Sizde belirtiler nasil basladi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ymnbeyy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Sizde belirtiler nasil basladi

Mesaj gönderen ymnbeyy »

Abbasklcc yazdı: 31.12.2023 - 14:18 Bende belirti bir anda basladi pat diye bu garip degilmi arkadaslar 15 ekimde saat 3 ten once hicbirseym yoktu bir anda sizlama girdi bir daha gitmedi
Daha öncede küçük küçük belirtiler gelişmiştir ama seni çok etkilemediği için farketmemişsindir.
Ulutürk

Mesaj gönderen Ulutürk »

Abbasklcc yazdı: 31.12.2023 - 14:18 Bende belirti bir anda basladi pat diye bu garip degilmi arkadaslar 15 ekimde saat 3 ten once hicbirseym yoktu bir anda sizlama girdi bir daha gitmedi

Katılıyorum aynısını yaşadım aniden oldu benimde lenf bezi şişti
Abbasklcc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abbasklcc »

Belirtiler sadece peniste yanma ile basladi sonra diskida mukus sonra idrarda incelme idrar sonrasi damlatma sonra idrari pipinin ucunda hissetme hapsurunca oksurunce idrar kacirma hissi peniste kirmizi noktalar simdide rektumdan penise kadar rahatsizlik hissi en son zafer hoca 2 3 loklsit var diyip ilac bile vermiyordu zorla yazdirdim
Ilaclarim
Roxxin tetradox
Infex
Tavanic
Novosef igne
Cipro
Cipronatin tetradox
Flagy
Advil
Genta igne
Biteral
5 seans eswt
4 idrar kulturu - 1 sperm kulturu - 1 prostat sivisi kulturu - prostat sivisi lokosit olcumu rontegn pelvik mr tomografi 2 ultrason kan tahlilleri gonokok kulturu
Bromelian saw palmetto sawprost adepshco icilebilir kil zerdecal ekstre yabanpercemi neler neler
Bana bir yol gosterin kaldimi bir sey algoloji gastroenteroloji androloji enfeksiyon hastaliklari nereye gideyim artik sastim kaldim ben iyiye gidecen derken hergun daha kotu oldu ilk basladiginda ilac kullanmazken bile daha iyiydim sadece penite sizlama vardi simdi semptomlarin haddi hesabi yok bu ne garip bir is ya yardim edin allah rizasi icin bi site gordum yabanci mikrobiyoliji sitesi ama sanirim turkiyeden numune almiyorlar
sainz

Mesaj gönderen sainz »

Bu hastalığın mental kısmı en az %60-70 o yüzden bence sakinleştirici bir şeyler almayı düşünebilirsiniz. Kendinizi yaparken keyif aldığınız bir şeye yönlendirin. Bir ikincisi YouTube'a Cpps yazip oradaki egzersileri günlük olarak yapmaya çalışın. Prostat masajı yapmayı deneyin kendinize. Haftada 2 kere yavaş yavaş yapın. Boşalmayı da haftada 1 e düşürün.

Yanma varsa canephron alın eczaneden
Abbasklcc

Abi sagol benim kafami kurcalayan sey su o kadar ilac o hicmi fayda etmedi yani iyiye gitmek varken daha kotuye gittik belki bu ilaclari kullanmasam belki daha iyi olacaktim belkide stabil olacaktim bu ilaclar hicmi bir ise yaramadi yoksa daha mi kotu yapti bunlar kafami kurcaliyor surekli bazen diyorum ki bu ilaclaei hic kullanmasaydim
Hayatbu

Mesaj gönderen Hayatbu »

