Ereksiyon zayıflığı

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
berkay

Re: Ereksiyon zayıflığı

Mesaj gönderen berkay »

Zaten 50'den sonra BPH(prostat büyümesi) sorunları başlayacak. 60'tan sonra iyileşme diye birşey yok o yüzden, prostatın sorunları bitmiyo ki amk...
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Arkadaslar genelde bu hastaliktan yakinanlar libido dusuklugunden isteksizlikten ereksiyon prb vs bahsediyor benimde aksine libido cok yuksek istek hep var agrida var nasil oluyor anlamiyorum benim durumumda olan varmi prostatit illaki isteksizlik yaparmi bende baska hastalik olma ihtimali varmi acaba?
baran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen baran »

ahmet yazdı:Arkadaslar genelde bu hastaliktan yakinanlar libido dusuklugunden isteksizlikten ereksiyon prb vs bahsediyor benimde aksine libido cok yuksek istek hep var agrida var nasil oluyor anlamiyorum benim durumumda olan varmi prostatit illaki isteksizlik yaparmi bende baska hastalik olma ihtimali varmi acaba?
bu prostatit olabilen bi şey formda bunun bilimsel izahı vardı
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

ahmet yazdı:Arkadaslar genelde bu hastaliktan yakinanlar libido dusuklugunden isteksizlikten ereksiyon prb vs bahsediyor benimde aksine libido cok yuksek istek hep var agrida var nasil oluyor anlamiyorum benim durumumda olan varmi prostatit illaki isteksizlik yaparmi bende baska hastalik olma ihtimali varmi acaba?
Kardes sen cok fazla antibiyotik tedavisi kullandin mi ?
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Kullandim kullanmaz olaydim hastalik devam ediyor antibiyotik icmeyecem artik herkes kullaniyor iyilesen yok
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

ahmet yazdı:Kullandim kullanmaz olaydim hastalik devam ediyor antibiyotik icmeyecem artik herkes kullaniyor iyilesen yok
Bende cok fazla kullandim belki bizde candida mantari vardir o yuzden ereksiyon zayifligi yasiyoruz dicemde sende cok antibiyotik kullanmissin galiba onla alakasi yok. Valla kardes allaha sukret en azindan ereksiyonda ve libidoda zayifligin yok. Agri zamanla gecerde ereksiyon kolay kolay duzelmiyo
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

kadir25 yazdı:
ahmet yazdı:Kullandim kullanmaz olaydim hastalik devam ediyor antibiyotik icmeyecem artik herkes kullaniyor iyilesen yok
Bende cok fazla kullandim belki bizde candida mantari vardir o yuzden ereksiyon zayifligi yasiyoruz dicemde sende cok antibiyotik kullanmissin galiba onla alakasi yok. Valla kardes allaha sukret en azindan ereksiyonda ve libidoda zayifligin yok. Agri zamanla gecerde ereksiyon kolay kolay duzelmiyo

Hocam bu "Candida Mantarı" nedir?
Galip

Mesaj gönderen Galip »

UmutluAdam yazdı:
kadir25 yazdı:

Hocam bu "Candida Mantarı" nedir?
Facebook ta fazlasıyla bilgi alabilirsiniz

https://www.facebook.com/groups/1593917444154587/
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Galip yazdı:
menemen yazdı:bu hastalık 50-60 yasına kadar suruyormus arkadaslar doktora gıttım ole dedı. yaşlı oldugun zaman prostat işlevını yıtrdıgınde sende kurtulursun dedı bana. boşuna antibiyotık fln kullanma dedı. dedim iyilesenler var diye. bana dedıkı onlar kronık prostatit degıllerdir çunku uriner sıstem hastalıklarının belırtiler çok bnzerdır. iyileşenlerde kendılıgınde ıyıleşmiştirler, dokuları falan zarar gormustur ve bu dokular geç ıyılesır onlarda bunu kronık prostatıt sanıyorlar. gelde bundan sonra doktora git
Aynen katılıyıyorum üriner sistem hastalıkları prostatitle çok benzerdir

Menemen,senin durum ne oldu hep eritrosit görülüyordu net teşhis edildimi

valla en son tomografide 3 mm çaplı tas çıktı. doktor kan bundan olablırı dedı ama bana pek mantıklı gelmedı. cunku taş sürekli bir kanamaya neden olmaz gibime geliyor beklıyom bakalım ne olcak. bu arada gunde 50-60 defa olan penıs agrısı suan 8 oldu. bide idrarda yanma ve zorlukta azaldı.bakalım sonumuz ne olcak hayrlısı. ama bnde hiç umut kalmadı. ben en son doktora bn prostatitim dedım oda cinsel ilişkide bulunmamışşın olmaz boyle birşey dedı. tartiştık sonra madem ole dıyorsun qercetin yazdı kullan dedı oda hiçbir eczanede yok
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

ahmet yazdı:Vay be ne guzel dunya en guzel yillarin bu hastalikla geciyor 60 yasindan sonra iyilesecekmis o saatten sonra baska bi hastalik bulur oda mezara goturur hayata bak supermis!!!!!

60 yaşından sonra iyileşmek istemem. Zaten o yaşa gelirsek kös kös evde oturururz. En azında idrara bol bol çıkmak bir spor, bir etkinlik olur. :D
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Aglanacak halimize guler olduk
Galip

Mesaj gönderen Galip »

menemen yazdı:
Galip yazdı:
menemen yazdı:bu hastalık 50-60 yasına kadar suruyormus arkadaslar doktora gıttım ole dedı. yaşlı oldugun zaman prostat işlevını yıtrdıgınde sende kurtulursun dedı bana. boşuna antibiyotık fln kullanma dedı. dedim iyilesenler var diye. bana dedıkı onlar kronık prostatit degıllerdir çunku uriner sıstem hastalıklarının belırtiler çok bnzerdır. iyileşenlerde kendılıgınde ıyıleşmiştirler, dokuları falan zarar gormustur ve bu dokular geç ıyılesır onlarda bunu kronık prostatıt sanıyorlar. gelde bundan sonra doktora git
Aynen katılıyıyorum üriner sistem hastalıkları prostatitle çok benzerdir

Menemen,senin durum ne oldu hep eritrosit görülüyordu net teşhis edildimi

valla en son tomografide 3 mm çaplı tas çıktı. doktor kan bundan olablırı dedı ama bana pek mantıklı gelmedı. cunku taş sürekli bir kanamaya neden olmaz gibime geliyor beklıyom bakalım ne olcak. bu arada gunde 50-60 defa olan penıs agrısı suan 8 oldu. bide idrarda yanma ve zorlukta azaldı.bakalım sonumuz ne olcak hayrlısı. ama bnde hiç umut kalmadı. ben en son doktora bn prostatitim dedım oda cinsel ilişkide bulunmamışşın olmaz boyle birşey dedı. tartiştık sonra madem ole dıyorsun qercetin yazdı kullan dedı oda hiçbir eczanede yok
Bu doktorunda prostatiti geçtim ürolog olduğundan şüphettim peki üriner sistem enfeksiyonları ilişkiylemi olurmuş,sistit olan biri prostatit adayı olabilir
Yada boşalma sırasında penise bası uygulayarak geri çekmekte prostatit sebebi yada idrar tutmayı alışkanlık haline getirmek

Bu 3 mm taş eritrosit sebebi olabilir,kullandığın antibiyotiklere paralel eritrosit sayısı azalıyorsa sebebin yüksek olasılıkla enfeksiyon olduğu azalma olmuyorsa taş yada kistik alan olabilir