Bacak kasları

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Bacak kasları

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Arkadaşlar prostaitten sonra bacaklarda halsizlik eskiye göre güçsüzlük yaşayan varmı aklıma çok takılıyor sormak istedim birde bacaklar hacim olarak inceldi mesela benim eskiye göre ama kilom aşağı yukarı aynı kaslarmı eriyor prostatitle bir alakası varmı acaba bu konunun sizce?
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Bacak kasları

Mesaj gönderen red »

Prostatit kişinin hareket alanını ve kabiliyetini kısıtlar.
Kişi depresif özellik gösterdiği için yürümek bile istemez.
Sık idrar, ağrı gibi semptomlar uzun mesafe yürüyüşleri zorlaştırır.
Squad yapın. Bu bacak kaslarını güçlendirir.
Gargi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Bacak kasları

Mesaj gönderen Gargi »

Omerefe34 yazdı: 01.04.2024 - 07:39 Arkadaşlar prostaitten sonra bacaklarda halsizlik eskiye göre güçsüzlük yaşayan varmı aklıma çok takılıyor sormak istedim birde bacaklar hacim olarak inceldi mesela benim eskiye göre ama kilom aşağı yukarı aynı kaslarmı eriyor prostatitle bir alakası varmı acaba bu konunun sizce?
Bacak kaslarda ki zayıflığın tonla sebebi olabilir. Öncelikle nöroloji bu durumu incelemelidir. Enfeksiyon sonras yadaı prostatit sonrası yaşanan durum için yorum yapıyorum Bacak kaslarınız pelvik tabana bağlıdır.Pelvik tabanda ki spazm yada zayıflık özellikle iç bacak, baldır ,ayak ve eklemlerde gerginlik ağrı üşüme hissine sebep olabilir. Bu semptomları sonuna kadar yaşadım. Pelvik tabana hakim ehil bir kişi tarafından incelenip noktalar bulunup spazmlıysa çözmeli güçsüzse güçlendirmelidir. Ems cihazıyla ve sporla iyi beslenmeyle süreci desteklemelisiniz.