PENİS BAŞI TAHRİŞİ

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
UmutluAdam

PENİS BAŞI TAHRİŞİ

Mesaj gönderen UmutluAdam »

Arkadaşlar merhaba. 4 yıldır penisimin sünnetli kenarlarında tahriş var. Geçmek bilmedi. Doktorlara gidiyorum, bir şey yok diyorlar. Şu an Travazol kullanıyorum. Sizin böyle kronikleşmiş tahrişler için kullandığınız ilaçlar var mıdır?
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: PENİS BAŞI TAHRİŞİ

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Deride tahriş için cildiyeye gitmen gerekiyor. Bu ilacı cildiyemi yazdı.
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen selmet »

Seninki cildiyelik bir sorun. Travazol kasık mantarlarinin tedavisinde kullanilan bir merhem.
UmutluAdam

Travazol iltihaplara da iyi geliyormuş. Var mı tavsiyeniz.
son
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen son »

Bu tahriş nasıl meydana geldi hatırlıyormusunuz?Mesela benimde penis başında sanki sıcak su dökülmüşte haşlanmış gibi kırmızılaşma var sürekli deri yanığı yada sigara basmış gibi yanma var benimki korunmasız penis ucuna sert uygulanan oral ilişki sonucu oldu hatta boğaźından derinden penis ucuna tükürmede olmuştu aptal gibi müdahale etmedim sanki bağlanmıştım sesim çıkmıyordu dur yapma diyemiyordum öyle ışte sonrasında da kronik prostatit oldum bir yıl oldu cildiye dr' nada gittim bir kaç krem kullandım kremlerikullanırken dahada kötü oldu neticede kimyasal ve penis başı çok hassas
Size tavsiyem travazonal kremi bir haftadan fazla kullanmayın çünki kortizon içeren bir krem deride incelme yapar kaş yaparken göz çıkarmayın dediğim gibi sebep önemli mastürbasyon sonucu aşırı zorlamayla yada banyoda şampuan sabun gibi kimyasallar sebebiyle tahriş olduysa geçer krem dahi kullanmayın sadece saf vazelin kullanın penis başında tahrişleri kolay iyilesmiyor belkide biraz zamana ihtiyaç var diye cem ama 4 yıl olmuş mutlaka bir cildiye uzmanına gidiniz sağlığın utanması cekinmesi olmaz doktor vermeden kafana göre ilaç yada krem asla kullanma
UmutluAdam

son yazdı:Bu tahriş nasıl meydana geldi hatırlıyormusunuz?Mesela benimde penis başında sanki sıcak su dökülmüşte haşlanmış gibi kırmızılaşma var sürekli deri yanığı yada sigara basmış gibi yanma var benimki korunmasız penis ucuna sert uygulanan oral ilişki sonucu oldu hatta boğaźından derinden penis ucuna tükürmede olmuştu aptal gibi müdahale etmedim sanki bağlanmıştım sesim çıkmıyordu dur yapma diyemiyordum öyle ışte sonrasında da kronik prostatit oldum bir yıl oldu cildiye dr' nada gittim bir kaç krem kullandım kremlerikullanırken dahada kötü oldu neticede kimyasal ve penis başı çok hassas
Size tavsiyem travazonal kremi bir haftadan fazla kullanmayın çünki kortizon içeren bir krem deride incelme yapar kaş yaparken göz çıkarmayın dediğim gibi sebep önemli mastürbasyon sonucu aşırı zorlamayla yada banyoda şampuan sabun gibi kimyasallar sebebiyle tahriş olduysa geçer krem dahi kullanmayın sadece saf vazelin kullanın penis başında tahrişleri kolay iyilesmiyor belkide biraz zamana ihtiyaç var diye cem ama 4 yıl olmuş mutlaka bir cildiye uzmanına gidiniz sağlığın utanması cekinmesi olmaz doktor vermeden kafana göre ilaç yada krem asla kullanma

Göstermediğim doktor kalmadı. :)
Travazolu bırak mı diyorsunuz şimdi?
Benim de sürtünme sonucu oldu. Ben de ilaçlardan umudumu kestim, kendi kendine geçerse geçer artık.
son

Mesaj gönderen son »

Evet kullanma travazolu kortizonlu krem bir haftadan fazlası zararlı deride incelme yapar saf vazelin bulabilirseniz onu kullan ama saf vazelin
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Bndede var bu 3 aydir. Hatta sol tarafinda da biraz morluk var. İlk once prostatit belirileri basladi 2 ay sonrda penis basinda kizarilik var elleince sarilasiyor birakinca kipkirmizi
son

Mesaj gönderen son »

menemen yazdı:Bndede var bu 3 aydir. Hatta sol tarafinda da biraz morluk var. İlk once prostatit belirileri basladi 2 ay sonrda penis basinda kizarilik var elleince sarilasiyor birakinca kipkirmizi
Seninki nasıl oluştu oral ilişki yaşadı mı
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Yok benim hoc hayatimda cinsek iliskim olmadi. Ama bosqlirken penisi sikma vardi yani
UmutluAdam

Çok zor iyileşiyor. Benim daha kötü olduğu da oldu. Cinsel ilişki ya da elle yapmaları haftada 1'den fazla yapmamak lazım. Gece de idrara bağlı sertleşmeyi önlemek için saati kurup çok sıkışmadan tuvalete gitmek lazım.
son

Mesaj gönderen son »

Penis başı lezyonları çok zor iyileşiyor hatta bazen öyle kalabiliyorlar malum çok hassas bir bölge seninki şüpheli bir ilişki sonucu olmamış sürtünme demiştin kendi kafana göre kremer kullanma kendi haline bırak bazen o bölgede kremler neticede kimyasal madde var içinde daha kötü sonuç verebiliyor bepanten plus denedinmi yada coresatin dermatit krem