Balen V5

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Cowper
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Balen V5

Mesaj gönderen Cowper »

Özellikle ağrı ve yanma hissi yaşayan arkadaşlara öneririm Balen V5 bana çok iyi geliyor... Prostatı sulandırıyor ve kaliteli boşaltıyor. Bende bariz etkisi bu yönde oldu.
prostatiniseveyim

Re: Balen V5

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Bu neki
prostatiniseveyim

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V-5 1000 MG X 60 Kapsül. Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng ...
prostatiniseveyim

Azdirici etki var mi cinsellik icin uretilmis galiba
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Cowper yazdı:Özellikle ağrı ve yanma hissi yaşayan arkadaşlara öneririm Balen V5 bana çok iyi geliyor... Prostatı sulandırıyor ve kaliteli boşaltıyor. Bende bariz etkisi bu yönde oldu.
Penis agrisina ve idrarda yanmaya iyi geldimi sende
Cowper

Mesaj gönderen Cowper »

Arı sütü- kırmızı ginseng - polen- propolis
İçeriği olan bir takviye çok iyi geldi bana kokusu iğrenç ama çok faydalı. Hatta ilacını ezip balla karıştırp aktarlar sözde macun dahi yapıyormuş bundan.
Cowper

Mesaj gönderen Cowper »

Azdırıcı etkisi yok bence cinsellik konusundada prostatı canlandırdığı için olumlu etkisi kesinlikle var.
Cowper

Mesaj gönderen Cowper »

menemen yazdı:
Cowper yazdı:Özellikle ağrı ve yanma hissi yaşayan arkadaşlara öneririm Balen V5 bana çok iyi geliyor... Prostatı sulandırıyor ve kaliteli boşaltıyor. Bende bariz etkisi bu yönde oldu.
Penis agrisina ve idrarda yanmaya iyi geldimi sende

Ağrı ve yanmaya iyi geliyor ama kardeşim bir mucize değil tabiki. Ama prostatı canlandırdığını ve sperminin yoğunluğunu ve beyazlığını artırdığını göreceksin.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

senin tedavi nasıl gidiyor cowper.invanza geçtin mi? aslında benim hikayem bölümünde kendine ait bir sayfa oluşturup tüm tedavini ve hikayeni baştan anlatsan da neyi ne zaman kulandığını ve ne kadar etki ettiğini yazsan okuyan arkadaşlar derli toplu bir yerdeki bilgilerden daha fazla fayda sağlayabilirler.
son
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen son »

Penise ucundaki yanma sızlama testislerin altında yanma makatla testis arası bölgede yanma gün boyu sürekli devam ediyor canımı okudu Allahın zoruna gitmesin hayattan bezdirdi yokmu bunun çaresi arkadaşlar benim durumumda bu septomları sürekli yaşayıpta düzelen varmı yokmu bunu bir çaresi
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Senin semptomlarinin en siddetli halleriyle yasadim. Onlar biraz gecti ama simdide mesane agrisi kalca agrisi basladi. Yok bu hastligin caresi yil2016 kestene kadqr organin iltihabi kurutulamiyor. Bide diyolar tip gelismis yeni nesil cok sansli diye
ABittersweetLi

Çaresi için bir çok şeyi tek tek deneyip hangisinin fayda edip etmediğini bulmanız lazım.

forumdada bazı arkadaşlar doktor tavsiyesi istiyorlar o kadar doktor tavsiyede ediliyor. Forumda bu yönde soru sormadan önce tavsiye doktorlar bölümüne bakmalarını tavsiye ederim. Tabi birde tavsiye edilen doktorlarada gidilmesi lazım ki sonuç alınabilsin.tüm söylenenler havada kalmış olmasın diye söylüyorum.

Birde sadece tek derdiniz prostatit olsun. Bu kadar dert etmeyin. Nice dertler var prostatiti mumla aratır. Tıpın prostata gelene kadar daha basit görünen ama tedavisi olmayan hastalıkları çözmesi lazım. Prostatiti sonra çözsede olur.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Bitter sana yemin ederim ki ben agrilari yillar boyu bile cekerim benim tek sikintim ilerde bu sorun olmasin idrar akimini engellemesin yeter bundan cok korkuyorum bu olmasin isterse penis hic kalkmasin
ABittersweetLi

Geçer hepsi. Hatta Zamanı gelir Forumdan alacağını alıp bir çok arkadaşın yaptığı gibi buralara dönüp bilgi paylaşımında bulunmazsında.çünkü sürekli böyle bir şey yaşıyoruz.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Bu gorebiliyorum. Baktim eskiden baya bir insan varmis foruma giren ama simdi kimse yok.
prostatiniseveyim

He he iyilesen gidiyor gule gule
prostatiniseveyim

Ne ugrasacam bu prostatutlulerle diyo

Bu hastalik gecrr dese benimki niye gecmedi diye gelip kafa titqrlar

Gecmez dese

Miral bozuyo derler

İyilestim derse iyilesmedin derler

Dr tabsiye etse acab bir ortakligimi var derler

İlac tavsiye etse kesin sen uretiyosun derler

Sonu gelmez bu dertlerin

Bakterisini esekler kovalasin tum prostatitlerin
menemen

Mesaj gönderen menemen »

İyilesen adam en azindan nasil iyilestigini yazsa kim ne yapcak sankibu sanal alemde. Ya nasil bir hastaliktr bu anlamadim gitti. Ulan bi iyilessem vqrya dunya benim olur :-):-):-):-)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

menemen yazdı:İyilesen adam en azindan nasil iyilestigini yazsa kim ne yapcak sankibu sanal alemde. Ya nasil bir hastaliktr bu anlamadim gitti. Ulan bi iyilessem vqrya dunya benim olur :-):-):-):-)
Sana bir sürü şey söyledim menemen,durduğun yerde nasıl iyileseceksiniz?
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Yarin gitcem kadir abi doktora yazdirmaya bakalim ne dicek
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

menemen yazdı:Yarin gitcem kadir abi doktora yazdirmaya bakalim ne dicek
Hayırlısı inşallah iyi olur.
Blackened

Mesaj gönderen Blackened »

ABittersweetLi yazdı:senin tedavi nasıl gidiyor cowper.invanza geçtin mi? aslında benim hikayem bölümünde kendine ait bir sayfa oluşturup tüm tedavini ve hikayeni baştan anlatsan da neyi ne zaman kulandığını ve ne kadar etki ettiğini yazsan okuyan arkadaşlar derli toplu bir yerdeki bilgilerden daha fazla fayda sağlayabilirler.
Arkadaşlar invanz tedavisi ben de oldum size en yakın zamanda sonuçları anlatacağım.
Blackened

Mesaj gönderen Blackened »

merhaba cowper. Balen v5 dediğin takviye işemedeki yanma için mi, yoksa genel yanmalar için mi iyi geliyor? 2. Sorum da, sen de invanz tedavisi görüyormuşsun. eğer serum tedavisi olduysan görüşlerin neler?