ÇÖZÜM VAR UYGULAMA YOK

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: ÇÖZÜM VAR UYGULAMA YOK

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Acaba birimiz türkiyede ses getirecek bi eylem mi yapsa mesela köprüye çıkıp intihara teşebbüs etsem kameralar vs gelse ben de derdimi anlatsam bu hastalıktan ölmk istediğimi vs sölesem belki sesimizi duyururuz türk filmi tadında oldu sanırsam :D
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Acaba birimiz türkiyede ses getirecek bi eylem mi yapsa mesela köprüye çıkıp intihara teşebbüs etsem kameralar vs gelse ben de derdimi anlatsam bu hastalıktan ölmk istediğimi vs sölesem belki sesimizi duyururuz türk filmi tadında oldu sanırsam :D
Kardeş sana enjeksiyon fayda etmedimi
HAMDYALNIZSANADIR

Ben 1. Enjeksiyonu oldum 2. Enjeksyon için gittiğimde mehmet hoca işemen çok anormal prostatit dışı görmm lazım dedi penise sonda benzeri bişi soktu ve sadece 4-5 cm ilerledi son gitmedi daha sonra üretra dilatosyonu yapmam gerekiyo dedi ve yaptı idrarım bi nebze olsun düzene girdi fakat idrar hissim dewam ediyo mesanenin kendini toparlaması 4-5 ay sürebilir bekleyecz dedi bekliyoz lakin nadiren de olsa ağrılar yokluyo böbrekler ve makatta 2-3 saniyelik sızı gbi bişi oluyo daha hastalığımı bile tam olarak bilmiyorum belki kullandığım takviyeler işe yarıyo çörek otu yağı , ew yapımı elma sirkesi , kabak çekirdeği yağı , hindistan cevizi yağı , zinco , magnorm , ligone, ntbiotic, cranbeery, quercetin bir de bal propolis arı sütü polen karışımı yaptım sabah akşm aç karna alıyorm ereksiyona da çok faydalı şuan ağrılarım sıfıra yakın tek sıkıntım idrar onun için de prostea kullanıyorum yaklaşık 30 gün oldu başlayalı bekleyip görcez ama bu takviyelerle bi yere kadar havalar ısınsın mikrobu bulmak ve yok etmk için gerekeni yapıcam çünkü bu şekilde bi yaşam sürmek çok zor insan içine çıkamaz oldum ha bir de hafta da 3 gün akşm spor yapıyorum çok şükür iyim
Galip

Mesaj gönderen Galip »

ahmet yazdı:
Galip yazdı:
ahmet yazdı:Bu işi özel hastanede parasıyla yapacak adam bulunabilir ben iyileşeceğimi bilsem böyle bir tedaviyi yaptırırım para hiç önemli değil
Bu imkanın varsa hiç düşünme tabi önünde engeller var en önemlisi sende hiç mikrop bulunmazsa serumu zor takarlar sende,mikrop yok ama şikayetler tavan diyebilirsin tabi doktorlar bu işin uzmanı olduğu için yok serum merum al şurdan iki paket cipro iç derler genelde yaşadığımız hikayeler
Halihazırda böyle bir imkanım yok fakat burda düşünüldüğü kadarda zor bir şey olduğunu düşünmüyorum özel hastaneler genelde ürün satma çabası içindedirler gereksiz yere bile birçok tetkik istenebiliyor çıkarsın enf dr una durumu anlatır antibiyotik serum uygulanması istediğini söyleyebilir parasıyla uygulatabilinir diye düşünüyorum bunun içinde üst düzey bürokrat sanatçı falan olmaya gerek yok burda dillendirildiği gibi atla deve değil neticede
Dediğin gibi atla deve olmazsa ben zaten bu başlığı açmazdım "Çözüm var Uygulama Yok"
Yok olsa burda onlarca hasta yıllardır hastane doktor,doktor,hastane gidip geliyoruz hiçmi bir doktor birimize demez bukadar tablet vs. sonuç alamadık bide en azından 1 hafta 10 gün bi damardan girelim belki sonuç alırız demez,benim isteğim bu tedavinin kendini prostatit vakalarında tıp literaturunde benimsenen ve genelde prostatit hastalarına hekimler tarafından uygulanan tedavi yolu olmasıdır
Onur
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen Onur »

