KOLONOSKOPİ

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Falconn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

KOLONOSKOPİ

Mesaj gönderen Falconn58 »

Arkadaşlar merhaba daha öncede 2-3 kez konu açtım benim rahatsızlığım ne prostatite ne hemororide nede fissüre benziyordu.Ama bir sıkıntı var tabikide makatta ağrı ara sıra sık işeme vs. 1 hafta önce kolonoskopiye girdim iç hemoroidim olduğunu öğrendim ve çok sevindim bütün şikayetlerimin sebebi budur inşallah ilerleyen zamanlarda ameliyat olmayı düşünüyorum sizdede benim gibi makat ağrisi nadiren sık işeme oluyorsa ereksiyon kaybınız yoksa kolonoskopiye girin
KroKronik

Re: KOLONOSKOPİ

Mesaj gönderen KroKronik »

Falconn58 yazdı: 22.02.2024 - 20:35 Arkadaşlar merhaba daha öncede 2-3 kez konu açtım benim rahatsızlığım ne prostatite ne hemororide nede fissüre benziyordu.Ama bir sıkıntı var tabikide makatta ağrı ara sıra sık işeme vs. 1 hafta önce kolonoskopiye girdim iç hemoroidim olduğunu öğrendim ve çok sevindim bütün şikayetlerimin sebebi budur inşallah ilerleyen zamanlarda ameliyat olmayı düşünüyorum sizdede benim gibi makat ağrisi nadiren sık işeme oluyorsa ereksiyon kaybınız yoksa kolonoskopiye girin
Keşke biri bana da prostatit değilsin dese sanırım günlerce uyuyamazdım mutluluktan..
Falconn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Falconn58 »

Dostum ben prostatit hastalığınıda baya araştırdım ben vücudun bu hastalığı kendi kendine atlaticagini düşünüyorum ama seninde bişeyler yapman gerekiyor öncelikle antibiyotik kullanmayi birakman lazım ardindan cinsel perhiz en az 1 ay dene iyiye gitme olursa süreyi uzat mastürbasyon kesinlikle yapma haftada 2-3 kere boşal diyen doktorları dinleme.Ha cinsel perhiz iyi gelmezse ki gelir büyük ihtimal sadece partnerinle cinsel ilişkiye gir masturbasyonu hayatınızdan çıkarın
KroKronik

Mesaj gönderen KroKronik »

Falconn58 yazdı: 22.02.2024 - 21:03 Dostum ben prostatit hastalığınıda baya araştırdım ben vücudun bu hastalığı kendi kendine atlaticagini düşünüyorum ama seninde bişeyler yapman gerekiyor öncelikle antibiyotik kullanmayi birakman lazım ardindan cinsel perhiz en az 1 ay dene iyiye gitme olursa süreyi uzat mastürbasyon kesinlikle yapma haftada 2-3 kere boşal diyen doktorları dinleme.Ha cinsel perhiz iyi gelmezse ki gelir büyük ihtimal sadece partnerinle cinsel ilişkiye gir masturbasyonu hayatınızdan çıkarın
Dostum kendi kendine atlatsa hasta kalmazdı.
alper1993
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen alper1993 »

KroKronik yazdı: 22.02.2024 - 21:34
Falconn58 yazdı: 22.02.2024 - 21:03 Dostum ben prostatit hastalığınıda baya araştırdım ben vücudun bu hastalığı kendi kendine atlaticagini düşünüyorum ama seninde bişeyler yapman gerekiyor öncelikle antibiyotik kullanmayi birakman lazım ardindan cinsel perhiz en az 1 ay dene iyiye gitme olursa süreyi uzat mastürbasyon kesinlikle yapma haftada 2-3 kere boşal diyen doktorları dinleme.Ha cinsel perhiz iyi gelmezse ki gelir büyük ihtimal sadece partnerinle cinsel ilişkiye gir masturbasyonu hayatınızdan çıkarın
Dostum kendi kendine atlatsa hasta kalmazdı.
Dediğiniz gibi cinsel perhiz şart fakat partneri olan bir insan zaten düzenli olarak cinsel ilişkiye girer fakat partneri olmayan insan masturbasyonu hayatından çıkarması mümkün değil en azından haftada 1 yada 2 haftada 1 şeklinde yapılmalı diye düşünüyorum