SICAK SU MUHABBETİ. BİR TECRÜBE.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

SICAK SU MUHABBETİ. BİR TECRÜBE.

Mesaj gönderen muharremmer »

SICAK SU RAHATLATIYOR AMA BEN NORMALDE SOĞUK SU İLE BANYO YAPMAYI SEVEN BİR İNSANIM. KIŞIN BİLE YAPTIĞIM OLUYOR. HATTA SICAK SU İLE BANYOYU ARADA SIRADA GEVŞEMEK İÇİN YAPAN BİRİYİM. O DERECE GENELDE SOĞUK SU İLE BANYO YAPARIM.

ŞİMDİ.

PROSTAT DENEN BU MERETİN VÜCUTTAKİ KONUMU İTİBARİYLE AZ KAN DOLAŞIMI OLAN BİR YERDE OLDUĞUNU HERKES SÖYLÜYOR. KAN DOLAŞIMININ MASAJLA FİLAN BİR ŞEKİLDE HIZLANDIRILMASI OLUMSUZ DURUMUN OLUMLUYA GİTMESİNDE YARAR SAĞLAYACAĞI FİLAN KONUŞULUYOR.

BİR TECRÜBE Mİ PAYLAŞACAĞIM. AMA HERKESTE OLMAYABİLİR. ONA GÖRE YAPIN. BENDE EN AZINDAN EREKSİYON HALİNDE SERTLEŞMEYİ VE HAZZI ÇOK ÇOK ARTTIRIYOR.

MASTURMASYON YAPARKEN TESTİS BÖLGESİNE VE ÇEVRESİNE SOĞUK SU TUTTUĞUMDA SERTLEŞMENİN ARTTIĞINI VE BUNA MUKABİL HAZZIN ARTTIĞINI TECRÜBE ETTİM. YANİ HERALDE SOĞUK SU İLE KAN AKIŞI ÇOK ARTTIĞI İÇİN BU OLUYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

TEKRAR SÖYLÜYORUM BENDE ÖYLE OLDU İSTEYEN DENESİN. SONRA DAHA KÖTÜ OLDU DEYİP SÖVMEYİNDE . :D

AMA SOĞUK SUYUN SPERM ARTTIRICI ETKİSİ VARMIŞ. İNTERNETTE YAZIYOR.
ÇOK SICAK SUYUNDA TAM TERSİ SPERMLERİ ÖLDÜRÜYOMUŞ ÇOK SICAK SU. YANİ BU SAĞLIKLI KİŞİLER İÇİNDE GEÇERLİ.

(VE DE VÜCUDU SOĞUK SU İLE BANYOYU KALDIRABİLECEKLER YAPSIN)
baran17

Re: SICAK SU MUHABBETİ. BİR TECRÜBE.

Mesaj gönderen baran17 »

[quote="muharremmer"]SICAK SU RAHATLATIYOR AMA BEN NORMALDE SOĞUK SU İLE BANYO YAPMAYI SEVEN BİR İNSANIM. KIŞIN BİLE YAPTIĞIM OLUYOR. HATTA SICAK SU İLE BANYOYU ARADA SIRADA GEVŞEMEK İÇİN YAPAN BİRİYİM. O DERECE GENELDE SOĞUK SU İLE BANYO YAPARIM.

ŞİMDİ.

PROSTAT DENEN BU MERETİN VÜCUTTAKİ KONUMU İTİBARİYLE AZ KAN DOLAŞIMI OLAN BİR YERDE OLDUĞUNU HERKES SÖYLÜYOR. KAN DOLAŞIMININ MASAJLA FİLAN BİR ŞEKİLDE HIZLANDIRILMASI OLUMSUZ DURUMUN OLUMLUYA GİTMESİNDE YARAR SAĞLAYACAĞI FİLAN KONUŞULUYOR.

BİR TECRÜBE Mİ PAYLAŞACAĞIM. AMA HERKESTE OLMAYABİLİR. ONA GÖRE YAPIN. BENDE EN AZINDAN EREKSİYON HALİNDE SERTLEŞMEYİ VE HAZZI ÇOK ÇOK ARTTIRIYOR.

MASTURMASYON YAPARKEN TESTİS BÖLGESİNE VE ÇEVRESİNE SOĞUK SU TUTTUĞUMDA SERTLEŞMENİN ARTTIĞINI VE BUNA MUKABİL HAZZIN ARTTIĞINI TECRÜBE ETTİM. YANİ HERALDE SOĞUK SU İLE KAN AKIŞI ÇOK ARTTIĞI İÇİN BU OLUYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

TEKRAR SÖYLÜYORUM BENDE ÖYLE OLDU İSTEYEN DENESİN. SONRA DAHA KÖTÜ OLDU DEYİP SÖVMEYİNDE . :D

AMA SOĞUK SUYUN SPERM ARTTIRICI ETKİSİ VARMIŞ. İNTERNETTE YAZIYOR.
ÇOK SICAK SUYUNDA TAM TERSİ SPERMLERİ ÖLDÜRÜYOMUŞ ÇOK SICAK SU. YANİ BU SAĞLIKLI KİŞİLER İÇİNDE GEÇERLİ.

(VE DE VÜCUDU SOĞUK SU İLE BANYOYU KALDIRABİLECEKLER YAPSIN)[

Vücudumuzdaki kan damarlari sicaga maruz kaldiginda genleserek genisler buda kan dolasimina etki eder soguk tam tersi etki yapar mesala gözünüze bir yumruk yediginizde oraya buz koyarsiniz cünkü kan akisini yavaslatmak istersiniz yoksa morluk ve sislik artar vs.vs ancak testislerdeki olay baska testislerdeki spermlerin korunmasi vücut ic isisi miktari yüksektir o nedenle testislerimiz vücudumuzun disindadir serin kalmasi icin ortalama vücut isisi sanirim 37-38 derecedir kadin erkek arasinda degistigi belirtilir demekki spermler icin 37-38 derece yüksek bir isi oturma banyosundaki su isisi ne kadar ? tahminin 50 derece civarindadir yada daha az yada fazla tabiki bu isi oranin testisleri haliyle etkiler. Sok diye bir yöntem vardir sporcular bazi hekimler bunu kullanirlar iki havuz yada küvet vardir biri sicak su digeri soguk su doldur kisi bir sicaga sonra soguga seklinde girer cikar buda damarlarin genisleyip daralmasina yol acar adeta masaj etkisi yapar bu yöntemde denenebilir ama etkisi ne olur kim bilir ?
baran17

Re: SICAK SU MUHABBETİ. BİR TECRÜBE.

Mesaj gönderen baran17 »

Böylelikle kan damarlarimizda ic organlarimizda ve ya hücrelerdeki toksinler bazi atik maddeler temizlenir. Özellikle spor sonrasi olusan agrili durum icin cok iyidir et kirilmasi et kesmeside diye adlandirlan durumada iyi gelir .