Hastalık şüphesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
selam2135

Hastalık şüphesi

Mesaj gönderen selam2135 »

Arkadaşlar herkese merhaba. Forumda bayağı bilgili insanlar olduğunu gördükten sonra sorunum hakkında size danışabilirim diye düşündüm.
şimdi özetlemek gerekirse yaklaşık 1 senelik bir ilişkim vardı ilişki süresince korunduğumuz dönemlerde bile kendisinin yeşil akıntısı oluyordu. Kadın doğum doktoruna gittiğimizde doktor antibiyotik ve kapsül yazıp yolladı. Normal zamanda bir şeyi yokken ilişkiden sonra ve toplu alanlarda lavabolara girdikten sonra devam etti ve mantar teşhisi de konuldu. Bu günden 1.5 ay önce civarında kendisiyle yine bir ilişkimiz oldu ve daha sonra ayrıldık şu an görüşmüyoruz ama 4 gün önce mastürbasyondan sonra idrarımı yaparken damar kesiliyormuş gibi ağrı oldu. Ve peniste şişme fark ettim farklı kaynaklardan okuduğumda bunun kuru ve sıklıkla yapılan mastürbasyondan da kaynaklanabileceğini öğrendim daha sonrasında bir daha ağrı olmadı boxerimda gördüğüm bir akıntı yok ama penisimde hala hafif bir şişlik,ıslaklık hissi ve bel altımda bir üşüme hissi var onun dışında hiçbir sorunum yok daha önce şüpheli ama korunarak girdiğim cinsel ilişkiler olmuştu ama sonrasında hiç böyle şeyler yaşamadım şu an yurt dışında olduğum için doktora gidemiyorum sizce bu belirtilerin sebebi nelerdir ve nasıl bir yol izlemeliyim?
cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim sağlıkla kalın
horsel
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Hastalık şüphesi

Mesaj gönderen horsel »

bel soğukluğu olabilir
selam2135

Re: Hastalık şüphesi

Mesaj gönderen selam2135 »

horsel yazdı: 11.01.2024 - 21:31 bel soğukluğu olabilir
hocam neden bu kanıya vardınız acaba