıyorlar
legend
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen legend »

Niye ki acaba
freeman

Mesaj gönderen freeman »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Kesinlikle konyadaki doktora gitsin yarın genel durumumu paylaşcam şuan uzun uzadıya yazamıyorum
Sen 1 enjeksiyon yaptirmiştin , durumun nasil tekrar gidecekmisin enjeksiyon için ?
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Arkadaşlar ben İstanbul da ki doktora 4 enjeksiyon yaptırdıktan sonra şaftım kaymıştı. Neyse son durumumda herhangi bir iyileşme yok.Daha kötüsü sağ böbrek tarafında müthiş ağrı var. Kasıklarda yanma,testiste yanma devam. Adana da sistoskopi yaptırdım. Hiç birşey çıkmadı.Sonra başka bir doktora gittim 5 saniye baktı bir şeyin yok kum döküyorsundur dedi.Ben de gittim.Konya da ki doktoru aradım bugün izinliymiş.Ona gitmeye karar verdim. Böyle yaşantı olmaz,uyumayı özledim.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Bu hastaligin kesin bir tedavisi yok bosuna para harcamayin ancak kotuyu tedbirlerle hayat kalotesini attirin hele antibiyoktik hic kullanmayin bnde kalici bir bagirsak sorunu yapti
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Ağrıyı azaltacak bir yöntem bulamadım, ne yapalım her şeyi deniyoruz.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

1 senedir gayet iyi idim 1 nisandan beri ağrılar tavan yaptı Haziran ayında olmamıza rağmen yün içlik halen altımda nasıl bir hastalık arkadaşlar bu ya
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

menemen yazdı:Bu hastaligin kesin bir tedavisi yok bosuna para harcamayin ancak kotuyu tedbirlerle hayat kalotesini attirin hele antibiyoktik hic kullanmayin bnde kalici bir bagirsak sorunu yapti
Menemen Kardesim bir hemsehrin olarak sana katilmiyorum.Bu hastaligin tedavisi antibiyotik ve dogru antibiyotiktik Ve Uzun suren Tedavi yontemi sabir dir belki 1 belki 3 yil surecektir
Ayrica iyilestim demen icin yaz degil sonbahar kis ve bahar aylaridir cunku prostatin en siddetli zamani bu mevsimlerdir.
Kadir beyin yontemi ve intra enjeksiyon vitamin takviye ayrica ek olarak dogru alfa bloker ilaclar
Gecmis olsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

menemen yazdı:Bu hastaligin kesin bir tedavisi yok bosuna para harcamayin ancak kotuyu tedbirlerle hayat kalotesini attirin hele antibiyoktik hic kullanmayin bnde kalici bir bagirsak sorunu yapti
Menemen mrb kardeşim..
Antibiyotik olarak ne kadar ve neler kullandın ogrenebilirmiyim?
son
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen son »

Kadir bey sizin şikayetleriniz nelerdi ne kadar sürede iyileştiniz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Son kardeşim...cok uzun hikaye ve detaylı anlatmam lazım...ama tüm mesajlarımı okuyabilirsen gerçekten bilgilenirsin.Selamlar.
Konyamehmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Konyamehmet »

Arkadaşlar mehmet ben konyadan ,şu ana kadar enjeksiyon olan hastaların hepsi iyileşti,bir mucize bu,ama burda belirtmek istediğim,bir problem var sanırım çogunuz ,aşırı antibiyotik kullanmaktan dolayı iritabl bagırsak sendromu da yaşıyorsunuz bendede vardı iyileştim,o da irandan bir doktor sayesinde ,telimden arayabilirsiniz,bu hastalıklardan korkmayın çözümü var ,sadece bizim doktorlar bilmiyor...tel:05554401917,iyileşince dua edersiniz
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Konyamehmet yazdı:Arkadaşlar mehmet ben konyadan ,şu ana kadar enjeksiyon olan hastaların hepsi iyileşti,bir mucize bu,ama burda belirtmek istediğim,bir problem var sanırım çogunuz ,aşırı antibiyotik kullanmaktan dolayı iritabl bagırsak sendromu da yaşıyorsunuz bendede vardı iyileştim,o da irandan bir doktor sayesinde ,telimden arayabilirsiniz,bu hastalıklardan korkmayın çözümü var ,sadece bizim doktorlar bilmiyor...tel:05554401917,iyileşince dua edersiniz
Buraya yazarsan daha iyi olur herkes yararlanmış olur..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Konyamehmet yazdı:Arkadaşlar mehmet ben konyadan ,şu ana kadar enjeksiyon olan hastaların hepsi iyileşti,bir mucize bu,ama burda belirtmek istediğim,bir problem var sanırım çogunuz ,aşırı antibiyotik kullanmaktan dolayı iritabl bagırsak sendromu da yaşıyorsunuz bendede vardı iyileştim,o da irandan bir doktor sayesinde ,telimden arayabilirsiniz,bu hastalıklardan korkmayın çözümü var ,sadece bizim doktorlar bilmiyor...tel:05554401917,iyileşince dua edersiniz
Mehmet kardesim iyilesmissin sende cok guzel ama detaylari buaraya yazman gerekir herkesin yazdigi gibi .Yazda nasil iyilestigini herkes ogrensin.
Prostatitti

Mesaj gönderen Prostatitti »

kadir yazdı:
Mehmet kardesim iyilesmissin sende cok guzel ama detaylari buaraya yazman gerekir herkesin yazdigi gibi .Yazda nasil iyilestigini herkes ogrensin.
Mehmet abi ile telefonda konuştum biraz önce kendisi daha detaylı anlatır tabi.. enjeksiyon ile sağlığına kavuşmuş fakat antibiyotik yüzünden bağırsak sorunlarıyla ugrasiyormus suan daha iyiymiş umarım daha iyi olur
Hepsi geçecek
Prostatitti

Mesaj gönderen Prostatitti »

Gerçi yazmış kendisi dikkat etmemiştim afadersiniz
Hepsi geçecek
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

öncelikle mehmet beye gecmis olsun dileklerimle...

bu enjeksiyon olup iyiliesen arkadaslar " konyamehmet beyin iyilesti dedikleri" bizlere yazsa bizi bilinclerdirse ne iyi olur bu hastaligin ne tür sorunlara yol actigina ziraa kendileride sahitler bizleri en iyi onlar anlar diye düsünüyorum.