NEDİR BU DOKTORLARDAN ÇEKTİĞİMİZ. ERSİN KONYALIOĞLU İZMİR…

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Therise

NEDİR BU DOKTORLARDAN ÇEKTİĞİMİZ. ERSİN KONYALIOĞLU İZMİR…

Mesaj gönderen Therise »

Arkadaşlar merhaba herkese geçmiş olsun öncelikle benim hastalığımın öyküsünü az çok çoğu kişi biliyor bilmeyenler profilime girip okuyabilir özette geçeyim şüpheli cinsel ilişki sonrası bel soğukluğuna kapıldım doktora gittim idrar tahlilin temiz diyip ilaç dahi yazmadan gönderdi sonra yurtdışına gittim orda 1-2 ilaç kullandım geçti fakat geç kullandığım için yada yanlış ilaç diye kronik prostatite çevirdi şimdi ise türkiyeye geldim izmirde oturuyorum hastalığımın başlangıcı tam tamına 4-5 ay civarı oldu kronik prostatmiyiz onuda bilemiyorum. İzmirde ersin Konyalıoğlu hocaya gittim. Şikayetlerim bunlar dedim ; şiddetli ağrılar yok. İdrar kaçırma yok. Gece sabaha kadar 2-3 defa idrara çıkma yok. Bende sadece cinsel isteksizlik sertleşmeme makat kısmında hafif ağrılar prostat bölgesinde hafif ağrılar var dedim beni “idrar -işeme hızı- ultrason- ve prostattan masajla lökosit sayısı testlerine gönderdi.”
İdrar testi temiz.
İşeme hızı debisi normal sorun yok.
Ultrasonda sorun yok
Lökosit sayısı sonucu : “her sahada NADİR lökosit”
Sonuçlara göre herşey temiz. Fakat benim kafamı kurcalayan doktordan çıkınca kadir abiylede konuştum. Ben lökosit sonucu hariç tüm testlerin sonucunu aynı gün öğrendim ve hoca bana lökosit sayısı daha çıkmadan direk sen kronik prostatitsin dedi. Ve ardından başladı ESWT VE TUMT tedavilerini anlatmaya ücretini söylemeye başladı. Tamam iyi hoş güzel de benim lökosit sayım 2 gün sonra çıkacak verdiğin İlaçlara daha başlamamışım bana direk kesin sonucu olmayan tedavi yöntemlerini anlatıyor hoca bu çok saçma değil mi. E pazartesi oldu lökosit düşük çıktı aradım durum nedir diye ilaçları kullan tedavi yöntemleride eswt ve tumt bak düşün karar verirsin dedi. Yazdığı ilaçlarıda aşağıya yazıyorum. Ciproyu kullandıkça benim belirtilerim artmaya olmadık belirtiler çıkmaya başladı 5 aydır penis ucunda batma olmazken ciproyu kullanmaya başlayalı bunlar çıkmaya başları ortaya.

CİPRO 500
DEX-FORTE
PEPTİCER 30 MG
UROMİSİN 3 GR

@kadir @apo