Kronik Prostatit Ve Askerlik (çürük)

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
ahmetvedat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Kronik Prostatit Ve Askerlik (çürük)

Mesaj gönderen ahmetvedat »

Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır bu hastalığı çekiyorum en ufak soğukta yürüyemez hale geliyorum askerlik tecilim 2025 te bitiyor ve açıkcası askerlikte hastalıktan öleceğimi ve kimsenin de bu durumu önemsemeyeceğini düşünüyorum (Gittiğim hiç bir doktor tanı bile koymadı uğraşmak bile istemedi tedavisi yok sıcak tut deyip geçti) 2 - 3 ay önce gittiğim doktor ise tam tanıyı koydu enabızda falan kronik prostatit olarak gözükmekte hastalığım ben çürük almak istiyorum askere gitmek istemiyorum yani 3 yıldır ilaç vitamin vs içtiğim halde hala hastalığım bir çok şeyi etkiliyor havuza vs bile giremiyorm korkudan mikrop kaparım diye. bu hastalık çürük sebebi mi acaba yani çürük nasıl alabilirim imkanı var mıdır bilen arkadaşlar var mı acaba
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Kronik Prostatit Ve Askerlik (çürük)

Mesaj gönderen Çapulcu »

Hastalık çürük yada engellilik sebebi değil
sahınnn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen sahınnn »

Askerlikte bu hastalıkla uğraşmak zor kardeşim Allah yardımcın olsun
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

Hiç kafana takma kardeşim bende hastayken askere gittim hastalığı unutuyorsun daha iyi geliyor emin ol üşütme yemene içmene dikkat et psikolojini iyi tut bol dua et Allah kolaylığını verir
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

ahmetvedat yazdı: 09.02.2024 - 19:40 Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır bu hastalığı çekiyorum en ufak soğukta yürüyemez hale geliyorum askerlik tecilim 2025 te bitiyor ve açıkcası askerlikte hastalıktan öleceğimi ve kimsenin de bu durumu önemsemeyeceğini düşünüyorum (Gittiğim hiç bir doktor tanı bile koymadı uğraşmak bile istemedi tedavisi yok sıcak tut deyip geçti) 2 - 3 ay önce gittiğim doktor ise tam tanıyı koydu enabızda falan kronik prostatit olarak gözükmekte hastalığım ben çürük almak istiyorum askere gitmek istemiyorum yani 3 yıldır ilaç vitamin vs içtiğim halde hala hastalığım bir çok şeyi etkiliyor havuza vs bile giremiyorm korkudan mikrop kaparım diye. bu hastalık çürük sebebi mi acaba yani çürük nasıl alabilirim imkanı var mıdır bilen arkadaşlar var mı acaba
Hiç korkma askerlik iyi geliyor spor yaptığın için korkacak birşey Yok bende hastayken gittim iyi oldum biraz
Hastayim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Hastayim »

Emreneu1905 yazdı: 10.02.2024 - 00:42
ahmetvedat yazdı: 09.02.2024 - 19:40 Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır bu hastalığı çekiyorum en ufak soğukta yürüyemez hale geliyorum askerlik tecilim 2025 te bitiyor ve açıkcası askerlikte hastalıktan öleceğimi ve kimsenin de bu durumu önemsemeyeceğini düşünüyorum (Gittiğim hiç bir doktor tanı bile koymadı uğraşmak bile istemedi tedavisi yok sıcak tut deyip geçti) 2 - 3 ay önce gittiğim doktor ise tam tanıyı koydu enabızda falan kronik prostatit olarak gözükmekte hastalığım ben çürük almak istiyorum askere gitmek istemiyorum yani 3 yıldır ilaç vitamin vs içtiğim halde hala hastalığım bir çok şeyi etkiliyor havuza vs bile giremiyorm korkudan mikrop kaparım diye. bu hastalık çürük sebebi mi acaba yani çürük nasıl alabilirim imkanı var mıdır bilen arkadaşlar var mı acaba
Hiç korkma askerlik iyi geliyor spor yaptığın için korkacak birşey Yok bende hastayken gittim iyi oldum biraz
Hayırdır senin ne işin var buralarda ☺️
NonwovenII
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen NonwovenII »

Merhaba,

Spor tabiki faydalı ancak askerlik genel anlamda fayda sağlar kardeşim. Bir kere gündelik hayatın derdi tasası yok, beynini hiç kullanmıyorsun. Sürü gibi kim nereye sen oraya. Dolayısıyla mental bir detoks oluyor. İkincisi bu hastalıkta çok etkili olan düzenli yaşam, düzenli beslenme. Askerde her şeyin düzenli. Her gün sabah kalkıyorsun yediğin her yemek saati saatine aynı. Fiziksel aktivite de seni yormayacak düzeyde mevcut. Güzel bir dille bölük komutanına mağduriyetini de açıkla, yaşadığımız süreçleri de açıkla. Gerekirse bu başlığı da okumasını sağla, olur da çok dara düşersen bunu doktorların bile çözemediğini bilsin. Tabiki çözüm var çabam kendimizden geldikçe. Geçmiş olsun.
𝚈𝚞̈𝚛𝚞̈𝚛𝚜𝚎𝚗 𝚢𝚊𝚔ı𝚗𝚍ı𝚛, 𝚋𝚊𝚔𝚊𝚛𝚜𝚊𝚗 𝚞𝚣𝚊𝚔!
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Kardeşim öncelikle Allah yardımcın olsun hayırlı gidip gelirsiniz inşallah.
Askerlikte fayda bile görebilirsiniz hele hele nonbakteriyelse.Olur da sizi çok zorlarsa, gözünüze kestirdiğiniz en insancıl komutana durumu anlatırsınız, uygun bir görev verirler ve bazı şeylerden muaf tutarlar bence. Yazıcılık gibi.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Askerlik sizi düzene sokar. Düzenli uyku, düzenli beslenme ve egzersiz. Mastürbasyon yapmaya da zaman bulamazsınız pek.
Doğal olarak semptomlar azalır ve daha iyi hissedersiniz.
Bunu bir fırsat gibi görebilirsiniz.
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen asosyal1 »

6 ay amfibi komando yaptım hem denizde hem karada kimse çürüğe ayirmadi
ahmetvedat

Mesaj gönderen ahmetvedat »

iş yoğunluğundan dolayı çok bakamadım foruma teşekkrüler arkadaşlar bedelil yapmaya çalışacağım askerlik her ne kadar kutsalda olsa geçmişte kullandığım anti depresan kırmızı reçeteli ilaçlar yüzünden askerde sıkıntı çekeceğimi düşünüyorum ayrıca psikolojik olarak silaha o kadar yakın olmak beni korkutuyor. bu yüzden bedelli gidip geleceğim hayırlısıyla umarım para biriktirebilriim
prostatiniseveyim2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen prostatiniseveyim2 »

İlk gece pişman olmamak için imkan varsa parası neyse vermek lazım

Sağlam adam soukta ictimada hasta oluo kimse anlayış göstermez

Ben araba bile kulllanamiorum iş yerinde oturamiorum

Askeri disiplin iyileştirecek se hmm baslayim ama bnm hastalagima soğuk iyi grlmryecrk