Doktora gittim bilgiler sizce doğru mu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Yorgun123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Doktora gittim bilgiler sizce doğru mu

Mesaj gönderen Yorgun123 »

Doktora gittim dururumu anlattım hocam benim prostatit şüphem var dedim. Ne gibi şikayetlerin var deyince sarı meni idrarda yanma makat ve penis arasında ağrı oluyor dedim ve daha önceden yaptırdığım idar tahlili ve sperm kültürü testlerinide gösterdim üreme hiç yoktu ve sadece lökosit 9-10 çıkmıştı bunları gösterdim. Sıkıntı yok dedi tahlilden anlarız ne olduğunu dedi benden semen kültürü ve idrar kültürü istedi bende hocam prostst sıvısından bakılmıcsk mı dedim. Gerek yok dedi zaten boşalma olduğu sırada prostat sıvısıds geliyor dedi canını acıtmaya seni yormaya gerek yok dedi eğer testler temiz çıkarsa istersen öylede bakarız dedi. Sizce bu doğru bir bilgi midir anlayamadım yani?
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Doktora gittim bilgiler sizce doğru mu

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Yorgun123 yazdı: 24.11.2023 - 05:02 Doktora gittim dururumu anlattım hocam benim prostatit şüphem var dedim. Ne gibi şikayetlerin var deyince sarı meni idrarda yanma makat ve penis arasında ağrı oluyor dedim ve daha önceden yaptırdığım idar tahlili ve sperm kültürü testlerinide gösterdim üreme hiç yoktu ve sadece lökosit 9-10 çıkmıştı bunları gösterdim. Sıkıntı yok dedi tahlilden anlarız ne olduğunu dedi benden semen kültürü ve idrar kültürü istedi bende hocam prostst sıvısından bakılmıcsk mı dedim. Gerek yok dedi zaten boşalma olduğu sırada prostat sıvısıds geliyor dedi canını acıtmaya seni yormaya gerek yok dedi eğer testler temiz çıkarsa istersen öylede bakarız dedi. Sizce bu doğru bir bilgi midir anlayamadım yani?

O doktordan fayda bekleme, zaman kaybı olur..