Ankara’da hastane ya da doktor tavsiyesi lütfen

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ankaraliyim089
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Ankara’da hastane ya da doktor tavsiyesi lütfen

Mesaj gönderen Ankaraliyim089 »

Selam arkadaşlar, aranızda yeniyim. Penis ucunda sürekli yanma, sık idrara çıkma, idrar yaparken ağrı bazen de çatallı işeme ve bel ağrısı şikayetleriyle acaba taş mı düşürüyorum diye Medicana hastanesinde ürolojiye gittim. Kan, idrar ve ultrason sonuçları hep temiz çıktı. Yetmedi düzen labda detaylı CYBH taraması yaptırdım hepsi temiz. En son doktor prostatit olabilirsin dedi ve antibiyotik yazacağım bir ay kullan geçmezse sonra tekrar geldi. Bu da benim aklıma yatmadı açıkcası rastgele antibiyotik içmek yerine adam akıllı konuya hakim bir doktora görünmek istiyorum. Bu konuda deneyimli bir doktor var mıdır ankarada bildiğiniz? Forumda gördüğüm kadarıyla prostatit tanısı için prostat sıvısından örnek alınması lazımmış medicanadaki doktor bu testi yapamadıklarını söyledi. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese geçmiş olsun.
horsel
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Ankara’da hastane ya da doktor tavsiyesi lütfen

Mesaj gönderen horsel »

Ankaraliyim089 yazdı: 20.02.2024 - 17:56 Selam arkadaşlar, aranızda yeniyim. Penis ucunda sürekli yanma, sık idrara çıkma, idrar yaparken ağrı bazen de çatallı işeme ve bel ağrısı şikayetleriyle acaba taş mı düşürüyorum diye Medicana hastanesinde ürolojiye gittim. Kan, idrar ve ultrason sonuçları hep temiz çıktı. Yetmedi düzen labda detaylı CYBH taraması yaptırdım hepsi temiz. En son doktor prostatit olabilirsin dedi ve antibiyotik yazacağım bir ay kullan geçmezse sonra tekrar geldi. Bu da benim aklıma yatmadı açıkcası rastgele antibiyotik içmek yerine adam akıllı konuya hakim bir doktora görünmek istiyorum. Bu konuda deneyimli bir doktor var mıdır ankarada bildiğiniz? Forumda gördüğüm kadarıyla prostatit tanısı için prostat sıvısından örnek alınması lazımmış medicanadaki doktor bu testi yapamadıklarını söyledi. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese geçmiş olsun.
izak dalvaya ilk muayenin bedeli 3700₺+tetkik 2300₺ civvarı dersen 6000 olur ama genel anlamda çok güzel hastayı dinler ağzı laf yapan hocalardan değil daha cok işini yapan sorarsan çoğu soruna mantıklı cevaplar verir kendim gazi üniversitesinde intörnüm güzel ve mantıklı biri diyebilirim ama ücret fazla tabiki
Mrtank
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Mrtank »

Ben izak dalvanin hastasıyım idrardan lökosit ve PSA takibi ile tedavi yapmaya çalışır çok iyi bir doktor iyide bir insandır takip eder ama prostat masaji prostat sıvısı gibi konulardan uzak durur ve girmez tedavisi fena değil ben çok masraflı olduğu için 4 muayene sonrası devam etmedim
Ankaraliyim089

horsel yazdı: 20.02.2024 - 18:16
Ankaraliyim089 yazdı: 20.02.2024 - 17:56 Selam arkadaşlar, aranızda yeniyim. Penis ucunda sürekli yanma, sık idrara çıkma, idrar yaparken ağrı bazen de çatallı işeme ve bel ağrısı şikayetleriyle acaba taş mı düşürüyorum diye Medicana hastanesinde ürolojiye gittim. Kan, idrar ve ultrason sonuçları hep temiz çıktı. Yetmedi düzen labda detaylı CYBH taraması yaptırdım hepsi temiz. En son doktor prostatit olabilirsin dedi ve antibiyotik yazacağım bir ay kullan geçmezse sonra tekrar geldi. Bu da benim aklıma yatmadı açıkcası rastgele antibiyotik içmek yerine adam akıllı konuya hakim bir doktora görünmek istiyorum. Bu konuda deneyimli bir doktor var mıdır ankarada bildiğiniz? Forumda gördüğüm kadarıyla prostatit tanısı için prostat sıvısından örnek alınması lazımmış medicanadaki doktor bu testi yapamadıklarını söyledi. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese geçmiş olsun.
izak dalvaya ilk muayenin bedeli 3700₺+tetkik 2300₺ civvarı dersen 6000 olur ama genel anlamda çok güzel hastayı dinler ağzı laf yapan hocalardan değil daha cok işini yapan sorarsan çoğu soruna mantıklı cevaplar verir kendim gazi üniversitesinde intörnüm güzel ve mantıklı biri diyebilirim ama ücret fazla tabiki
Cevabın için teşekkür ederim, tetkikler nedir tam olarak? Başka bir arkadaş prostat sıvısından örnek almaya yanaşmadığını belirtmiş. Öyle olunca tam olarak prostatit teşhisi ve doğru antibiyotik tedavisini nasıl yapıyor acaba? Forumu okudum ve Kadir beyin söylediği işlemleri yapıyor mu acaba kültür inceleme antibiyogram vs gibi? Konu benim için çok yeni ve yanlış tedavi ile yıllarca antibiyotik kullanmaktan cekiniyorum.
Ankaraliyim089