Fatih86 yazdı:Masaji kendin nasil yaptin hocam ?
Fatih, google'a yazarsan rahatlikla bulabilirsin. Bir tanesinin linkini koyuyrum, once parmakla nasil yapilabilecegini anlatiyor, sonra ekipmanla...
http://www.prostate-massage-and-health. ... u4YbWZXfCS

Parmakla yerini bulmak hic zor degil, yeterince derine girebilirsen ve dogru yone, balon gibi yuvarlak bir dokuyu hissediyorsun. Adamin anlattigi sekilde hafif baskiyla birlikte dogru hareketleri yaparsan faydasi olacaktir, bana oldu en azindan, 6. Gun oldu ve makattaki doluluk hissi yok sayilir. 3-4 dakika yeterli bu arada. Sonrasinda bosaldim, orgazmdaki hissiyat da en az iki katina cikiyor bu arada, sasirtici gercekten.
esmergenc

Mesaj gönderen esmergenc »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Ben 1. Enjeksiyonu oldum 2. Enjeksyon için gittiğimde mehmet hoca işemen çok anormal prostatit dışı görmm lazım dedi penise sonda benzeri bişi soktu ve sadece 4-5 cm ilerledi son gitmedi daha sonra üretra dilatosyonu yapmam gerekiyo dedi ve yaptı idrarım bi nebze olsun düzene girdi fakat idrar hissim dewam ediyo mesanenin kendini toparlaması 4-5 ay sürebilir bekleyecz dedi bekliyoz lakin nadiren de olsa ağrılar yokluyo böbrekler ve makatta 2-3 saniyelik sızı gbi bişi oluyo daha hastalığımı bile tam olarak bilmiyorum belki kullandığım takviyeler işe yarıyo çörek otu yağı , ew yapımı elma sirkesi , kabak çekirdeği yağı , hindistan cevizi yağı , zinco , magnorm , ligone, ntbiotic, cranbeery, quercetin bir de bal propolis arı sütü polen karışımı yaptım sabah akşm aç karna alıyorm ereksiyona da çok faydalı şuan ağrılarım sıfıra yakın tek sıkıntım idrar onun için de prostea kullanıyorum yaklaşık 30 gün oldu başlayalı bekleyip görcez ama bu takviyelerle bi yere kadar havalar ısınsın mikrobu bulmak ve yok etmk için gerekeni yapıcam çünkü bu şekilde bi yaşam sürmek çok zor insan içine çıkamaz oldum ha bir de hafta da 3 gün akşm spor yapıyorum çok şükür iyim
Gün icerisinde Bu takviyelerin hepsini mi kullaniyosun peki ? bal propolis polen 3. Unu karistirinca daha mi etkili ?
HAMDYALNIZSANADIR

Bal propolis arı sütü polen karıştırtır ve sabah akşm aç karna bi yemk kaşığı ya da tatlı kaşığı al ereksiyon problemin kalmaz kardeş
esmergenc

Bende makatta batma ve bacaklarda yanma problemi vardi en son doktorum gabateva 300 mg isimli ilac verdi 3 aylik 1 aya yaklastim yanmam kesildi batma yada boyle karincalanma gibi ona iyi gelir mi acaba
HAMDYALNIZSANADIR

Bilmiyorum kardeşim denemekte fayda var yukarda yazdığım takviyeler benim ağrılarımı sıfırladı diye bilirim sabırla kullanmk lazım ha ben de işe yaradı diye sen de yarar ya da yaramaz diyemem denemende fayda var kardeş
esmergenc

Aynen kardesim saolasin bi deneyeyim
HAMDYALNIZSANADIR

Dene kardeşim faydasını göreceksşn kuş uçuşa hazır olacak :D
esmergenc

Ozelden mesaj yazdim geldimi sana acaba :)
secret

Mesaj gönderen secret »

ABittersweetLi yazdı:Bahsetmeyebilir. Neden bu kadar şaşırdın ki. Aynı çapada enfeksiyon hastalıkları profesörünün bu prostatit hastalığı asıl bizim işimiz neden bu hastalar ürologlara gidiyorlar demişliğini biliyorum mesela. senin gittiğin doktorun başına böyle bir durum gelmemiştir.Bilim tek düze değildir. Aynı hastanede farklı doktorlara gidersin iki doktorda farklı tedaviler uygularlar.çapadaki gittiğin profesörün adı nedir.
Ben sisli etfalda enfeksyon hastaliklari bolumune gitmistim. Urologa yonlendirmislerdi.