Abbasklcc yazdı: 17.01.2024 - 18:18 Belirtiler sadece peniste yanma ile basladi sonra diskida mukus sonra idrarda incelme idrar sonrasi damlatma sonra idrari pipinin ucunda hissetme hapsurunca oksurunce idrar kacirma hissi peniste kirmizi noktalar simdide rektumdan penise kadar rahatsizlik hissi en son zafer hoca 2 3 loklsit var diyip ilac bile vermiyordu zorla yazdirdim
Ilaclarim
Roxxin tetradox
Infex
Tavanic
Novosef igne
Cipro
Cipronatin tetradox
Flagy
Advil
Genta igne
Biteral
5 seans eswt
4 idrar kulturu - 1 sperm kulturu - 1 prostat sivisi kulturu - prostat sivisi lokosit olcumu rontegn pelvik mr tomografi 2 ultrason kan tahlilleri gonokok kulturu
Bromelian saw palmetto sawprost adepshco icilebilir kil zerdecal ekstre yabanpercemi neler neler
Bana bir yol gosterin kaldimi bir sey algoloji gastroenteroloji androloji enfeksiyon hastaliklari nereye gideyim artik sastim kaldim ben iyiye gidecen derken hergun daha kotu oldu ilk basladiginda ilac kullanmazken bile daha iyiydim sadece penite sizlama vardi simdi semptomlarin haddi hesabi yok bu ne garip bir is ya yardim edin allah rizasi icin bi site gordum yabanci mikrobiyoliji sitesi ama sanirim turkiyeden numune almiyorlar
[/quote
Hocam senin peniste yanma penis boyuncamı yoksa baş kısmına doğrumu benim baş kısmına doğru çok şiddetli yanma var ve ağrı var senin sadece yanmamı var yoksa ağrıda varmı
Abbasklcc

Ilk basta sadece penisin baş kısmında ağrı yanma ve sızlama vardı şimdi penisin tamamında hatta içinde var gibi 3 ay oldu hala geçmedi ilk baş ağrıda vardı hatta ilk gece uyuyumadım agridan dedim bu nasıl birşey agri gecti gibi ama şimde sızlama yanma var
Abbasklcc

Benim penisteki yanma aniden başladı birde çok şiddetli oldu o yüzden aklıma hep norolojik şeyler geldi ama uroloji doktorlari tam askine hep antibiyotik tedavisi verdi hiçbir iyileşme olmadi hatta daha kötü oldum sonra pelvik mr cektirdim ondada birsey cikmadi eger bakteriyel olsaydi yqvas yavas olurdu yada ne biliyim duzelirdi heralde kafam allak bullak
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Çapulcu »

İlişkiden 1 hafta sonra kaşıntıyla başladı. İdrar tahlili temiz diye bir şey yok deyip gönderdiler. Zorlama ilaç yazdırdım. Ağrılar başladı ilaçtan sonra.
Abbasklcc

Çapulcu yazdı: 18.01.2024 - 00:17 İlişkiden 1 hafta sonra kaşıntıyla başladı. İdrar tahlili temiz diye bir şey yok deyip gönderdiler. Zorlama ilaç yazdırdım. Ağrılar başladı ilaçtan sonra.
Peki son durumun nedir ne durumdasin neler yaptin bu surecte ilk hangi ilaci verdiler birde bana ilk tetradoxla roxin verdiler
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Çapulcu »

İlk kaşıntı için mantar kremi verdiler. Sonra benim zorlamamla Cipro/Tetradox ve dezefin verildi. Sonra Mesut hoca ilk kez mesaj yaptı sıvıyı Düzen'e götürdüm. Kültür ve pcr yaptırdım temiz çıktı. Lökositte bakacaklarını söylediler ama sayı yazmamışlar nadir lökosit görüldü yazmışlar kağıdın altına. Sonra burada bir arkadaşın yönlendirmesiyle sperm kültürü verdim temiz çıktı onda da lökosit yok. Zafer hocaya gittim. Lökosit yok prostatit değilsin prostatın tertemiz sıcak suya otur falan dedi.Hacettepede üroloji bölüm başkanına gittim o bambaşka şeyler söyledi. Boşuna bakteri arama eswt yaptır vs gibi şimdi Takviye kullanıyorum. Youtubede ki egzersizleri yapıyorum.Bir masaj tabancası aldım. Bel alt karın , bacak içlerine masaj yapıyorum. Eskiye göre iyiyim. İdrar debim yükseldi. İdrar hissi azaldı ağrılarda azaldı. Şubatta zamlı maaşı alınca forumda gördüğüm Yasemin İrikaya gitmeyi düşünüyorum.
Abbasklcc

