Hastaligimi sevmiyorum

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
prostatiniseveyim

Hastaligimi sevmiyorum

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Ayrica aq ben bu hastaligin
prostatiniseveyim

Re: Hastaligimi sevmiyorum

Bu drlar muhendis gibi konusmayi cok seviyolar

Aq anlamadiklari bi sey varsa hmn hastayi azarliyolar yok o yapmaz bundan degil

Lan got kafamda yaratiyom ben bunu agrio iste

Bakin bambaska bi sey anlatacam sizlerre

Biliosunuz omurgamda kirik var 1 aydir.yatiorum yalniz yattikca agrilarim daha da kotu oldu dra gittim dedimki hocam bu agrilar bacagima vuruyor dedim

Kirik agrisi bacaga vurmaz sinire basi yok dedi

Aq ben yalan mi soyluyom bacak druna git de diyemio cunku bacak druda kendisi

La yavsak nolcak bnm bu agrilar diom.agri yapmaz kirik iyi de benm bacahim agrio beni.mahvedio nedenini bulsana got

Neyse vardim bugun baska dra gittim o yvvsakta ayni cevabi verdi yalniz tabi iyi bi adam saolsun ilgilendi 3 kere sordum hocam nolcak bu bacak agrisi diye sikistiriom fitik mi var ayni zamanda agriyi fitik mi yapio diye adam yok fitigin buyuk deil dedi eee ne o zaman nie bu agri var la yerimde duramiom

En sonuda dediki kaslari falan calistir cok yatma dedi

Haftaya gel film cekelim niye haftaya d3d8m.o da cunku 2. 4. 6
Haftalarda film cekioz dedi

la hoca ben sana bugun ilk d3fa 5. Haftada geldim daha oncede film yok sen 5. 7. Ve 9. Haftalarda cek tek sayili haftalarda gorunmuo mu dedim yyooo dedi cekelim o zqman dedi benm bu dra taksiyle gidip gelmem buyuk bi olay 30 km uzaklikta hastane istanbul trafihi bir de agri arabada artio zor biniyorum normalde hep evdeyim haftaya ayni eziyeti nasil cekeyom gelmisken yap dedim adamin.mazareti 2 . 4 haftalarda cekilirmis neyse lutfetti cekti gelmisken yap dedum

bana bi gelis 150 lira daha masraf git gel taksi 100 lira tutuo agrisi belasi cefasi

Neyse adam filmi cekti bi bakti aaaa gaz birikmis

Ya bak agriyo o gaz sikisma yapio iste nasil gececgeini soylemedi bunlarda boyle.dizi gibi bugun git yarin gel sonra bi daha gel hayir her gelmeme de para almio haftaya gelince para odemeiyecektim niye haftaya sallio ki beni

6 . Hafta olacakmis neyse hallettik agrinin kaynaginida bulduk film cekilince

İlk gittigim yavsak agri magri yapmaz deyip cikti kirik tan olamz dedi bacaga vuran agri yapmaz tamam kirik yapmazama arastirsan bulacan nedeni. Niye ilgilenmezler anlamiorum

Of off

Yalniz en yavsagi da bu cukle ugarasanlar ha
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

yarın bir doktora gideceğim.adam en iyi hekimde bu doktor hakkında kimsenin iyileştiremediği hastalığımı iyileştirdi diye yazmış.bu hastalık heralde prostatit dışında bir hastalık değildir diye düşünüyorum.ayrıca doktor da tesadüf bizim semtte göreve başlamış.yarın bakalım neler diyecek :)
prostatiniseveyim

ABittersweetLi yazdı:yarın bir doktora gideceğim.adam en iyi hekimde bu doktor hakkında kimsenin iyileştiremediği hastalığımı iyileştirdi diye yazmış.bu hastalık heralde prostatit dışında bir hastalık değildir diye düşünüyorum.ayrıca doktor da tesadüf bizim semtte göreve başlamış.yarın bakalım neler diyecek :)

Urolog mu devlette di mi
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

evet ürolog.devlette çalışıyor.bu kez ilk idrarı yapmadan gideceğim.belki bir şeyler çıkar.
prostatiniseveyim

Hadi.insallah
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

Prostatınıseveyim, kardeş belki biliyorsundur omurga kırığına en iyi gelen şey burçaktır. Benim de seneler önce kırık vardı. Çelik korseyle dolaşıyodum yazın sıcağında, dediler 2 ay korse takacaksın. Daha sonra bi akraba burçak kullan dedi. Aktardan aldık, lapa yapıp beze sarıp sıcak bi şekilde kırığın olduğu yere koyduk. 3 haftada iyileşti kırık. Yavşak doktor da bu nasıl oldu dedi. :) Geçmiş olsun.
prostatiniseveyim

Erhan1976 yazdı:Prostatınıseveyim, kardeş belki biliyorsundur omurga kırığına en iyi gelen şey burçaktır. Benim de seneler önce kırık vardı. Çelik korseyle dolaşıyodum yazın sıcağında, dediler 2 ay korse takacaksın. Daha sonra bi akraba burçak kullan dedi. Aktardan aldık, lapa yapıp beze sarıp sıcak bi şekilde kırığın olduğu yere koyduk. 3 haftada iyileşti kırık. Yavşak doktor da bu nasıl oldu dedi. :) Geçmiş olsun.

Yok kardes bilmiyordum sagol ilk defa duydum

Sende tek omur mu kirikti simmdi iyi misin sonra bi hasar biraktimi 3 haftada hemen ise guce basladinmi

Demin hastaneye gidiyodum bi otobuse bindim adam bi gaza basti ben daha binmeden yine sikti belimi 5 hafta oldu agrilar azaldida omurga zayif heralde hala en ufak sey agritio
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

Bişey değil. D9'da kırık vardı bende. Dediğim olay 8 sene önceydi, 3 haftada geçti, işe başladım. Normalde 2 ayı bulur en az. Daha sonraki bazı kırık olaylarında da uyguladık, aynı sonucu aldık. Belki her bünyede ya da kırıkta farklı süreler olabilir ama vücuttaki kırıkların düşmanı burçak denilen madde. Sen hiç vakit kaybetmeden aktara git hocam, burçak iste. Her aktarda satılmıyor, başka bişey vermeye kalkarlarsa alma, "nohut değil mi o?" diyen dingiller bile var çünkü aktar geçinen. :) Her gün kırığa uygulaman lazım, büyük faydasını göreceksin.
prostatiniseveyim

Dedigini yapicam 5 hafta oldu hala kaynamais