Hangi testler istenmesi lazım (hastanede intörnüm)

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
horsel
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Hangi testler istenmesi lazım (hastanede intörnüm)

Mesaj gönderen horsel »

Arkadaşlar merhabalar yıllarca çektiğim serüven sonucunda bu sene tanım koyuldu ve ampirik antibiyotik kullanıyorum
Şikayetler de anlamlı bir azalma sağlamadı kullandığım alfa blokor bir bebze rahatlattı antibiyotik tedavisi bittikten bir süre sonra kendi hastanemde prostat sıvısı vermeyi düşünüyorum (getirecek birini bulabilirsem) ve düzen laba gittiğini görüyorum coğu kişinin maalesef öğrenci olduğum için kendi hastanemde yaptırmak durumundayım hastanede üniversite hastanesi olduğu için laboratuvarları güçlü benim sistemden ne istemem lazım yardımcı olursanız sevinirim ben bulabildiğim testleri görsellere ekliyorum eksik olursa şu test eksik diye söyleyebilirsiniz
horsel

Re: Hangi testler istenmesi lazım (hastanede intörnüm)

Mesaj gönderen horsel »

horsel yazdı: 28.02.2024 - 05:02
horsel yazdı: 28.02.2024 - 04:58 Arkadaşlar merhabalar yıllarca çektiğim serüven sonucunda bu sene tanım koyuldu ve ampirik antibiyotik kullanıyorum
Şikayetler de anlamlı bir azalma sağlamadı kullandığım alfa blokor bir bebze rahatlattı antibiyotik tedavisi bittikten bir süre sonra kendi hastanemde prostat sıvısı vermeyi düşünüyorum (getirecek birini bulabilirsem) ve düzen laba gittiğini görüyorum coğu kişinin maalesef öğrenci olduğum için kendi hastanemde yaptırmak durumundayım hastanede üniversite hastanesi olduğu için laboratuvarları güçlü benim sistemden ne istemem lazım yardımcı olursanız sevinirim ben bulabildiğim testleri görsellere ekliyorum eksik olursa şu test eksik diye söyleyebilirsiniz
Resim
Ekstra olarak üretral akıntı diye bir seçenek var ama ayrıntılı yazmıyor düzen lab bakılan patojen resmi varsa yükleyebilir misiniz bu başlık altına
Fzt

Mesaj gönderen Fzt »

Üniversite hastanelerinde pcr bakılıyor mu ?
horsel

Mesaj gönderen horsel »

Büyük bir hastane ise bakılıyor