ZEYTİNYAĞI LİMON KARIŞIMI VE SODYUM BİKARBONAT

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Ibrahim34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

ZEYTİNYAĞI LİMON KARIŞIMI VE SODYUM BİKARBONAT

Mesaj gönderen Ibrahim34 »

Mrb internetten edindiğim ve belki de sizlerin bildiği şeyler olan fakat forumda rastlayamadığım birkaç yöntemle alakalı deneyim yaşamış ve faydasını görenler bilgilendirirse sevinirim.
Prostatit in dış yüzeyi nasırlaşmış bir hastalık türü olduğu soğuk pres zeytinyağı ve limon karışımıyla prostat bölgesine yapılan masajların yararlı olduğu,
Bir diğeri ise yarım litre suya sodyum bikarbonat ilave edilip makattan şırınga ile enjekte edildiğinde ağrıları ve yanmaları azalttığı bilgileri verilmiş...
Bunların her ikisini deneyip az da olsa faydasını gören var mı?

Ayrıca doç dr Ayşegül çoruhlu nun alkali beslenme önerileri var vücuttaki iltihap kanser aşırı kilo diyabet vb hastalıkların sebebinin asitli hücre yapısı olduğu alkali beslenme ile hücre duvarlarını bazik hale getirip oksijen ve minarellerin heryere ulaşmasını sağlayarak kanser tümör iltihaplı yapı vb oluşumların meydana gelmesine fırsat vermeyerek bağışıklık sistemini güçlendirdiğini ifade ediyor. Bu şekilde diyet uygulayan ve beslenen var mı aramızda?
Ibrahim34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: ZEYTİN LİMON KARIŞIMI VE SODYUM BİKARBONAT

Mesaj gönderen Ibrahim34 »

Sosyum bikarbonat ile karbonatın veya diğer adıyla ingiliz karbonatının farklı olduğu ifade ediliyor. Asıl şifa veren tozun sodyum bikarbonat olduğu üzerinde duruluyor...
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: ZEYTİNYAĞI LİMON KARIŞIMI VE SODYUM BİKARBONAT

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Bu makattan enjekte ile sodyum bikarbonat kullanarak kim iyileşmiş. Nerede yazıyor. Link yazarmısın.
hamit

Mesaj gönderen hamit »

Ibrahim34 yazdı:Mrb internetten edindiğim ve belki de sizlerin bildiği şeyler olan fakat forumda rastlayamadığım birkaç yöntemle alakalı deneyim yaşamış ve faydasını görenler bilgilendirirse sevinirim.
Prostatit in dış yüzeyi nasırlaşmış bir hastalık türü olduğu soğuk pres zeytinyağı ve limon karışımıyla prostat bölgesine yapılan masajların yararlı olduğu,
Bir diğeri ise yarım litre suya sodyum bikarbonat ilave edilip makattan şırınga ile enjekte edildiğinde ağrıları ve yanmaları azalttığı bilgileri verilmiş...

Ayrıca doç dr Ayşegül çoruhlu nun alkali beslenme önerileri var vücuttaki iltihap kanser aşırı kilo diyabet vb hastalıkların sebebinin asitli hücre yapısı olduğu alkali beslenme ile hücre duvarlarını bazik hale getirip oksijen ve minarellerin heryere ulaşmasını sağlayarak kanser tümör iltihaplı yapı vb oluşumların meydana gelmesine fırsat vermeyerek bağışıklık sistemini güçlendirdiğini ifade ediyor. Bu şekilde diyet uygulayan ve beslenen var mı aramızda?
sabah akşam aç karnına çay bardağının dörtte birine zeytinyağı ve bir ad limon sıkıp içiyorum ayrıca yarım litre suya bir çay kaşığı ingiliz karbonatı eritip içiyorum inanılmaz faydasını gördüm halen devam ediyorum buğün dördüncü günüm çok faydasını gördüm tavsiye ederim.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

hamit yazdı:
Ibrahim34 yazdı:Mrb internetten edindiğim ve belki de sizlerin bildiği şeyler olan fakat forumda rastlayamadığım birkaç yöntemle alakalı deneyim yaşamış ve faydasını görenler bilgilendirirse sevinirim.

sabah akşam aç karnına çay bardağının dörtte birine zeytinyağı ve bir ad limon sıkıp içiyorum ayrıca yarım litre suya bir çay kaşığı ingiliz karbonatı eritip içiyorum inanılmaz faydasını gördüm halen devam ediyorum buğün dördüncü günüm çok faydasını gördüm tavsiye ederim.
ne gibi yararını gördün daha açık yazarsan iyi olur..
hamit

Mesaj gönderen hamit »

PENİS İÇERİSİNDEKİ YANMALAR BATMALAR İDRAR YAPARKEN Kİ YANMALAR ÇAMAŞIRINIZ DEĞDİĞİNDE Kİ HASSASİYET KASIK AĞRILARI TABİ TAMAMEN GEÇMİŞ DEGİL AMA YAŞAM KALİTEM YÜKSELDİ PSİKOLOJİM DÜZELDİ NORMAL YAŞANTIMA KATKISI ÇOK DEDİĞİM GİBİ BUĞÜN DÖRDÜNCÜ GÜNDEYİM BENDEKİ SONUÇLAR GAYET İYİ İNŞ.BAŞKALARINA DA FAYDASI OLUR
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Re: ZEYTİN LİMON KARIŞIMI VE SODYUM BİKARBONAT

Mesaj gönderen Erhan1976 »

Ibrahim34 yazdı:Sosyum bikarbonat ile karbonatın veya diğer adıyla ingiliz karbonatının farklı olduğu ifade ediliyor. Asıl şifa veren tozun sodyum bikarbonat olduğu üzerinde duruluyor...
Bu Sodyum Bikarbonat neymiş ya, biraz baktım da kanseri bile yok ettiğini söyleyenler var. Yalnız yüksek tansiyonu olanlar dikkat!
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Hikaye onlar ben cok ictim bundan bir ise yaramiyor
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

ahmet yazdı:Hikaye onlar ben cok ictim bundan bir ise yaramiyor
Valla prostatit için diyorsan neler neler yaramıyor, karbonat ne yapsın. :D Zaten makattan şırınga denilmiş prostatitle ilgili. Ben propolisle kanserde ilerlemenin durduğuna şahit oldum, o yüzden alternatif tedavi yöntemlerini bi çırpıda silip atmamak gerekir.