Spermde fışkırma

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Vatanevladi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Spermde fışkırma

Mesaj gönderen Vatanevladi »

Dostlar merhaba, her gün yapılan veya 2 günde 1 yapılan mastürbasyonda fışkırma olmuyor maks 1cm oluyordur 7günlük bir perhizde mesela fışkırma yaşanıyor sizce bu durum normal mi?.Sağlıklı günlerinizdeki durumunuzu hatırlayıp ona göre yorum yaparsanız çok memnun olurum.Herkese geçmiş olsun iyi günler.
Vatanevladi

Re: Spermde fışkırma

Vatanevladi yazdı: 06.07.2024 - 20:16 Dostlar merhaba, her gün yapılan veya 2 günde 1 yapılan mastürbasyonda fışkırma olmuyor maks 1cm oluyordur 7günlük bir perhizde mesela fışkırma yaşanıyor sizce bu durum normal mi?.Sağlıklı günlerinizdeki durumunuzu hatırlayıp ona göre yorum yaparsanız çok memnun olurum.Herkese geçmiş olsun iyi günler.
Bu arada miktarda bir problem görmüyorum ama dediğim gibi fışkırma yaşanmıyor.
sahınnn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen sahınnn »

Vatanevladi yazdı: 06.07.2024 - 20:16 Dostlar merhaba, her gün yapılan veya 2 günde 1 yapılan mastürbasyonda fışkırma olmuyor maks 1cm oluyordur 7günlük bir perhizde mesela fışkırma yaşanıyor sizce bu durum normal mi?.Sağlıklı günlerinizdeki durumunuzu hatırlayıp ona göre yorum yaparsanız çok memnun olurum.Herkese geçmiş olsun iyi günler.
Normal değil kardeşim sağlıklı günlerde duvarlara ismimizi yazardık ☺️
Hikayeni ve bu hastalığa ne zamn yakalandığını bilmiyorum ama özellikle prostat sıvısından
Lökosit sayımı,pcr,kültür üreme olursa Antibiyogram yaptır herhangi bir bakteri üremez ise 5 günlük cinsel perhiz sonrası
Prostat masajı sonrası sperm kültürü yaptır,idrar kültürü ve lökosit değeri için Tam idrar tahlili(tit) yaptırabilirsin
Bunları yaptırmadan herhangi bir antibiyotik kullanmanı önermem geçmiş olsun
sahınnn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen sahınnn »

Birde evli değil isen boşalırken kendini zorlama penisinin ucunu sıkma,daha geç gelsin diye yarıda bırakma,tükürük ,sabun kullanma haftada 2 yada 3 defa boşal en fazla
İdrarını tuvalette iken ayakta yapma,haftada 2 defa aşırı sıcak olmamak kaydıyla sıcak suya otur oturduğunda penisinin ucu suyun içinde olmasın(makatındaki bakteri,mantar)su yolu ile penisine temas edebilir.
Ayaklarını sıcak tut
Vatanevladi

sahınnn yazdı: 07.07.2024 - 00:20
Normal değil kardeşim sağlıklı günlerde duvarlara ismimizi yazardık ☺️
Hikayeni ve bu hastalığa ne zamn yakalandığını bilmiyorum ama özellikle prostat sıvısından
Lökosit sayımı,pcr,kültür üreme olursa Antibiyogram yaptır herhangi bir bakteri üremez ise 5 günlük cinsel perhiz sonrası
Prostat masajı sonrası sperm kültürü yaptır,idrar kültürü ve lökosit değeri için Tam idrar tahlili(tit) yaptırabilirsin
Bunları yaptırmadan herhangi bir antibiyotik kullanmanı önermem geçmiş olsun
Bende hastalıktan öncede durum böyleydi.Pcr negatif kültür negatif prostat sıvısındada lökosit yok bende.Yaptırdığım testleri profilimde yazdığım yazılardan okuyabilirsin bu forumda en çok test yaptıran insanlardan birisi olduğumu düşünüyorum.zaten şikayetimde kalmadı açıkçası.Bazen idrar problemi yaşıyorum sabahları sadece bu kadar.Bu durum neden böyle bilmiyorum 5 gün yapmayınca fışkırma fena değil ama dediğim gibi her gün veya 2 günde 1 yapınca anlattığım duruma dönüyor ne yapmam lazım açıkçası emin değilim.