Meni Kültüründe Bakteri Çıkarsa

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Meni Kültüründe Bakteri Çıkarsa

Mesaj gönderen kadir »

Speaky yazdı: 26.04.2024 - 11:13
kadir yazdı: 25.04.2024 - 23:35
ymnbeyy yazdı: 25.04.2024 - 22:22 Çok faydalı ,şimdi bir soruda ben soracağım eski mesajları okuduğum kadarıyla bir bilgi edindim teyit edebilirseniz iyi olur.Kadir abi cevaplamış sanırım her sağlıklı prostatta bakteri görülmesi normaldir değil mi ?Önemli olan bakterinin yoğunluğu kolonize miktarı .Örneğin ben de stap çıkmıştı fakat bu bilgiyi edindikten sonra labın gönderdiği pdfi tekrar baktım kolonize miktarı ile ilgili bişey yazmıyor. Stap aeureus görüldü yazıyordu sadece.Yoğunluğunu da ölçen mi diyeyim lab var mı oraya verelim kültürleri? Teşekkürler
Flora bakterisi Kolonizasyon referans değeri negatif ise sorun yok. Kültürü yapan laboratuvar firması yada hastane neyse kolonizasyon miktarınıda belirtmesi gerekir.

Kadir abi bu testis ağrısını bakteri mi yapıyor inflamasyon mu. Mesela benim sol da hiç ağrı yok sağ da ise boşalmadan sonra ufak tefek ağrılar oluyor 1 dakika sürüyor gidiyor ondan sonra tekrar boşalana kadar yok
Uzun süre ereksiyonda kalıp ejeküle olmamak testis ağrısı yapar. Ejekulasyon sonrası ağrı kaybolur.