Mrtank yazdı: 20.02.2024 - 18:41 Ben izak dalvanin hastasıyım idrardan lökosit ve PSA takibi ile tedavi yapmaya çalışır çok iyi bir doktor iyide bir insandır takip eder ama prostat masaji prostat sıvısı gibi konulardan uzak durur ve girmez tedavisi fena değil ben çok masraflı olduğu için 4 muayene sonrası devam etmedim
Peki şikayetlerinizde herhangi bir iyileşme oldu mu? Ya da anlattıklarıma benzer mi şikayetleriniz? Prostat masajı yapan sıvı üstünden tedavi yapan Başka doktor arayışına girmediniz mi acaba?
Mrtank

Mesaj gönderen Mrtank »

Dönemsel olarak bahsettiğiniz şikayetlerin hepsini üstüne birde ereksiyon ve libodo sorunlarıda yaşadım zaman zaman nüksler yaşıyorum şuan yine bir nuks yaşıyorum. Tabiki araştırdım Ankarada a life hospitalda mesut hoca var prostat masaji yapan ben gittim bana yapmadı sperm kültürü baktı tarzını beğenmediğim için devam etmedim murat muharrem yıldız var onun klinigine gittim prostat muayenesi yaptı ama sıvı getiremedi Berkan resogluda rekral muayene yaptı ama sıvı getiremedi Mustafa koçak da aynı yine en son izak dalva ya gittim ve onuda yazdım zaten 3 yıldır antibiyotik ve sonrasında kadir beyin önerdiği takviyelerle inişli çıkışlı bir süreç yaşıyorum ama iyi olduğum zamanlarda % 80 lerde oluyorum
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Çapulcu »

Mrtank yazdı: 20.02.2024 - 20:04 Dönemsel olarak bahsettiğiniz şikayetlerin hepsini üstüne birde ereksiyon ve libodo sorunlarıda yaşadım zaman zaman nüksler yaşıyorum şuan yine bir nuks yaşıyorum. Tabiki araştırdım Ankarada a life hospitalda mesut hoca var prostat masaji yapan ben gittim bana yapmadı sperm kültürü baktı tarzını beğenmediğim için devam etmedim murat muharrem yıldız var onun klinigine gittim prostat muayenesi yaptı ama sıvı getiremedi Berkan resogluda rekral muayene yaptı ama sıvı getiremedi Mustafa koçak da aynı yine en son izak dalva ya gittim ve onuda yazdım zaten 3 yıldır antibiyotik ve sonrasında kadir beyin önerdiği takviyelerle inişli çıkışlı bir süreç yaşıyorum ama iyi olduğum zamanlarda % 80 lerde oluyorum

Sorun sıvı getirememeyse hızlı trenle Eskişehir e Hüseyin Seçkin e gidebilirsin. Bendende çok çok zor geliyor bazen gelmiyor Hüseyin zorlanmadan aldı. Fakat üreme olmadı. Lökositte sayı söyledi az dedi sadece. kolşisin ve trental yazdı. Forumda hemen hemen herkese aynı şeyi yazmış. Fayda gören yok bende aldım kullandım fayda görmedim.
ye22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ye22 »

Mesut Tül hocaya gidebilirsiniz, prostat sıvısı kültürü için herhangi bir labtan swab alıp giderseniz yardımcı olur. Prostat masajında muhakkak sıvı getiriyor hoca. Antibiyotik konusunda da kültür sonucuna göre kür yazar hoca. Muayene ücretleri de bütçeye uygundur, tavsiye ederim
horsel

Mesaj gönderen horsel »

Mrtank yazdı: 20.02.2024 - 18:41 Ben izak dalvanin hastasıyım idrardan lökosit ve PSA takibi ile tedavi yapmaya çalışır çok iyi bir doktor iyide bir insandır takip eder ama prostat masaji prostat sıvısı gibi konulardan uzak durur ve girmez tedavisi fena değil ben çok masraflı olduğu için 4 muayene sonrası devam etmedim
4 muayene sonucunda iyileşme oldu mu sizde peki
horsel

Mesaj gönderen horsel »

Ankaraliyim089 yazdı: 20.02.2024 - 19:03
horsel yazdı: 20.02.2024 - 18:16
Cevabın için teşekkür ederim, tetkikler nedir tam olarak? Başka bir arkadaş prostat sıvısından örnek almaya yanaşmadığını belirtmiş. Öyle olunca tam olarak prostatit teşhisi ve doğru antibiyotik tedavisini nasıl yapıyor acaba? Forumu okudum ve Kadir beyin söylediği işlemleri yapıyor mu acaba kültür inceleme antibiyogram vs gibi? Konu benim için çok yeni ve yanlış tedavi ile yıllarca antibiyotik kullanmaktan cekiniyorum.
söylersen lamdan lokosit bakıyor problem yok benden akıntı gelmiyor muayane ve masaj esnasında acı oluyor o şekilde koyduk başta tanıyı masajdan hemen sonra ön idrar testi veriyorsun lokosit varsa cıkıyor 4 kap testi gibi mesela bnede idrarda lokosit 1 di masaj yaptı ön idrar verdim 10-15 lokosit cıktı anti kullandım sonra 1 e düştü ama şikayetler devam ediyor
Mrtank

Mesaj gönderen Mrtank »

horsel yazdı: 20.02.2024 - 22:59
4 muayene sonucunda iyileşme oldu mu sizde peki

İyi hissettiğim zamanlar oldu ama %70 olmuşumdur en fazla