Hangi polikliniğe yönelmeliyim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Falconn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Hangi polikliniğe yönelmeliyim

Mesaj gönderen Falconn58 »

Arkadaşlar benim şikayetlerim çok değişik geçenlerde kolonoskopiye girdim iç hemoroid varmış ama öyle tuvaletimi yaparken elime birsey gelmiyor 1.veya 2.derece büyük ihtimal ayriyeten dışkı yaptıktan sonra 1-2 saat sık idrara çıkma durumum oluyor ereksiyon sorunum yok bende sadece makatta baskı oluyor acaba hemoroid ameliyatı olsam düzelirmi yoksa prostatitmi hemoroid tetikledi boş yere ameliyat olmayalım bende şöyle bir tuhaf olay oldu hastalık ilk ciktifi zaman cipro kullandım ardından dışkı yaparken bir yanma kaşınma hissettim şiddetli bir şekilde cipro kullanmayı bıraktım o şikayetim geçti bunu doktora anlattım cipronun öyle bir yan etkisi yok diyor cidden çok karmakarişik bir hastalik sizce hemoroidemi yönelmeliyim yoksa ürolojiden devammı.Bugun işyerinden bir abi ile tanıştım oda yakın zamanda bu hastalığı kapmış onda akıntı falanda oluyormuş ufak basuruda varmış antibiyoktik kullandıktan sonra iyileşmiş ayriyeten basurda kaybolmuş
Falconn58

Re: Hangi polikliniğe yönelmeliyim

Arkadaşlar prostatit ağrısı kuyruk sokumuna vururmu sizce
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Falconn58 yazdı: 07.03.2024 - 03:11 Arkadaşlar prostatit ağrısı kuyruk sokumuna vururmu sizce
Vurur 2 senedir kuyruk sokumu ağrım var prostatitten kaynaklı tedavi oluyorum 2 aydır rahatım ağrı olarak lokosit düştü kuyruk sokumu ağrısı da geçti sayılır.
Falconn58

Dışkılama ile ilgili sorunların varmı kabızlık vs veya makatta baskı basınç ağrı ?