Mesane Boynu Yüksekliği

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mbappe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesane Boynu Yüksekliği

Mesaj gönderen mbappe »

Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir foruma girmiyorum. Bilgi amaçlı yazıyorum. Sadece kendi gidişatım hakkımda fikirlerim. Kimseye öneri tavsiye değildir.

Öncelikle lökosit çok çok uzun süredir sabit. Ama bende işeme şikayetleri bir türlü geçmemişti. Sistoskopi sonrası mesane boynu yüksekliği çıkmıştı. Ameliyat oldum. Ve çok şükür şikayetlerim bitti. Bende kültürlerde ve pcr da hiçbir bakteri çıkmıyordu. Her şeyi denedim. Eğer lökosit uzun süredir sabitse ve prostat sıvısı kültürlerde pcrda herhangi bir bakteri çıkmıyorsa ve mesane boynu yüksekliği nedeniyle idrar sorunları varsa benim şahsi fikrim Çözüm ameliyat.

Bu ameliyatın çok iyi bir doktor da yapılması gerekiyor. Çünkü meni geri kaçma riski var. Ama çok şükür bende böyle bir sorun olmadı. Sadece yol göstermesi ve bilgi amaçlı yazıyorum. Kimseye bende işe yaradı olun olmayın demiyorum.

Bu arada üretral darlık olan varsa bu işin çözümü ameliyat. Üretral darlık çok farklı bir sorun. Bende yoktu ama onun ameliyat olmadan bence çözümü yok.

Herkese geçmiş olsun. Allah şifa versin.
mbappe

Re: Mesane Boynu Yüksekliği

Mesaj gönderen mbappe »

Lökosit sabite derken temizse ve uzun süredir 1-2 oranında kontroldeyse demek istediğim.
emree16
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen emree16 »

Geçmiş olsun peki sadece idrar şikayetlerinizmi vardı ağrın yanma batma vs yokmuydu
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Ağrı bende olmadı. Yanma ve idrarı rahat boşaltamama ve idrarın tam bitmemesi gibi sorunlar vardı. Batma nadirde olsa vardı.
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

çatallı ve kesik kesik idrar yapma, ıkınarak idrar yapma, idrarı başlatmakta zorlanma, idrar yapmanın çok uzun sürmesi bunlar vardı. Sorun mesane boynu yüksekliği yedi. Ameliyat ile çözüldü çok şükür.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Geçmiş olsun kardeşim, şifan daim olsun.
Fzt

Mesaj gönderen Fzt »

mbappe yazdı: 21.02.2024 - 19:05 çatallı ve kesik kesik idrar yapma, ıkınarak idrar yapma, idrarı başlatmakta zorlanma, idrar yapmanın çok uzun sürmesi bunlar vardı. Sorun mesane boynu yüksekliği yedi. Ameliyat ile çözüldü çok şükür.
Geçmiş olsun hocam, sizde hard flaccid, hissilik oluyor muydu ? Bi de hangi doktora oldunuz acaba ameliyatı ?
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Teşekkürler Kadir abi. Emeklerin ödenmez. Allah razı olsun.
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Çok şükür iyiyim. Kimseye olun olmayın diyemem. Doktor ismini özelden yazarım. Burada reklam olmasını istemiyorum. Dediğim gibi sorumluluk kabul etmiyorum. Olup olmamak kişiye kalmış. Hissizlik az da olsa vardı. Şuan çok şükür iyiyim. Bu arada sizde üretral darlık varsa ameliyat olmalısınız bence. Çünkü üretral darlığı çözümü ameliyat. Mesane boynu darlığıysa bir şey diyemem. Doktorunuza değerlendirmeniz lazım. Benim mesane boynu yüksekliği idi.
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Birde bu ameliyattan sonra tekrar etme riski var. Ama kendimize ne kadar iyi bakarsak. Soğuk kesinlikle yok. Sigara alkol yok. İyi beslenmesi uykuya dikkat etmeliyiz. Kurtulduk diye düşünmemek lazım. Ömür boyu dikkat ederek yaşamak şart. Tekrarlamaması için.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen alexandro1104 »

mbappe yazdı: 21.02.2024 - 18:11 Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir foruma girmiyorum. Bilgi amaçlı yazıyorum. Sadece kendi gidişatım hakkımda fikirlerim. Kimseye öneri tavsiye değildir.

Öncelikle lökosit çok çok uzun süredir sabit. Ama bende işeme şikayetleri bir türlü geçmemişti. Sistoskopi sonrası mesane boynu yüksekliği çıkmıştı. Ameliyat oldum. Ve çok şükür şikayetlerim bitti. Bende kültürlerde ve pcr da hiçbir bakteri çıkmıyordu. Her şeyi denedim. Eğer lökosit uzun süredir sabitse ve prostat sıvısı kültürlerde pcrda herhangi bir bakteri çıkmıyorsa ve mesane boynu yüksekliği nedeniyle idrar sorunları varsa benim şahsi fikrim Çözüm ameliyat.

