Rüzgar ve soğuk yemek

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Rüzgar ve soğuk yemek

Mesaj gönderen alexandro1104 »

İki senedir zafer hocada tedavi görüyorum klasik semptomlarım oldu bitenler oldu devam edenler de var ama en çok canımı sıkan yazın bile rüzgar yediğimde( maalesef rüzgarın mevsimi yok, aynı gün içinde bazen hemen bazen yedi sekiz saat sonra penis başında huzursuzluk, idrar hissi, hafif de olsa üretra ve idrarda yanma gibi şeyler yaşamak. Şu an mesela evde camın tamamen açık olduğu odaya soğuk vurmuşsa girmiyorum çünkü bunları yaşıyorum. Ve dikkat ediyorum ki belden asagısının soğuk alması değil göbek bel pelvik bölgenin soğuk / rüzgar alması bunlara sebep oluyor yazın sırf bu sebepten gömleğin altına iki uç kat giyiyordum yine oluyordu ama daha az oluyordu. Acaba prostatta / taş klreclrnme gibi birşey var mı diye bugün devlet hastanesine gittim ürologa anlattım bunu anlamak için Transabdominal ultrason gerekir burda yapılmıyor üniversite hastanesine git dedi, aldığım antibiyotik tedavisi için de antibiyotik prostata geçiyor mu ki gibisinden konuştu. Bu yukarıda bahsettiğim şikayetleri yaşayıp atlatan oldu mu, antibiyotikle lökosit sıfırlasak ve sabit tutsak peşinden gelen inflamasyon süreciyle beraber bu gibi problemler de kalkar mı yoksa oralara gelmeden taş kireçlenme vs için üniversite/ şehir hastanelerine gitmeliyim yaz gelmeden şu sorunu aşmak istiyorum şu an kalın giyiniyoruz diye idare etsem de bir yazı daha kışlık elbiselerle geçirmek istemiyorum ..
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Rüzgar ve soğuk yemek

Mesaj gönderen red »

ayakların yaz-kış sıcak olması lazım.
lökosit odaklı tedavi yöntemi ile haftada 1 boşalma, aniinflamatuvar beslenme ve yaşam tarzı ile soğuk ve rüzgara dayanıklılığınız zamanla artar.
hatta prostatit olmayanlar koşturarak wc ararken siz ne var ki bu havada diyebilirsiniz.
yalnız bu durum bir bütün. bağırsak sağlığından pelvik kasların sağlığına, stres durumunuzdan kilonuza kadar onlarca faktör semptomları etkileyebilir.
çünkü prostatın vücuttaki konumu kritik bir yer. ülkemizin jeopolitik konumu gibi. bunu biraz da kendiniz farketmelisiniz. vücudunuzu en iyi siz tanırsınız.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Rüzgar ve soğuk yemek

Mesaj gönderen alexandro1104 »

red yazdı: 21.02.2024 - 22:59 ayakların yaz-kış sıcak olması lazım.
lökosit odaklı tedavi yöntemi ile haftada 1 boşalma, aniinflamatuvar beslenme ve yaşam tarzı ile soğuk ve rüzgara dayanıklılığınız zamanla artar.
hatta prostatit olmayanlar koşturarak wc ararken siz ne var ki bu havada diyebilirsiniz.
yalnız bu durum bir bütün. bağırsak sağlığından pelvik kasların sağlığına, stres durumunuzdan kilonuza kadar onlarca faktör semptomları etkileyebilir.
çünkü prostatın vücuttaki konumu kritik bir yer. ülkemizin jeopolitik konumu gibi. bunu biraz da kendiniz farketmelisiniz. vücudunuzu en iyi siz tanırsınız.
Evet ayaklar öyle ama bacaklardan sorun yaşamıyorum mesela

Zaten denk mi geldi
Bilmiyorum bağırsak saglıgım prostatitle çok yakın zamanda bozuldu . Pelvik kaslar da aynı şekilde. Bir şekilde toparlayacağım diye umuyorum 🙃