Antibiotik ve ilaclar hakkinda yardim lutfen

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Grizu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Antibiotik ve ilaclar hakkinda yardim lutfen

Mesaj gönderen Grizu »

Arkadaslar merhaba,

Amerikada oldugumdan burada tedavi ve antibotic durumlar sikintili. Tr`den arkadasim gelecek..Birkac antibiotik igne ve ilac getirtmek istiyorum.
Genelde Zafer hocaya gidildigini farkettim. Ben enfeksiyonsuz oldugumu dusunsemde,yine de antibiotik denemek istiyorum.(Evet prostat enfeksiyon testine gore antibiotik kullanilmali ama sartlarim malesef musayit degil)

Kafam karistigindan sizce hangi antibiotik igne ve ilaclari getirtmeliyim. Sanirim ortak bir gorus vardir. Genelde su igne ve antibiotik de olumlu sonuc alindi gibi.. Siz benim yerimde olsaniz hangi ilac,ve igneleri getirirdiniz boyle bir durumda..Sorun teskil edecegini dusunuyorsan ozelden de yazabilirsiniz.. Herkese gecmis olsun, yardimlariniz icin de simdiden tesekkur ederim..
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Antibiotik ve ilaclar hakkinda yardim lutfen

Mesaj gönderen Çapulcu »

Grizu yazdı: 19.02.2024 - 07:09 Arkadaslar merhaba,

Amerikada oldugumdan burada tedavi ve antibotic durumlar sikintili. Tr`den arkadasim gelecek..Birkac antibiotik igne ve ilac getirtmek istiyorum.
Genelde Zafer hocaya gidildigini farkettim. Ben enfeksiyonsuz oldugumu dusunsemde,yine de antibiotik denemek istiyorum.(Evet prostat enfeksiyon testine gore antibiotik kullanilmali ama sartlarim malesef musayit degil)

Kafam karistigindan sizce hangi antibiotik igne ve ilaclari getirtmeliyim. Sanirim ortak bir gorus vardir. Genelde su igne ve antibiotik de olumlu sonuc alindi gibi.. Siz benim yerimde olsaniz hangi ilac,ve igneleri getirirdiniz boyle bir durumda..Sorun teskil edecegini dusunuyorsan ozelden de yazabilirsiniz.. Herkese gecmis olsun, yardimlariniz icin de simdiden tesekkur ederim..
Lökosit yüksekliği, kültürde pozitif bulgu ve bu sonuca yapılan antibiyogram. Kanda crp yüksekliği gibi Bulgular yoksa , penisten yeşil yada kahverengi akıntı gibi semptomlar yoksa antibiyotik kullanmazdım. Bana kafaya göre yazılan birçok antibiyotik beni çok daha kötü hale getirdi. Bunun nedenini bağırsak florasının bozulmasına bağlıyorum. Prostatit hastalarının büyük oranının nonbakteriyel olduğunu unutmamak gerekir.
Grizu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Antibiotik ve ilaclar hakkinda yardim lutfen

Mesaj gönderen Grizu »

Teşekkür ederim cvp icin.. Bağırsak Floram zaten kötü diye oldu bunlar.. O yüzden denesem mi diyorum.. Şekeri ve gluteni kestim, cildim ve saçlarım canlandi.. Anskiye+hareketsizlik +aşırı seker ve sagliksiz beslenme.. Ama anksiyete atakları ve travma beni bu hale getirdi.. Neyse sonuna kadar savaşacam insallahy