Antibiyotik usg semptomlar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kmpfedaisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Antibiyotik usg semptomlar

Mesaj gönderen Kmpfedaisi »

Arkadaşlar epididimit var bende cinsel bulaşa bağlı. Zatne forumda söylemiştim daha önce antibiyotiklerle ağrım artıyor fakat usgde enfeksiyon gerilemiş gözüküyor hiçbir şekilde bir problem gözükmüyor ama ağrı stabil devam antibiyotiği bırakınca ağrı azalıyor. Ne düşünüyorsunuz antibiyotik işe yaeamıyor mu yoksa yan etki vs gibi birşey mi? Bu sorunun cevabını sanırım doktorlarda forumdakilerde tahmin edebiliyor ancak 1 hafta monodoks 1 kutuda tavanic kullandım 1 hafta sonra test verdim herşey negsrif çıktı. 2 hafta olucak cipro devam edelim dedi doktor antbiyograma göre ama ağrım fix devam ediyor artış var. Trstis ağrısı
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Antibiyotik usg semptomlar

Mesaj gönderen Dertlii »

Geçmiş olsun ne şekilde bir ağrı bende de testis ağrısı ile uyandım prostatit sonrası iye sonrası oraya mı geçti acaba
Kmpfedaisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Antibiyotik usg semptomlar

Mesaj gönderen Kmpfedaisi »

Epididimde ağrı var önce tek taraflı sonra diğer testise geçti dostum yoğun antibiyok kullandım 1 aydır 3 gün sonra bitiyor ağrıda pek bi değişiklik yok 1 ay sonra tekrar pcr kültür vericem bakalım umarım bu sefer şu ureplasma mucoplasmayı yok ederim 1 senedir uğraşıyorum bu aptal 2 bakteri ile hayat zehir oldu 1 senedir