Perinede sertlik

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Vatanevladi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Perinede sertlik

Mesaj gönderen Vatanevladi »

Arkadaşlar merhaba bu hastalıktan sonra dikkatimi çeken bir şey var.Sertleştikten sonra perinedede sertlik oluyor.Ama kafama takılan sanki bu hastalıktan öncede ereksiyon olduğum zaman perine sertleşiyordu ama dikkat etmiyordum.Bu rahatsızlıktan sonra herşeyi didik didik etmeye başladım.Ereksiyon olduktan sonra perineninde sertleşmesi normal mi?
NonwovenII
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Perinede sertlik

Mesaj gönderen NonwovenII »

Vatanevladi yazdı: 26.02.2024 - 23:55 Arkadaşlar merhaba bu hastalıktan sonra dikkatimi çeken bir şey var.Sertleştikten sonra perinedede sertlik oluyor.Ama kafama takılan sanki bu hastalıktan öncede ereksiyon olduğum zaman perine sertleşiyordu ama dikkat etmiyordum.Bu rahatsızlıktan sonra herşeyi didik didik etmeye başladım.Ereksiyon olduktan sonra perineninde sertleşmesi normal mi?
Normal, kökten başlayarak kan damarları beslenir ve veno tıkayıcı mekanizma kendini kilitleyerek nihai ereksiyonu elde edersin. Pelvik kaslarda ereksiyonun zirve noktasında destek verir ve %100 sertleşme sağlanır
𝚈𝚞̈𝚛𝚞̈𝚛𝚜𝚎𝚗 𝚢𝚊𝚔ı𝚗𝚍ı𝚛, 𝚋𝚊𝚔𝚊𝚛𝚜𝚊𝚗 𝚞𝚣𝚊𝚔!