Bu ameliyatın çok iyi bir doktor da yapılması gerekiyor. Çünkü meni geri kaçma riski var. Ama çok şükür bende böyle bir sorun olmadı. Sadece yol göstermesi ve bilgi amaçlı yazıyorum. Kimseye bende işe yaradı olun olmayın demiyorum.

Bu arada üretral darlık olan varsa bu işin çözümü ameliyat. Üretral darlık çok farklı bir sorun. Bende yoktu ama onun ameliyat olmadan bence çözümü yok.

Herkese geçmiş olsun. Allah şifa versin.

Üretral darlığın çözümü ameliyat demişsiniz anladım ama burdan sanki mesane boynu yüksekliği için ameliyat olmadığınız anlaşılıyor, ne yapıldı bunun için tam olarak?
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Kimseye yalan borcum yok kardeşim. Kimseyi etkilemek istemiyorum. Sadece durumumu bahsettim. Hikayem uzun. Önce lökosit sabit hale getirdim 1-2. Pcr ve kültür peşinde koştum uzun süre. Ama herhangi bakteri bulunamadı. Sistoskopi sonrası mesane boynu yüksekliği sorunu bulundu. Ameliyatımı oldum. Çok şükür iyiyim.
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Bu ameliyatın en büyük riski çocuk olmamışsa metninin geriye kaçma riski. Ama çok şükür bende olmadı. Ayrıca çok uzun süre xatral Cardura ve tamprost kullanmama rağmen bende Çözüm olmadı medical tedavi. Ameliyat ile kurtuldum sorunlarımdan.
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Siteye girme sebebim Kadir abiye vefa borcum. Özelden bıkmadan bütün sorularımı yanıtladı. Zaten yakında siteye bir daha girmeyeceğim.
alexandro1104

mbappe yazdı: 21.02.2024 - 22:23 Kimseye yalan borcum yok kardeşim. Kimseyi etkilemek istemiyorum. Sadece durumumu bahsettim. Hikayem uzun. Önce lökosit sabit hale getirdim 1-2. Pcr ve kültür peşinde koştum uzun süre. Ama herhangi bakteri bulunamadı. Sistoskopi sonrası mesane boynu yüksekliği sorunu bulundu. Ameliyatımı oldum. Çok şükür iyiyim.

Hocam yalan söylüyorsun falan demedim sana, sadece gerçekten anlamadım. Mesane boynu yüksekliği ameliyatı oldun yani o zaman. Peki bunu sşstoskopi esnasında mı yaptı doktor yoksa sonra mı
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Evet. Mesane boynu yüksekliği ameliyatı oldum. Ve sorunlarımdan çok şükür kurtuldum. Sorun yok. Bende demek istediğini yanlış anladım. Allah şifa versin tüm hastalara.
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Sonrasında oldum.
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Üretral darlık için yazma sebebim. Bende üretral darlık yok. Bilgi amaçlı kendi görüşümü yazdım. Üretral darlık çok farklı bir olay onunda ayrı bir forumu bile var. Ben çok araştırmalar yaptım bu konularda. O yüzden bilgim var.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mbappe yazdı: 21.02.2024 - 22:26 Siteye girme sebebim Kadir abiye vefa borcum. Özelden bıkmadan bütün sorularımı yanıtladı. Zaten yakında siteye bir daha girmeyeceğim.
Rica ederim mbappe kardeşim... siteye girmemezlik yapma bence..arasıra girki millet durumun hakkında bilgi alsın. Vefa borcunu bu şekilde ödersin vicdani olarakta rahatlarsın. Ameliyat oldugun doktoruda burada paylaşabilirsin.
alexandro1104

mbappe yazdı: 21.02.2024 - 22:30 Evet. Mesane boynu yüksekliği ameliyatı oldum. Ve sorunlarımdan çok şükür kurtuldum. Sorun yok. Bende demek istediğini yanlış anladım. Allah şifa versin tüm hastalara.

Adına sevindim hocam umarım ömür boyu böyle devam eder.
horsel
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen horsel »

mbappe yazdı: 21.02.2024 - 22:32 Üretral darlık için yazma sebebim. Bende üretral darlık yok. Bilgi amaçlı kendi görüşümü yazdım. Üretral darlık çok farklı bir olay onunda ayrı bir forumu bile var. Ben çok araştırmalar yaptım bu konularda. O yüzden bilgim var.
Mbappe kardeşim iyi günler bende mesane boyun yüksekliği ameliyatı oldum 1 ay iyidi sonra telrarladı bu işeme senptomları sonra aslında altta yatan 8 senedir bir de prostatit varmış rektal muayene baya acıdı bastırınca ve ön idrarda lokosit verdirerek tanıyı doğruladı hoca senin kaç ay oldu ve altta yatan prostatit var mıydı mesane boynunu bu hastalıkta yükseltiyormuş bildiğim kadarıyla