Çapulcu yazdı: 18.01.2024 - 09:15 İlk kaşıntı için mantar kremi verdiler. Sonra benim zorlamamla Cipro/Tetradox ve dezefin verildi. Sonra Mesut hoca ilk kez mesaj yaptı sıvıyı Düzen'e götürdüm. Kültür ve pcr yaptırdım temiz çıktı. Lökositte bakacaklarını söylediler ama sayı yazmamışlar nadir lökosit görüldü yazmışlar kağıdın altına. Sonra burada bir arkadaşın yönlendirmesiyle sperm kültürü verdim temiz çıktı onda da lökosit yok. Zafer hocaya gittim. Lökosit yok prostatit değilsin prostatın tertemiz sıcak suya otur falan dedi.Hacettepede üroloji bölüm başkanına gittim o bambaşka şeyler söyledi. Boşuna bakteri arama eswt yaptır vs gibi şimdi Takviye kullanıyorum. Youtubede ki egzersizleri yapıyorum.Bir masaj tabancası aldım. Bel alt karın , bacak içlerine masaj yapıyorum. Eskiye göre iyiyim. İdrar debim yükseldi. İdrar hissi azaldı ağrılarda azaldı. Şubatta zamlı maaşı alınca forumda gördüğüm Yasemin İrikaya gitmeyi düşünüyorum.
Benimki gibi benziyor
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

Karıb ağrısı ile başladı herşey hiçbir ilişkim yoktu kabızlık ve ishal döngüsü oldu o sıra çok ıkındım sonra idrar ve prostat semptomları başladı 3 yıldır da aynı devam bir arpa boyu yol alamadık
sahınnn

Mesaj gönderen sahınnn »

Fatih34 yazdı: 18.01.2024 - 17:32 Karıb ağrısı ile başladı herşey hiçbir ilişkim yoktu kabızlık ve ishal döngüsü oldu o sıra çok ıkındım sonra idrar ve prostat semptomları başladı 3 yıldır da aynı devam bir arpa boyu yol alamadık
Benimde aynı kardeşim ilk olarak karın ağrısı ne içsem yesem kusuyordum sonra büyük tuvaleti yaparken penisten zevk suyu gibi akıntı ve sertleşme sorunu
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

sahınnn yazdı: 18.01.2024 - 18:02
Fatih34 yazdı: 18.01.2024 - 17:32 Karıb ağrısı ile başladı herşey hiçbir ilişkim yoktu kabızlık ve ishal döngüsü oldu o sıra çok ıkındım sonra idrar ve prostat semptomları başladı 3 yıldır da aynı devam bir arpa boyu yol alamadık
Benimde aynı kardeşim ilk olarak karın ağrısı ne içsem yesem kusuyordum sonra büyük tuvaleti yaparken penisten zevk suyu gibi akıntı ve sertleşme sorunu
Vallahi kardeşim ne diyeyim 3 yıl oldu gitmediğimiz doktor kalmadı umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ama sadece sık idrar biraz azaldı ama batma ağrı yanma vs hiç geçmedi
Abbasklcc

Valla bende aniden penis yanmasi sizlamasi ile basladi ama nedeni ne bilmiyorum cok karisik cinsel iliski ile mi basladi bi kere otururken penise elektrik carpar gibi olmustu onunla mi basladi bi kerede tuvaletimi yapamiyordum tam rektumda kaliyordu cok zorladim ikindim hatta afedersiniz elimle cikardim ondan mi oldu cok stresliydim ondami oldu sebebini bulamadim veya sorun nerde sorun ne onuda bilmiyorum mesanedemi prostattami idrar yolundami rektumda mi pelvik kaslardami en son zafer hoca 2 3 loksit var prostat temiz demisti ama sikayetlerim azalmadi hatta artti penis yanmasi ile basladi simdi idrarda incelme idrari peniste hissetme hapsurunca idrar kacirma rektumdan kasiklardan penis boyunca gerilme husursuzluk peniste sarkma idrardan sonra damlama tekrar idrar hissi bunlar yoktu bunlarda eklendi
sahınnn

Mesaj gönderen sahınnn »

Fatih34 yazdı: 18.01.2024 - 18:10
sahınnn yazdı: 18.01.2024 - 18:02
Vallahi kardeşim ne diyeyim 3 yıl oldu gitmediğimiz doktor kalmadı umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ama sadece sık idrar biraz azaldı ama batma ağrı yanma vs hiç geçmedi
Allah dermansız dert vermesin inşallah derdimizin dermanını bulacağız
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

Amin ecmain Allahım hepimize şifa versin