Doktor Tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Yorgun123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Doktor Tavsiyesi

Mesaj gönderen Yorgun123 »

Merhabalar,
1.5 yıldır bu illeti çekiyorum herhangi bir akıntım vs yok. Sarı meni sıkıntı ile karşı karşıyayım ayrıca idrarda da hafif bir yanma var. Ayrıca meniyi fışkırtmada yeterli seviyelerde değil. Bir çok doktora gittim fakat fayda görmedim şimdi İstanbula geliyorum sırf bu işi çözebilmek için. Hem pcr hem kültür hem lökossit bakan istanbulda hangi doktor var tavsiye edebileceğiniz hepsine baktırmak istiyorum prostat sıvısına daha hiç baktırmadım onun kesin bakılması gerekiyor çünkü.
yenicezseni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Doktor Tavsiyesi

Mesaj gönderen yenicezseni »

Hocam bence bir doktordan prostat masaji ile siviyi aldirip kendiniz o siviyi laba goturun ve kultur + pcr + antibiyogram yaptirin.Levent Turk , Cuneyt Sevinc prostat masaji yapar.
yenicezseni

Levent Turk kendisi de prostta masajindan sonra o siviyi laba veriyor ama normalden daha fazla ücret çıkıyor maalesef üzerine yaklaşık 2 k ekliyor .Zerre acima kalmamis bu doktorlarda.
Yorgun123

Hocam zafer oyman çok fazla forumda geçmiş onun için ne düşünüyosunuz bu işlemleri yapmaz mı?
Yorgun123

Ve hangi laba götüreyim sizce
yenicezseni

Yorgun123 yazdı: 11.06.2024 - 19:16 Hocam zafer oyman çok fazla forumda geçmiş onun için ne düşünüyosunuz bu işlemleri yapmaz mı?
Hocam benim duyduğum kadariyla Zafer hoca kültür ve pcr yapılmasına pek hoş bakmıyor mantıksız buluyor bu işlemi.Ben şahsen bayramdan sonra gelişim veya düzende yaptiracagim kultur ve pcr olayini.Siviyi aldirmayi da Levent Turk veya Cuney Sevincte yaptiracagim.
Masaj 1.5k civari tutsa kultur 400 tutsa pcr da 3.5k olsa
5.4k yapiyor hocam.
bel_soğukluğu

Mesaj gönderen bel_soğukluğu »

yenicezseni yazdı: 11.06.2024 - 19:42
Yorgun123 yazdı: 11.06.2024 - 19:16 Hocam zafer oyman çok fazla forumda geçmiş onun için ne düşünüyosunuz bu işlemleri yapmaz mı?
Hocam benim duyduğum kadariyla Zafer hoca kültür ve pcr yapılmasına pek hoş bakmıyor mantıksız buluyor bu işlemi.Ben şahsen bayramdan sonra gelişim veya düzende yaptiracagim kultur ve pcr olayini.Siviyi aldirmayi da Levent Turk veya Cuney Sevincte yaptiracagim.
Masaj 1.5k civari tutsa kultur 400 tutsa pcr da 3.5k olsa
5.4k yapiyor hocam.
Mantıksız bulmuyor. Üreme olmuyor baksam ne olacak diyor ilk olarak ama bakarsan büyük çoğunlukta üreme oluyor. Sonra olsun içim rahat etsin diye ısrar edersen paran boşa gitmesin der ama sırf prostat sıvısı almak için pcr parası alır ve bunu yapan duyduğum tek kişidir. İşi teşhis koymak olan kişi teşhis koymak için ekstra para alır.
Sen her ay git dayasın ezbere 3 tane anti. İster iyileş ister iyileşme. Her ay git parmağı ye öde parayı yeterki. Senin ayların, yılların, maddiyatın, psikolojin bitmiş önemli değil. Kültür ve pcr ile bakteriyi öğrenip tedavi alırsan iyileşirsin falan sonra niye gidesin her ay ve 1-2 yıl. İyileşirsin mazaallah..
yenicezseni

Hocam buarada benim gördügüm de büyuk çoğunlukta üreme oluyor.Maalesef doktorlar çok acimasiz bu konuda .
bel_soğukluğu

En az 4 ayımı çaldı. Tonla para ödedim. Ona ayrı, eczaneye ayrı. Onca yol teptim. Haram olsun ne diyim. Parayı kültür ve pcra verin. Doktor olarakta enfeksiyonla ilerleyin.
alanyali
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Mesaj gönderen alanyali »

Bende lökosit çıkmadı prostatit değilsiniz dedi. O zaman neyim dedim cevap vermedi. Sen normal bir ürologsun ve sana muayene parası ödedim eğer sadece prostat sıvısı alıp prostatite tanı koyacaksan neden muayene parası ödüyorum.İşi sadece prostat sıvısı almak ve akşama kadar lökosit saymak. Yani prostatit diye bir hastalık olmasa günde 1 hastası olacak bir doktor bu hastalık sayesinde dilden dile dolaşıyor. Yatsın kalksın dua etsin
bel_soğukluğu

alanyali yazdı: 11.06.2024 - 22:13 Bende lökosit çıkmadı prostatit değilsiniz dedi. O zaman neyim dedim cevap vermedi. Sen normal bir ürologsun ve sana muayene parası ödedim eğer sadece prostat sıvısı alıp prostatite tanı koyacaksan neden muayene parası ödüyorum.İşi sadece prostat sıvısı almak ve akşama kadar lökosit saymak. Yani prostatit diye bir hastalık olmasa günde 1 hastası olacak bir doktor bu hastalık sayesinde dilden dile dolaşıyor. Yatsın kalksın dua etsin
Varikosel ve hpv de vae bende. Ama bir kere bile muayene etmediği için 6 ay sonra başka doktora gittiğimde o koydu tanıyı. Gonore ile falan prostatit olduysan iyi ediyor onun dışında iyileştirdiği kimse yok. Yani yüzde 5 falan o da belki.
yenicezseni

bel_soğukluğu yazdı: 11.06.2024 - 21:06 En az 4 ayımı çaldı. Tonla para ödedim. Ona ayrı, eczaneye ayrı. Onca yol teptim. Haram olsun ne diyim. Parayı kültür ve pcra verin. Doktor olarakta enfeksiyonla ilerleyin.
Prostat sivisindan kultur antibiyogram ve pcr yapildiktan sonra bende en dogrusunun iyi bir enfeksiyoncu oldugunu dusunuyorum.Gitigim urologun verdigi antinin dusuk dozaj oldugunu belirtti enfeksiyoncu .O dozajin işe yaramayacagini soyledi ve miktarinin artmasi gerektigini soyledi.En basit örnek.
bahtsizbedevi01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

yenicezseni yazdı: 11.06.2024 - 11:03 Levent Turk kendisi de prostta masajindan sonra o siviyi laba veriyor ama normalden daha fazla ücret çıkıyor maalesef üzerine yaklaşık 2 k ekliyor .Zerre acima kalmamis bu doktorlarda.
hocam özelden mesaj attım bakar mısın