anüs (Makat) Kasılması İstemsizce Kendimi Sıkıyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ahmetvedat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

anüs (Makat) Kasılması İstemsizce Kendimi Sıkıyorum

Mesaj gönderen ahmetvedat »

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır cebelleştiğim bir rahatsızlığım var ağrım sızım şuan da şükür az fakat uzun zamandır cebelleştiğim bir sorunum var makatımı ve yumurtalıklarımı istemsizce sıkıyorum kasılıyorum yani oradaki kaslarımı sıkıyorum ve bu istemsizce oluyor idrarım var ve tutuyormuşum gibi tüm gücümle sıkıyorum aynı şekilde makat bölgem de bu şekilde fakat her hangi bir ihtiyaç giderme hissim yok bunu fark edip rahatlamaya çalıştığımda çok rahatsız edici bir his oluyor tekrar sıkma isteği huzursuz bacak sendromu gibi tam olarak vazgeçemiyorum arkadaşlar ve bu rahatsızlık elimi ayağımı sıkıp kasılmama sebep oluyor. bunun tedavisi için fizyoterapist ile mi görüşmem gerekiyor acaba
Zodiac
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: anüs (Makat) Kasılması İstemsizce Kendimi Sıkıyorum

Mesaj gönderen Zodiac »

Tamamen pelvik disfonksiyon.pelvik çalışan bir fizyoterapiste mutlaka gidin.
pros21m
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen pros21m »

ahmetvedat yazdı: 10.12.2023 - 00:18 Merhaba arkadaşlar uzun zamandır cebelleştiğim bir rahatsızlığım var ağrım sızım şuan da şükür az fakat uzun zamandır cebelleştiğim bir sorunum var makatımı ve yumurtalıklarımı istemsizce sıkıyorum kasılıyorum yani oradaki kaslarımı sıkıyorum ve bu istemsizce oluyor idrarım var ve tutuyormuşum gibi tüm gücümle sıkıyorum aynı şekilde makat bölgem de bu şekilde fakat her hangi bir ihtiyaç giderme hissim yok bunu fark edip rahatlamaya çalıştığımda çok rahatsız edici bir his oluyor tekrar sıkma isteği huzursuz bacak sendromu gibi tam olarak vazgeçemiyorum arkadaşlar ve bu rahatsızlık elimi ayağımı sıkıp kasılmama sebep oluyor. bunun tedavisi için fizyoterapist ile mi görüşmem gerekiyor acaba
Anlattığın şeyin tam olarak aynısını ben de yaşıyorum malesef
ahmetvedat

Zodiac yazdı: 10.12.2023 - 01:16 Tamamen pelvik disfonksiyon.pelvik çalışan bir fizyoterapiste mutlaka gidin.
gidiceğim hocam yarın hastalığımda uzun süredir yanma ve ağrım yoktu ama son 2 3 gündür yanma batma ve sanki idrar borumda iğne varmış gibi hissetmeye başladım ya bu pelvik disfonksiyondan sebep olabilir mi buna
ahmetvedat

ayrıca sistoskopi yaptırsam bir etkisi olur mu tedvime içerisi kötü olduğunu varsaysak bunun tedaviye etkisi olur mu acaba
savas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen savas »

Özellikle Makat ağrısı için ve diğer rahatsızlıkların için kesinlikle şu paylaşımıma bak;
viewtopic.php?f=13&t=9309&p=142341#p142341
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Bnmde makatta sürekli inatçı kaşıntı ve kasılma büyük abdest te çömelme şeklinde olduğu halde dışkı çıkmıyor mecbur parmak ile aldım af buyurun proktolojiye mi yoksa basur vesaire gibi yoksa üroloji ye mi gitsem hpv mi mantar mı bakılsın diye dermoya mı şaşırdım kardeşim de sen evlenemezsin dedi böyle maddi ve sağlık ki açıdan bnde kamu da olgun çalışan kadın buldum bnm yaş 36 karşı taraf 42 bu sorun olur mu henüz yüz yüze gelmedk sosyal medya üzerinden dvm fakat aşırı derecede iştahsızlık ve zayıflama var mastürbasyon yapıyor mu diye baktım hayır. Hava şartları ve üst üste bilhassa telefon sekste aşırı gttim Kadir abi maalesef tahriksel yatağa sürtünme kuvveti ile ve sırt üstü yatrkn üst üste geliyor. Evlenince cinsel hayat m düzene girer mi her haliyle olgun çalışan bir kadın ile Yoksa askerlik durumu m aranmaktadır çıkıyor vakaya kaldım bu hastalık la o var borç çabası k.bkmayin içimi döktüm
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Dertlii yazdı: 14.12.2023 - 18:04 Bnmde makatta sürekli inatçı kaşıntı ve kasılma büyük abdest te çömelme şeklinde olduğu halde dışkı çıkmıyor mecbur parmak ile aldım af buyurun proktolojiye mi yoksa basur vesaire gibi yoksa üroloji ye mi gitsem hpv mi mantar mı bakılsın diye dermoya mı şaşırdım kardeşim de sen evlenemezsin dedi böyle maddi ve sağlık ki açıdan bnde kamu da olgun çalışan kadın buldum bnm yaş 36 karşı taraf 42 bu sorun olur mu henüz yüz yüze gelmedk sosyal medya üzerinden dvm fakat aşırı derecede iştahsızlık ve zayıflama var mastürbasyon yapıyor mu diye baktım hayır. Hava şartları ve üst üste bilhassa telefon sekste aşırı gttim Kadir abi maalesef tahriksel yatağa sürtünme kuvveti ile ve sırt üstü yatrkn üst üste geliyor. Evlenince cinsel hayat m düzene girer mi her haliyle olgun çalışan bir kadın ile Yoksa askerlik durumu m aranmaktadır çıkıyor vakaya kaldım bu hastalık la o var borç çabası k.bkmayin içimi döktüm
@Dertli kardeşim hikayende geneleve gittikten sonra bu semptomları yaşadığından bahsetmissin ve bir profun sana kronik prostatit teşhisi koyduğunu ifade etmişsin ama hikayene bakacak olursan sen kuvvetle muhtemel Bakteriyel Kronik prostatitsin çünkü hikayende cinsel bulaş var.
Bu bakterinin cinsi belli olmadan ona göre eradikasyonunu sağlayacak bir tedavi olusturulmadiysa sıkıntıların devam eder. Makattaki dışkı kalıntısı prostatitle alakalı bir semtomdur. Kaşıntıda oradaki kalıntı ile alakalıdir iyice derinlemesine bol su ile yıkarsan kaşıntidan kurtulursun.
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Teşekkürler Kadir abi evet diş tedavisi sonrası denemek için genel evde bulundum ordan candida mantar sonra k.prstt oldum. Devlet te cipro analjezik yazıp attılar yani özelden araştırma sonucunda dediğini yapacam evlilik öncesi abi